Siz balayınızı nerede yaptınız ?

ben kıbrısaa gitmeyi çooook istiyuooooooorumm..:)

ama sözlüm istemiyoor gibi.... henüz belli değil.. kemere sideye falanda gidebiliriz.

kesinlikle gitmelisiniz. erken rezervasyonlar mart nisan gibi oluyor sitelerde yayınlanıyor. onları takip edin. çok uyguna fırsatlar çıkıyor. biz bodum mavi köy tatil köyüne gitmiştik. ama insan tüm yorgunluğunu atıyor. ilaç gibi geliyor. herkese tavsiye ederim.

adam & eve hotels ayrıca en seksi ve romantik otels eçilmiş!!! harika bence :KK66: tam balayı için yaniii

kızlar bu arada ben bi turla görüştüm dubaide 3 yıldızlı bir otelde 4 gece 5 gün vize ve uçak parası dahil (pasaport masrafı dahil değil) 1500 euro ya geliyor. bence değmez oparaya Türkiyede erken rezervasyonla krallar gibi tatil yaparım

Aydın capris palace harika bi yer görmenize değer pişman olmazsınız iyi eğlenceler

ben kıbrısaa gitmeyi çooook istiyuooooooorumm..:)

ama sözlüm istemiyoor gibi.... Henüz belli değil.. Kemere sideye falanda gidebiliriz.

bende çok merak ediyorum kıbrısı çok istiyorum ama bakalım belki hayalimiz gerçekleşir

ben balayına bodrum gumusluge gitmek istiyorum.. herzaman gittiğimiz bi yer ama ordan baska bi yer dusunemiyorum tatil için :))

2008 ekim başında gittik balayına 5 gün kaldık..

antalye-kemer-çamyuva simena sun club harika bi otel :nazar:

uygun fiyat ( ekim ayında kişi başı 50 ytl ultra herşey dahil)

özel plajı hazuxu,anfi tiyatrosu ,açık büfe

ara öğünler için 3 farklı restoran 24 saat yemek kaydirigubbakcemile3

plaj havuz restoranlar ön kısımda..arka kısımda ise 2 şer katlı 2 şer daireli villa şeklinde odaları yeşillikler içinde .. tahmini 180 villa var ..o tarihte hepsi ful doluydu ve sadece bir kaç aile türk vardı..çalışanlar türklere hasret olduğu için çok jestleri oldu sağolsunlar kaydirigubbakcemile3

yaz tatilim olsa da tekrar gidebilsem hihoyyyt

herkese merhaba.ben aranıza yeni katıldım şiddetle yardıma ihtiyacım var.haziranda düğünüm var balayı için Queen elizabeth i düşünüyorum ama otel şikayetleri ile ilgili yorumları okuyunca biraz korktum açıkçası ama gidipte memnun kalanlar da var gidenler varsa yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Biz büyük olasılıkla kıbrıs a gideceğiz geçen sene kız kardeşim orda yaptı eşiyle çok memnun kalmışlar
sözlüm de kıbrıs ı düşünüyor bakalım kıbrıs olur inşallah

11 gün sonra 3 ay olacak balayımızı yapalı ..

ilk önce Sapanca'ya gittik göl kıyısında otelde 3 gün kaldık..harika bir oteldi ..

daha sonrasında Bolu'ya gittik Abantta da 5 gün kaldık..

bir haftamız göl kıyısında geçti..

yaz kış gidilebilecek bir yer abant. zaten yazın gidenler muhakkak oranın kış manzarasını da görmek istiyor.kışın gidenlerde yaz manzarasını.bizde abantı düşünüyoruz.bence çok güzel bir havası var oranın.kesinlikle büyüleyici.doğayı gölü seven arkadaşlara tavsiye ederim :KK66: internetten araştırın beğeneceksiniz :KK66:

yaz kış gidilebilecek bir yer abant. zaten yazın gidenler muhakkak oranın kış manzarasını da görmek istiyor.kışın gidenlerde yaz manzarasını.bizde abantı düşünüyoruz.bence çok güzel bir havası var oranın.kesinlikle büyüleyici.doğayı gölü seven arkadaşlara tavsiye ederim :KK66: internetten araştırın beğeneceksiniz :KK66:

evet ya hep tatil balayı denince akla deniz geliyıo.boyle bi değişiklkte yapılabilir aslında..

evet ya hep tatil balayı denince akla deniz geliyıo.boyle bi değişiklkte yapılabilir aslında..

evet canım.bence balayınında tatilden farkı olmalı.adı üstünde BAL AYI delikafadulden şaka bir yana Abant balayı için gidilebilecek yerlerin başında geliyor bence.birde sümele manastırı var.biz ikisini de düşünüyoruz.ülkemiz sadece kıyı kesimlerinden ibaret değil.ve zaten kıyı kesimlerininde çok doğal olduğunu düşünmüyorum.oteller,pansiyonlar doğallığını bitirmiş biraz.mesela şimdi aklıma geldi 1-2 günlüğüne gezilebilecek diğer bir yerde mardin özellikle midyat... ülkemiz doğallığı ile ünlü kıymet bilmek gidip görmek lazım yerimseniben

ayder-yaylasi.jpg

Farklı bi seçenek doğa severlere Rize Ayder Yaylası doğası harika otelleri çok güzel :)

canım sumela manastırına gittim evet guzel ama balayı gecirilebilecek bi yer değil.
ayder yaylasına da gittim burasını dusunebilirsiniz...

muebbet eger hem deniz kenarı olsun hem doğal olsun el degmemiş olsun dersen bodrum gumusluk derim.. ya da karadeniz amasra..

sizlere birkaç abant fotosu

kış
bao007fb5.jpg

yaz
bao008bg2.jpg

bao030vb1.jpg

bao035ct8.jpg

eşinizle güzel bi geziye ne dersiniz bir yanınız orman bir yanınız masmavi göl :asigim:

bao098as0.jpg

ya da fayton yerine yürümeye ne dersiniz eşinize sarılıp :asigim:

bao094tn2.jpg

ya da öğle yemeğini burada yemek istermisiniz ?
bao208ix0.jpg

ben bu fotolara baktıkça gitmek için sabırsızlanıyorum. :eek: inşallah hepimiz istediğimiz yerlere gideriz

canım sumela manastırına gittim evet guzel ama balayı gecirilebilecek bi yer değil.
ayder yaylasına da gittim burasını dusunebilirsiniz...

muebbet eger hem deniz kenarı olsun hem doğal olsun el degmemiş olsun dersen bodrum gumusluk derim.. ya da karadeniz amasra..

canım karadenizi kesinlikle düşünüyorum.balayı olarak gidemesemde inşallah daha sonra sırf gezmek için 1 ayımı ayıracağım.doğa üstü yerler oralar. bodrum gümüşlüğü bilmiyorum canım gitmedim.sahil yerleri kalabalık olduklarından dolayı (büyük ihtimalle) çekici gelmiyorlar bana.gümüşlük nasıl biryer kalabalık mı ?

X