Siz balayınızı nerede yaptınız ?

canım bence internetteki yorumları çok fazla dikkate almayın yani orda yazılanların çoğu bence yalan söylüyor da olabilir..bak ben o otelde kaldığım bildiğim için söylüyorum,odaların temizliği muhteşemdi ve mutfağın üstündede değil canım,otelin en üst katı özel odalar,düşünsene hiç mutfak otelin orta katında olurmu ? olmaz tabiki en altta olur..
yani demek istediğim eğerki bir otel hoşunuza gidiyor ve gerçektende araştırıp gidecekseniz internette birileri böyle yazıyor diye aldanmayın bence..

umarım hepinizin balayı tatili gönlünüzce olur,mutluluklar dilerim

Tam ismi de bu canım.
kemer la mer otel
aynen bu şekilde yazarsan çıkıyor zaten,kendi web sitesi de var

Dediğin gibi exucutive odalar otelin en üst katında mutfağı çatıya yaptılrsa bişey diyemiyoum ama ben kararlıyım gidicem.Dünyanın en lüks oteline gidip ordan bile şikayet eden insanlar olabilir.Her gittiğimiz yerde sorun çıkabilir ama önemli olan bunları dert haline geitrmemek diye düşünüyorum. .

tam ismi ne acaba? kemerde lamer adinda bi otel bulamadimda

Canım la mer oteli inceledim şimdi güzel bir otele benziyor.Fakat minibarın fln ücretli olması balayı çiftinin çoğu zamanını odada geçireceğini düşünürsek kötü gibi geldi bana.Yani akşam susasan bile su için para alacaklar senden.

tamam buldum simdi la meri :)
bu balayi oteline karar vermek ne güc birseymis ya.Gercekten insan cok kararsiz kaliyor.
bide sözlüm hic karismayinca bu mevzuya dahada zor,sen yanimda olda bana her yer paris diyor deli

bide fethiyede Hillside Beach Club diye bi otel buldum, oraya giden var mi hic?

Ben iş için kaldım orada tatil köyü tarzında bir yer Fethiye'nin dışında bir yer.Arabanız yoksa akşam canınız sıkıldığında fln bir yere gitmeniz çok zor.Bir de fiyatlarının çok pahalı olduğunu biliyorum.

araba kiralamayi düsünüyoruz,onun sorun olacagini düsünmüyorum.onun disindaki konularda memnun kaldiniz mi ve sizce bi balayi icin uygun bi yer mi?Fethiyenin en iyi oteli diye duymustum.

bence balayı için en azından o fiyatlara çok daha romantik otellerde kalabilirsiniz diye düşünüyorumDediğim gibi daha çok tatil köyü havası olduğu için öel balayı çiftinin isteyeceeği türden odalara sahip değil
Örneğin

Fethiye mi istiyorsun sadece?Bir de ne kadar ayırabiliyorsunuz bütçenizi o çok önemli?Ne zaman senin balayı

biz temmuzda gidecegiz,bütcemiz 2 milyar,yani kisi bisi 6 geceligine en fazla 1 milyar olmali.hayir sadece fethiye istemiyorum, fark etmiyor aslinda

Ayırdığın parayla çok güzel yerlere gidebilirsin canım bence Antalya özellikle Belek taraflarına bak gittiğine değsin.Fethiye ölüdeniz çok güzel mesela ama hem oteller pansiyon tipi geçen sene nişanlımla tatile gittik öyle balayı için kalınacak yerler değil.

evet fark ettim, öyle ahim sahim güzel oteller yok fethiye civarinda. en iyisi hillside beach club diye duymustum, o bile tatil köyü tipindeyse digerlerini düsenemiyorum bile.
belekte cok güzel, cok lüks oteller var evet ama oralarda cok yabanci turist dolup tasiyor. özellikle kaba, saba rus turistleri hic cekemem.
Flora Garden Beach Club/Manavgatta cok icime sindi,ama oda sehir merkezine cok uzak oldugu icin sözlüm mirim kirim etti. Daha zamanim var er yada gec bulucam bi yer, burdanda fikir edinerek :)
Sizin balayiniz ne zaman? döndügünüzde anlatirsiniz voyage beleki.

15 Mayıs düğün 17 Mayısta otele giriş yapıcaz inşallah.Daha rezervasyonumuzu yaptırmadık ama Tur şirketine gitmeye fırsatımız olmadı o yüzden.Baklım inşallah çok güzel geçer.

insallah.Siz sakin bi dönemde gidiyormusunuz, cok sanslisiniz.
döndügünüzde yorumlarinizi bekliyoruz o zaman :)

tamamen katıLıyorum.herkesin kendine göre bi begeni kriteri ve cesitLi begeniLeri var.haLiyle herkes herseyden aynı öLcüde memnun kaLacak degiL
sikayet siteLerine iLk basta bende takıLdım
ama herkes hersey icin aynı düsünemez ki.
haLa daha cesitLi oteLLere baksamda ben voyage beLek i cok begendim opuyorumnanaktan
kararım bu oteLden yana.
Lethe umarım sende bizden önce gidip görüp memnun oLursun daa bizimde tercihimizin dogruLugu onayLanır yerimseniben

Bişey demek istiyorum hayatımın en güzel günlerini yaşayacağım otel hiçbir şekilde kötü olamaz.Yanımda kocam olsun bana bişeyyyyy olmaaazzz :)

Bİz niaşnlımla balayı için amasrayı düşünüyoruz.Ordan otel tavsiye edebilecek olanlar var mı??? Denizse deniz yeşilse yeşil diyoruz biran önce de temmuz gelse:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…