Siz balayınızı nerede yaptınız ?

Elizabeth Queen Resort...Belekde...tek kelimeyle kusursuz...İnşallah 3 ay sonra ben de balayı için orda olacam:)

cnm bende dusunmustum orayı ama gıden arkadasım söledı cok durgun cok sessız sakın dedı sıkıldım dedı o yuzden oraya gıtmek ıstemıomm

Biz balayini Kusadasinda yaptik fakat benim favorim ve tavsiye etmek istedigim tek bir Otel var, oda Side-Manavgatta olan Sural Otel grubu
Sasmayin...dusunmeyin...oraya gidin..hiç pisman olmayacaksiniz.

ben düşündüm ama vazgeçtim çünkü en güzel günlerimi derdimi ingilizce anlatmaya çalışarak geçirmek istemedim. bide dubaide 3 yıldızlı bi oteli hesaplattım 4 gece 5 gün 2 kişi yaklaşık 3 milyara geldi o parayla yurtiçinde harika otellere gidilir bence.

Son düzenleme:
voyage sorgun otel hakkında bi fikri olan var mı???

bız balayımızı voyage sorgun sıdede gecırmıstık harıka bır otel tavsıye ederım agaclar ıcınde muhtesemdı.ordan memnun kaldıgımız ıcın ertesı senede yıne voyage otellerıne aıt bodrum torbadakı otelıne gıtmıstık.ıkısıde harıkaydı.

bız balayımızı voyage sorgun sıdede gecırmıstık harıka bır otel tavsıye ederım agaclar ıcınde muhtesemdı.ordan memnun kaldıgımız ıcın ertesı senede yıne voyage otellerıne aıt bodrum torbadakı otelıne gıtmıstık.ıkısıde harıkaydı.

anladım cnm umarım güzel bi tatil olur fiyatı nasıldı?

biz iki hafta önce evlendik ve balayımızıda Antalya BARUT HOTEL de LARA RESORT SPA & SUITES de geçirdik. hiç aklımızda yokken acentanın tavsiye üzerine gittik ve gerçekten doğru bir seçim yapmışız antalya tarafına gitmek isteyenler için tavsiye ederim. temizlik personel yemekler herşey harikaydı kış sezonu olmasına rağmen tamamı doluydu nerdeyse otelin. Havuz Spa plaj(denize giremesekde) herşey güzeldi bi araştırın derim.

arkadaşlar erken rezervasyonlar başlamış. Bence gecikmemek lazım.%30luk indirimler var.:lepi:

bende kıbrı istiyodum biraz otellere baktım jolly turun sitesine girip bi arastır istersen ama gidip görmüşlüğüm yok maaleseff

cok sagol canim bende bi yandan arastiriyorum ama burda da sormak istedim belki birileri gitmistir tavsiye ettigi ve ya etmedigi bir otel vardir.. cok sagol canim

kızlar antalyada balayımızı gecırmek ıstıoruz tabıkı daha cok var ekımde kısmetse evlenıcez..
sımdıden otellere bakıorum ama bı turlu karar veremedım kızlar sızce antalyanın kemer beldesındemı alanyamı lara mı yada sıde mı?
bı de su sorunum var ucakla gıdıcez transferı nasıl yapabılırız en uygun sekılde..

kızlar antalyada balayımızı gecırmek ıstıoruz tabıkı daha cok var ekımde kısmetse evlenıcez..
sımdıden otellere bakıorum ama bı turlu karar veremedım kızlar sızce antalyanın kemer beldesındemı alanyamı lara mı yada sıde mı?
bı de su sorunum var ucakla gıdıcez transferı nasıl yapabılırız en uygun sekılde..

canım kemer rus kaynar tavsiye etmem,alanyadaki oteller ucuz ama rezildir balayın zehir olur.side veya belek derim.side havaalanından 45 dk falan sürüyor,belek ise 15 dk.antalya havaalanından maalesef transfer yok.ya biri gelip alacak sizi,ya da taksiyle gideceksiniz :nazar:

canım kemer rus kaynar tavsiye etmem,alanyadaki oteller ucuz ama rezildir balayın zehir olur.side veya belek derim.side havaalanından 45 dk falan sürüyor,belek ise 15 dk.antalya havaalanından maalesef transfer yok.ya biri gelip alacak sizi,ya da taksiyle gideceksiniz :nazar:

cnm benım arkadasım kemerde bı otele gıttı sey dıo havaşlar var dıo onlar goturuo dıo dogrumudur?

X