Siz balayınızı nerede yaptınız ?

size bir yer daha sormak istiyorum.kemer de palmet resort hotel 5 yıldızlıymış.. yeni açılmış...bilen var mı

slm kızlar ben geçen sene haziranda evlendim hayatımda geçirdiğim en güzel tatildi belkide balayı olmasından dolayıdırkaydirigubbakcemile3 neyse club alibey antalya belek kızlar on numara tavsiye ediyorum biz eşimle eğlenceyi çok severiz tam 13 tane kaydırağı var

slm kızlar ben geçen sene haziranda evlendim hayatımda geçirdiğim en güzel tatildi belkide balayı olmasından dolayıdırkaydirigubbakcemile3 neyse club alibey antalya belek kızlar on numara tavsiye ediyorum biz eşimle eğlenceyi çok severiz tam 13 tane kaydırağı var

orayı duymuştum....tatil köyü tarzında mı? nasıl bir yer canım?a.s.

eylül ayında İzmir-Çeşme. fikri olan var mı???

çok büyük umutlarla gitmiştim çeşme ye. herkes oraya gidiyorsa bir bildikleri vardır demiştim. ama şok oldum. çeşme merkezde hiçbirşey yok. bir sahil kenarı ve iki üç dükkan. bar, eğlence mekanı yok. bir türkü bar gördük hepsi o. üstelik ağustos ayında öyle bir dondum ki. gerçi ben hep üşüyen bir insanımdır.

allah tan kaldığımız otel iyiydi, güzeldi. alaçatı da gezinilesi güzel bir yer ama tatil denince aklıma akdeniz bölgesi geliyor sadece artık.

kızlar
balayı çifti diye belirtmek mi gerekiyo rezervasyon yaparken? yoksa sadece normal tatilci olarak yer ayırtsak nasıl olur?? benim öyle güller-içkiler özel hizmetlerde pek gözüm yok. ama ille de olmalı mı dıyorsunuz?? benim bi arkadaşım ömründe bi kere balayın olacak,bari tam olsun demişti de..

çok büyük umutlarla gitmiştim çeşme ye. herkes oraya gidiyorsa bir bildikleri vardır demiştim. ama şok oldum. çeşme merkezde hiçbirşey yok. bir sahil kenarı ve iki üç dükkan. bar, eğlence mekanı yok. bir türkü bar gördük hepsi o. üstelik ağustos ayında öyle bir dondum ki. gerçi ben hep üşüyen bir insanımdır.

allah tan kaldığımız otel iyiydi, güzeldi. alaçatı da gezinilesi güzel bir yer ama tatil denince aklıma akdeniz bölgesi geliyor sadece artık.

Alaçatı denizi dahil çok soğuk ve rüzgarlıdır

kızlar
balayı çifti diye belirtmek mi gerekiyo rezervasyon yaparken? yoksa sadece normal tatilci olarak yer ayırtsak nasıl olur?? benim öyle güller-içkiler özel hizmetlerde pek gözüm yok. ama ille de olmalı mı dıyorsunuz?? benim bi arkadaşım ömründe bi kere balayın olacak,bari tam olsun demişti de..

belirt tabi onların kendi ikramı zaten daha özel oluyo bazı hizmetler ek bir ücret yok yani

biz 3 gece 4 gün lüğüne antalya alanyada timo resort otelde herşey dahil konakladık...müthiş bir balayıydı benim için..hem otel açısından hemde alanyanın müthiş güzellikleri açısından harikaydı...

işte otelin linki ..tavsiye ederim herkese..ama mutlaka tur anlaşmayla gidin çok daha hesaplı oluyor...

HOTEL TIMO

balayı için bende yer arıyorum ancak antalyada özellikle rus turistlerin en az olduğu ve sakin denize yakın bir yer tavsiyelerinizi bekliyorum

bizde balayinda balikesir altinaluk sonrada erdege gitmistik tabiki ikisindende memnun kalmadik ordan istanbula gectik yani bizimkisi balayi deilde yolayi olmustu..yani kizlar balayina gitmeden once guzel bi arastirma yapin yoksa pisman olursunuz balayi burnunuzdan gelir.

ben ailemle çok tatilköyü gezen biri olarak balayında voyage sorgun sideyi tercih ettim ve çok memnun kaldık biz nisanın son haftası gitik ve side o döenmde en sıcak beldelerden biri olacaktı.belirtek isterimki tesiste rus misafir fazla konaklamıyor.

tayland (phuket adası) eşimin tercihiydi ama çok memnun kaldım.Allah razı olsun ondan unutulmayacak bi tatil yaşadım tavsiye ederim

antalya rixos premium belek diyorum başkada bişi demiyorum..şiddetle herkese özelliklede balayı çiftlerina tavsiye ediyorum..

oo süper,aynı tarih olsaydı ne güzel olurdu,gerçi birbirimizi tanıyacak vakit bulamazdık sanırım eşlerimizin yüzünden:jeyyar:kaydirigubbakcemile3

hotel lamer hakkında bilgi verirmisin canım mayısda gidiceni yazmışın umarım memnunsundır bizde bugun yer ayırttık ets tur aracılıgıyla

antalyanın sıcağını sevmediğim için ağstosta gitmeye hiç mi hiç niyetim yok arkadaşlar.ben marmarisi düşünüyorum.sizce nsl?önereblceğnz bi yer war mı?

X