Siz balayınızı nerede yaptınız ?

MUĞLAA ömrümü greçirmek istediğim yaşlanmak istediğim tek şehir..gerçi orda yaşlanmak çok zor ama..

balayını royal wings lara antalyada yaptık balayına özel bi paket değildi. ama otel harika çok büyük yemekler güzel animasyonlar güzel gece eğlenmek için bir kaç seçenek vardı birde en beğendiğim şey herkesin herşey dail olmasıydı. umarım herkes bizimki gibi bi balayı geçirir.

ArkadaŞlar sızın yazdıklarınızı okuyunca ve bu sene tatıl yapamadıĞım ıÇın tatıl yerlerı gÖzÜnde tÜten bırısı olarak naÇızane fıkrımı paylaŞmak ısterım 3 yıl Önce balayında turan prıce resıdance da yaptık muhteŞem bır oteldı Çok bÜyÜk deĞıldı ancak herŞey kalıtelıydı ve ıyı dÜŞÜnÜlmÜŞtÜ bızım gıttıĞımız sene yenı aÇılmıŞtı (2006) bıldıĞım araŞtırdıĞım kadar halen standartlarını koruyan aynı kalıtede devam eden bır otel kesınlıkle tavsıye ederım antalya / sıde / Çolkalı

Merhaba arkadaşlar
Fikir vermesi açısından sizlerle paylaşmak istedim.Balayı oteli araştırıken ,bende o günleri yaşamış biri olarak en güzelini,en kalitelisini,en mükemmelini aradığınızı biliyorum çünkü hayatınızda bir kez yaşayacağınız balayınızın çok özel olmasını istiyorsunuz haklı olarak.
Biz eşimle balayımızı Voyage Belek Otel'de yapmıştık,balayı çifti olarak.Otel 2008 Balayı oteli seçilmiş fakat bundan habersiz rezervasyon yaptırmıştık eşimle ets aracılığıyla.Araştırmaları sonucu bekledikleri gibi otellerle karşılaşmayanlar,tur acentalarından dolayı sıkıntı yaşayan arkadaşların yazdıklarını okuyunca üzüldüm.
Biz Voyage Belek'ten inanılmaz memnun kaldık.Otelden içeri girer girmez çok güzel karşılandık,balayı çifti olduğumuzu bilen bir ekip bizi otel,a la carte vs hakkında bilgilendirdi,hemen sonra beklemeden odamızın hazır olduğu söylendi ve odamıza kadar eşlik edildi.
Odamız denize bakan bir odaydı tabii ki manzara mükemmeldi.Ve oda inanılmaz güzel süslenmişti yataklarda ve banyoda güller vardı,perdeler ve oda kapısı tüllerle süslenmişti,odada şampanya,cezerye ve meyve sepeti,özel bornoz ve terlikler vardı.Hergün odaya gazete servisi yapıldı ve bizim seçtiğimiz bir sabah odaya süper bir kahvaltı servisi yapıldı.Bir akşam seçtiğimiz bir restoranda öncelikli rezervasyon şansımız vardı ilk olarak balık rest.seçtik,fakat diğer a la carte restoranlarda da sorun yaşamadan rezervasyon yaptırabildik ve her akşam birini denedik.Özellikle Meksika restoran harikaydı tavsiye ederim.
Otelde büyük ana havuz,relax havuz ve adult havuz var.Adult havuz tam balayı çiftlerine özel diyebilirim...Aynı şekilde iskele ve restoranları da 2'ye ayrılıyor ,adult rest ve çocukluların kullandığı bir başkası.Adult restoranda küçük çocuklar olmadan ve kuyruğa girmeden yemek almak çok rahattı,sakin ve nezih bir ortamda yemek yiyebiliyorsunuz.Yemekler çok güzeldi aç kalmanız imkansız,zaten a la carte ları tercih ederseniz her akşam dışarı çıkıp eşinizle başka bir ülkenin mutfağından yemek yemeye gitmiş gibi hissedeceksiniz.Masalara içki çay kahve su meyve suyu ikramı yapılıyordu,çalışanlar çok kibar ve güleryüzlüydü.
Balayı çiftlerine özel fotoğraf çekimi de var randevu alıyorsunuz,2 adet hediye 1 adet poster boyutunda çekim yapılıyor.Eşim baştan istemedi ama daha sonra o da çok beğendi fotoğrafları görünce.Biz 30 adet çektirdik ve çok güzel pozlardı akşamüstü havuz başında:smiley-cool:
Otelin mimarisi dekorasyonu çok hoşumuza gitti özellikle bahçede ve otelin içinde yerleştirilmiş sanatsal objeler çok zevkli seçimlerdi.
Biz çok memnun kaldık kesinlikle tavsiye ederim.Bir otelde daha önceden kalmadan, internet üzerinden araştırmak oldukça zor hemde düğün vs telaşı sırasında balayı otelini ayarlamak stres verici,bu nedenle de fikir vermesi açısından herşeyi detaylı bir şekilde yazmaya çalıştım.Umarım sizlerde unutulmaz bir balayı geçirirsiniz...
Sevgiler kaydirigubbakcemile3

bızde bu yaz eşimmle gittik çok memnun kaldık çok eğlendik tavsiye eediyorum

Sizin yazdiklarinizi okuyunca cok duygulandim demek balayi ciftlerini bu kadar güzel karsilayan oteller var cok sevindim.Bizim balayimiz HOTEL SEALıGHT KUŞADASI gibi bir hotelde olunca maalesef cok üzülmüstük. Balayi ciftlerine turistlere gösterdikleri kadar ilgi göstermiyorlar cok ayipladik acikcasi oteli okdarda para dökmüstü esim, yazik oldu. Artik ikinci balayimizi dediginiz otellerde denemek lazim :). Ama maalesefki hic bisey balayinin yerini tutmaz artik . Bu tür oteller yabancilara deger veriyolar bizim topraklarimizda bize deger vermiyolar nedense...
Burdan balayi ciftlerine yardimimiz dokunuyordur umarim bende balayi icin cok arastirma yapmistim ama hic buralara bakmadim cezamida cektim .

selam arkadaşlar
balayı için otel araştırıyorum , mart 27 cumartesi düğünüm var, 29u ptesi otel girişi olarak düşünüyorum.
rixos tekirovaya baktık fena değil gibi ama önerebileceğiniz başka bir yer varmı _?

2008 nisan ayında balayı tatilimizi club voyage belek otelde yaptık
yukarıdaki arkadaşımızın dediklerine katılıyorum..
o otelde executive odalar var orda kaldık
bizim odada dvd de vardı,istediğin anda filmler getirebiliyorlardı,bize özel bir kişi ayarlanmıştı herşeyimizle o ilgilendi,odaya istediğimiz anda servis yapılıyordu,yemeği odada alıyorduk bazen,
terastaki jakuzi inanılmaz keyifliydi zaten..nisan ayıydı ve biraz soğuktu hava denize girememiştik terasta jakuzi keyfi yaptık..

yine belekte ;adam eve otel var orayıda tavsiye ederim ayrı bir zamanda gitmiştik..
geçen yılda sueno belek golf otelde senior suit odasında kaldık orasıda muhteşemdi..

bende çoook örnek var turizm acentasında çalışınca otelleri didik didik tarayıp biliyoruz gidip kalıyoruz ..
ama club voyage executive odaları çok güzel gerçekten..

Son düzenleme:

Bu executive odalar süpermis, ama hangi siteye baksam sadece standardt odalar ayirtiliyor, siz nerden ayirtmistiniz? ücreti ne kadardi ayrica?

Biz de 2 sene önce Amara wing resort hotele kemere gittik. çok memnun kaldık. balayı çiftlerine çok ilgi gösteriliyor.
odada kettle, çay kahve. minibar günde 2 defa doluyor, hergün odaya gazete, ilk sabah kahvaltı..ve daha sayamadıklarım.
en çok dikkatimi çeken şey personelin güleryüzlülüğü ve kalitesi.yemekler muhteşem, tatlı çeşitlerini hala unutmam, özellikle tahinli karanfilli kabak tatlısı, muhteşemdi.:)

beğenmediğim tek yönü iskelesi çok küçük, biz 6 gece kaldık ve yer bulamadık hiç, insanlar geceden kalkıp sanırım yer kapıyolar iskelede..:)
ama onun dışında rüya gibi bir balayıydı diyebilirim, gideceklere şimdiden iyi tatiller

Bizde Bodruma gittik. Ordan Marmaris Fethiye yaptık sonra Antalya Kaş fln bayağı iyi gezdik harikaydı.

15 mayısta düğünümüz var otelleri araştırırken Voyage Belek dikkatimi çekti.Hemen nişanlım Ets'yi aradı.Balayı olduğu için executive odaları tercih ettik.Bize 17 Mayıs giriş 22 Mayıs çıkış için ultra herşey dahil 1650 TL fiyat verdiler.6 veya 12 taksit yapılıyor.Eğer World kartınız varsa ve peşin ödeyecekseniz fiyat 5 gün için 1430 TL'ye düşüyor.

Büyük ihtimalle oraya gidicez fakat şikayet.com'da çok fazla olumsuz eleştiri okudum bilmiyorumkismile
Daha önce balayı için giden varsa içimi rahatlatıcak bişeyler söyleyebilir mi lütfeeeeeeeeeeennnnn eyvahedigeldismile

Bu executive odalar süpermis, ama hangi siteye baksam sadece standardt odalar ayirtiliyor, siz nerden ayirtmistiniz? ücreti ne kadardi ayrica?

Canım ETS'ye telefon açıp executive odalara rezervasyon yaptırabiliyorsun.Hangi tarih için istediğini bilmiyorum ama Mayıs ayı içinde standart oda ile executive oda arasında günlük kişi başı 40 TL fiyat oynuyor.

sitesinde deLux room oLarak gecen odaLar executive odaLarı da kapsıyormus.
ets'den fiyat aLdıgım bayan söyLemisti.
vogaye beLek icin agustos 3 -7 tarihLeri arasında executive odaya 2.030 fiyat verdi.
normaL denize karsı oteL odasıyLa 300 tL civarında fark var arasında.

Yani delux ile executive oda aynı değil mi.Şu çatı katında olup balkonu jakuzili.Plazma tv dvd player ses sistemi vs..

Yani delux ile executive oda aynı değil mi.Şu çatı katında olup balkonu jakuzili.Plazma tv dvd player ses sistemi vs..

teLefonda konustugum bayan deLux oda kapsamında executive oda demisti.
ama simdi sitesinden baktımda executive oda diye deiL deLux oda oLarak aLınmıs.
netice oLarak deLux iLe executive oda aynı

tsk ederim kizlar ama ben voyage belekten vazgectim sanirim.
cok olumsuz elestiri okudum nette
odalari iyi hos ama benim icin herseyden önce gelen sey temizlik ve hijyendir ve voyage belek yorumlarinin yüzde 70nda odalarin pisli olduguna dair sikayetler okudum.
Ve bu deluxe odalar direk mutfagin üzerindeymis ve bütün yemek kokulari cikiyormus odalara.

ben muhtesem bi otel buldum, hem fiyati uygun hem sehirdisinda. hem RUS TURIST yok, hemde tek bir olumsuz elestiri okumadim. büyük ihtimal orayi tercih edecegim
merak edenlere: Flora Garden Beach Club/ Manavgat Kizilot

Arkadaşlar kemer lamer otel nasıl sizce,bilgisi olan var mı?
Haziran'da düğünüm var,rezervasyon yapacağız,fikirlerinize ihtiyacım var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…