Siz balayınızı nerede yaptınız ?

Kızlar ben Ekimin 19.da evlendim balayına Antalya Sideyi tercih etmiştik. İyiki etmişiz çok güzel geçti havada sıcakdı, denizde mükemmeldi. Otel hele süperdi ama galiba isim veremiyoruz eğer ilgilenen olursa özel mesajla veririm, tercih yapmadan önce otelin sitesini görmenizi isterim. :)a.s.

biz balayımızda sahil boyunca gezmiştik. tek bir eyer bağlı kalmadık yani alanyadan başlıyarak son dural yazlığımızın olduğu altınoluk oldu çok memnun kalmıştık.
iyi ki de o zamanlar öyle yapmışız diyorum şimdi çocuk falan olduktan sonra öyle bir imkanımız olmıcaktı :))

Son düzenleme:
Kızlar annemle geçen yaz eylül ayında antalyada yeni açıklan bir tatil köyüne gitmiştik club voyage, kesinlikle tavsiye ederim dört dörtlük bir yer. Mayıs gibi evlilk planımız var olurda gidersem orası gideceğimiz tek yer yaa başka yer düşünemem heykelleriyle falan tam aşk yuvası

Son düzenleme:
biz balayına bodrum baia otele gitmiştik ama muhteşem bir oteldi heryer bembeyaz rüya gibiydi.:asigim:

Anlaşılan otel ismi veriliyor benimde balayımı yaptığım yer Antalya Side Club Voyage Sorgun süper bir otel herkese tavsiye ederim.

Biz Balayına Sarıgerme'ye gitmiştik. Pek kimsenin bilmediği bi yer... Antalya gibi adım attığınız her yer tatil köyü değil. Eğer başbaşa kalıp size özel bi tatil yapmak istiyosanız kesinlikle tavsiye ederim. Biz Magic Life'ta kalmıştık. Balayı çifti olduğumuz için bungalow odalarını vermişlerdi. Herşey süper ötesiydi...Otel personelinin ilgisinden de çok memnun kalmıştık...Gitmeseniz bile internetten mutlaka araştırın derim...

Side/Dionysos Hotel bence iyi bir seçim olabilir diye düşünüyorumm...
Normal bir tatilde bile ilgi,alaka çok iyiydi çünküüü....

valla ben hiçbir sekilde antalya alanya side ya da guney sahillerinde bir yer tercih etmiyorum kızlar.balayımın daha salaş ve bakir yerlerde olmasını hayal ediyorum... haaa bi de gemi turuyla yunan adalarına gitmek isterdim ama çok pahalı ((

yurtdısı turu da istemiyorum cunku balayımın gezme gorme tatili olmsını istemiyorum,doğa tatili olmasını istiyorum.ayrıca benden size bir fikir 5 yıldızlı otellerle yurtdısı turları aynı paraya cıkıyor.gezme gorme tatili yapmak isteyenlere duyurulur :)

birden sandımki acaba benmi yazmıştım bunları ayyynıı fikirdeyim kalabalık yerleri istemiorum karadeniz dedim ama zor olucak bende gemi turu istedim dediğin gibi çıok pahalı valla sanırım tek yapıcağımzkendi başımıza tur nerde beğenirsek orda kalıcaz özelliklede pansionlarda. oteller para tuzağı bana göre sositososito

merhaba arkadaşlar biz de bu sene balayı için temmuzun 6 sında club voyage belek'e gitmek istiyoruz.excutive odayı çok beğendim ama pahalıdır diye düşünüyorum..geçen sene gidip de standart odada yada excutive odada kalan varsa tahmini olarak fiyatı nedir?bu seneki erken rezervasyonlar şubat sonu başlayacakmış..fiyat öğrenemiyoruz.

Evli arkadaşlar önerilerinizi yazarsanız bizde fikir almış oluruz karar veremedik nereye gitsek Nisan sonunda gidilebilecek yerler mesela ?

bizboluyagitmiştik.deniz.kenarı.istemediğimiz.için.
çk.sessiz.güzel.bi.yerdi.taksim.abant.
göl.manzaralı

Sunrise Queen-Antalya /side....
tek geçerim...
ve şiddetle tavsiye ederim...
bizim balayı için gittiğimizde türklere yeni açılmıştı otel...
öyle mükemmel bir hafta geçirdikki..
balayı odası müthişti...
balayı çifti olduğumuz için sürekli sürprizler hazırlanıyordu..
artık sürprizlerden başımız dönmüştü...
pek türk olmamasıda nedense hoşumuza gitmişti..
kendi halimizde rahat bir balayı geçirmiştik...
ama oteldeki turistlerin ve personelin resmen gözbebeği olmuştuk...
kendimi prensesler gibi hissetmiştim 1 hafta boyunca..
canım hiç eve dönmek istememişti...
Allahım mükemmel bir balayı yaşamıştık..
keşke o günlere tekrar dönebilsek....
SUNRİSE QUEEN ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM....
en azından bir araştırın derim...

İki hafta balayı yaptık.sositososito
Önce Çeşme'ye gittik.Ordan Cunda Adası'na geçtik.Çeşme ve Cunda avucumun içi gibi bildiğim yerlerdi,ama sevdiğimiz, keyif aldığımız için tercih ettik.
Sonra da Assos Behramkale'ye gittik.İlk defa gittiğim bir yerdi ve aşık oldum desem yalan olmaz.:asigim:

biz kapadokyaya gitmeyi düşünüyoruz kıslar giden var mı acaba??

Biz Üniyle Kapadokyaya gitmistik. 5 gün kaldik. Traihi yerleri görmek icin mükkemmel bir yer derim. 5 günden fazla ama tavsiye etmem. Caniniz sikilabilir mirmirmirmir
Ama Kapadokya kesinlikle gidilecek bir yer. Balayi icin sorarsan tavsiye etmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…