Siz balayınızı nerede yaptınız ?

geçen yıl balayımızı marmaris martı resort otel de geçirdik. ağustos 25-30 arası çok güzeldi tavsiye ederim.

tayland (phuket adası) eşimin tercihiydi ama çok memnun kaldım.Allah razı olsun ondan unutulmayacak bi tatil yaşadım tavsiye ederim

cnm yaa bana biraz detaylı anlatırmısın..a.s.
bende orayı netten araştırdım biraz çok güzel görünüyor..
tur ile mi gittiniz?
otel durumu nasıldı?
hani balayı çifti olduğunuz için değişiklik oluyormu yurt dışında bile?
ayyy ne çok soru sordum kusura bakma ama yurtdışı düşünüyoruz gibi
o yüzden merak ettimopuyorumnanaktan

antalya kemerde queens par resort a gidicez. 27 temmuzda 1 hafta... aranızda önceden oraya gidenler var mı kızlar yaa? nası bi yer?

ben de bu pazar 28 haziran gidicem...kemer--limak limra hotel..insallah iyidir...

kızlar biz 2 sene önce burda Pirates Beach Club Kemer - Antalya balayı yaptık tek kelimeyle harikaydı
oraya gidipte memnun kalmayacak bir kişi bile tanımıyorum
yemekler havuzlar bütün güününü lobide geçirsen bile sıkılmazsın..
ve çok büyük bir tatil köyü
şiddetle tavsiye ederim

Kızlar hepinize öncelikle mutluluklar dilerim, tatil için 2 işletme tavsiye etmiştim topiği sizlerle paylaşmak isterim. Gidip görüp memnun kalınmış bir işletmeye gitmek çok daha kolay. İnanın evimizdeki gibi rahattık. Herşey muhteşemdi. Yemekler , odalar , deniz , havuz , animasyonlar ( çocuklar için , büyükler için) her gününüz nasıl geçiyor anlamıyorsunuz?... Herşey dahildi içecek , yemek , dondurma saatinden tutunda , 5 çayı dahi düşünülmüş kurabiyeler poğaçalarla. Geç kahvaltı da ayrıca. Sauna, tenis , basket vs vs yok yok anlayacağınız. Odalar hergün temizlenip, havlular öyle. Pilaj havluları da işletmeden. Extra değil... Aşağıdaki linkte Bodrum - Torbadaki bu işletmenin linki aşağıdadır...

http://www.kadinlarkulubu.com/populer-tatil-bolgeleri/300913-bodrum-torbada-isletme.html

Diğeri de akrabalarla birkaç gün onlara da eklenip kaldığımız bir işletme... İşletme sahipleri harikaydı. Evinizde gibisiniz. Kahveler yemekler, kızlarıyla arkadaş olduk çok şirin kızlar... buradan onlara selamlar...

http://www.kadinlarkulubu.com/populer-tatil-bolgeleri/300915-bodrum-guvercinlikte-isletme.html

Her iki işletmenin bulunduğu yer olarak nemli bir havası var asla terlemiyorsunuz. Havası o kadar güzel ki, tavsiye ederim...

Son düzenleme:
Biz Temmuz ayının başında Voyage Belek Antalya' da yaptık balayımızı. 7 gece 8 gün kaldık. otel hem göze hitap ediyor hem de bir insanın tatilden tüm beklediklerini hakkıyla sunuyor. 8 Gün oteli keşfetmek ve tüm imkanlarından yararlanmak için az bile geldi bize. Harika bir otel herkese tavsiye edebilirim. Çocuklu ve çocuksuz ailelere..

merhaba balayımızı geçen haziranda voyage sorgunda yaptık.
bir kere hizmet kalitesi mükemmel.
yemekleri çok iyiydi. temizlik iyiydi. havuzlar süper. relax havuza bayılmıştık.
ayrıca deniz belekten tabi daha iyi ama deniz tercihiniz çok öndeyse marmaris bodrum gibi yerleri tercih etmek gerekiyor.
arkadaşım bu sene kefaluka ve amara dolce vita süper diyor.

slm.biz balayını muğla fethiyede geçirdik.konkladığımız yer 5 yıldızlı otel değildi pansiyondu ama mükemmel bir pansiyon.şuana kadar gittiğim 5 yıldızlı oteller yanında halt etmiş..gerçekten değişik ve çok güzel bir tatil geçirdimm.muğla gerçekten çok güzel ve herkesin görmesi gerekenn bir şehir olduğunu düşünüyorum..

mrb bende 1 ay önce evlendim balayını side de AMARA beach de yaptık inanılmaz güzeldi herşey kendinizi özel hissetmeniz adına herşey vardı şiddetle tavsiye ediyorum..

balayımı selge beac da yaptım süper bi yerdi bir cok 5 yıldızlı otele gittim ama selge beac halen gözümde insallah cocuklarım olunca tekrar gitmeyi istiyorum cok eglendim cok harika arkadaslar canlı müzügide bi cabası süper bi yer ya gözümde halen onun gibi bi yer bulamıycakmıyım ben ısrarla gidinderim

Çok üzülerek anlatıyorum ama balayımız için gittiğimiz otel tam bir felaketti . Eşim balayından yaklaşık 1 ay önce derin araştırmalar sonucunda kuşadasında HOTEL SEADLıGHT dan özel red doors isimli özel balayı odalarından birini tutmuş.Bana süpriz yapmak istediği içinde son güne kadar hiç bir şey sölemedi. Kendi hoteli daha önce hiç görmemiş ama internetten araştırmıs turıstler övmüş hep hoteli.Eşimde balayı gecemize kadar devamlı onlarla iletişimde olup bizim için özel bişeyler hazırlamalarını istemiş bunun içinde bi dolu para harcamış.Neyse otele gittik eşim beni kucagına aldı(herşey o ana kadar mükemmeldı) odaya girdik ne görelim oda bomboş ne bir çiçek ne bir meyve sepeti ne bir şampanya yada herhangi bişey işte oda ile hiç ilgilenmemişler sıradan bir müşteri geliyormus gibi. Ben hayalimde canlandırdığım manzarayla karşılaşamadıgım için çok üzüldüm. Eşimde onun özellikle söylemiş olduğu hiçbirşeyi yapmamalarına çok üzüldü.Çok kızdı gidip bu durumu onlara sölediğinde kusura bakmayın unutmuşuk dedıler başka bişey yok .Yani en özel en güzel gecemizin sonu hüsrandı.Oteli gerçekten cok ayıpladık turistlere gösterdikleri ilginin birazını Türk müşterilerine gösterseler özelliklerde balayı çiftlerine karşı daha dikkatlı tutum sergileseler bizde huzurlu ve mutlu bir başlangıç yapabilirdik. O yüzden kızlar lütfen balayı için daha iyi oteller seçin. Şimdi sizlerin o güzel balayılarınızı okudugumda hüzünlendim kendim için herkes balayının özel ve güzel geçmesini ister biz çok üzüldük o gün normal bi günde değilki bir daha geri gelmiyor işte ....

kızlar ismi yanliş yazmışım HOTEL SEALıGHT KUŞADASI kesinlikle tavsiye etmiyorum.... Hiçbirinizin bizimki gibi bir balayı geçirmemesi dileğimle....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…