Siz balayınızı nerede yaptınız ?

kızlar bizde fethiye ölüdenize gitmeyi düşünüyoruz giden varsa fikir verebiir mi nasıl

biz fethiye ölüdenize gidiyoruz. daha otel belli değil

Kızlaar haziran için bana tavsiyelerde bulunabilir misinz?
Ama ben Antalya ya gitmek istemiyorum. Bildiğiniz ucra sakin bir yer var mı?

Fethiye Ölüdeniz - NICHOLAS HEIGHTS

ve

Marmaris - MAGIC LIFE

a gittik. İkisi de biribirinden çok farklı yerler. Eğer. çok eğlenceli, hareketli olsun , sabahlara kadar eğlenelim diyorsanız kesinlikle MAGIC LIFE...

ama yok sakin sessiz olsun, başbaşa kalalım, dert olmasın tasa olmasın, doğayla başbaşa kalalım diyorsanız yine kesinlikle NICHOLAS HEIGHTS.

Şimdiki aklım olsaydı tercihimi sakin bir balayından yana kullanıp NICHOLAS HEIGHTS derdim. Mükemmel bir yer. Tertemiz, en önemlisi de bu.

Tavsiyemdir. Gereken bilgileri verebilirim.

Biz geçen sene balayımızda Magic Life Marmaris'e gitmiştik. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. :kızgın:
balayı için düşünmeyin bile. şikayetlerimizi sürekli dile getirmemize ve balayı çifti olduğumuza belirtmemize rağmen, otelin çözüm üretmekten uzak personeli sayesinde şimdiye kadar geçirdiğim en kötü ve sorunlu tatili geçirdim.

Bizim için en ufak bir sorun bile olmadı..

Öncelikle günaydın canım umarım mutlu ayrılırz.4 gece için canım fiyat ozaman öyleydi ama şimdi daha bir arttı fiyat iyiki erken rezv.yaptırmışım şimdiki fiyatıyla mümkün değil gidebilmek içimde kalırdı sonrakaydirigubbakcemile2

cnm bende voyage sorgun u ıstıorum ets tur un kendı otelı oldugunu ögrendım aynı zamanda gıdenler cok memnunmuslar gercı cok dolu old.felan soluolar ama ekımde fazla dolu olmaz dıe tahmın edıorum..
ve suan bıze fıyatı 4 gece 896 tl..taksıtlı fıyatı 4 gece 960tl..ama world kart ayarlamamız lazım..

cnm bende voyage sorgun u ıstıorum ets tur un kendı otelı oldugunu ögrendım aynı zamanda gıdenler cok memnunmuslar gercı cok dolu old.felan soluolar ama ekımde fazla dolu olmaz dıe tahmın edıorum..
ve suan bıze fıyatı 4 gece 896 tl..taksıtlı fıyatı 4 gece 960tl..ama world kart ayarlamamız lazım..

Canım ya bizim düğün sezonun en yüksek fiyat aralığına denk geliyor 1 ağustos sizin fiyat gayet iyi bence valla bende world kart ayarladım da oldu yoksa zor biraz.bide belek biraz daha pahalıydı sorguna göre.hayırlısı

bengusu, biz de tam sizin gittiğiniz dönemde gitmiştik geçen sene Voyage Torba'ya. Sadece hava 2 gün kapalıydı çok güneş yoktu, onun haricinde balayı çifti ile güzel ilgileniyor otel ve keyifli bir balayı geçirdik. Bodruma 10 dk mesafede (minibüs var otelin hemen önünden) olduğu için de otelde sıkıldığımızda Bodruma gittik. Avantajlıydı bizim için, bu sene de 8-16 haziran arası oradayız, sanırım sizinle geçişiyoruz :)
Sevgiler,

demek otelden memnun kaldınız ve bu sene de gidiyorsunuz buna çok sevindim iyi bir seçim yapmışım o zaman hihoyyyt,29 mayısta ordayız inşallah,1 hafta kalacağız,umarım havalar güzel olur :Saruboceq:

Canım ya bizim düğün sezonun en yüksek fiyat aralığına denk geliyor 1 ağustos sizin fiyat gayet iyi bence valla bende world kart ayarladım da oldu yoksa zor biraz.bide belek biraz daha pahalıydı sorguna göre.hayırlısı

evt cnm sızın gıdıcegınız tarıh aralıgı fıyatlar cok uçuk yaa 290 kısı bası fıyatı var..
bız sımdıden rezervasyon yaptırmıcaz ekıme kadar fıyatlar hemen hemen aynı olur dıolar..suan nakıt paramızı tatıle harcamak ıstemıoruz..
o zaman gelınce bakıcaz hemde taksıtlendırcez..bızım ılk tercıhımız voyage sorgun olucak..bu arada gıdıp geldıkten sonra yorumlarını beklıorum ona göre..belkı voyage belekte olabılır..
ama sunu sölım burda abelya turızm var ets tur bayılıgımı dıolar artıqın herneyse voyage ı dusunuoruz dedım super dedı..sanırım bu sene cok ıyı ascıları getırtmısler felan fılan söledı kadın..ve voyage ı cok övdü..
inş.. cok memnun ayrılcaksınız..bu arada net foto ıstıorum senden :)))

evt cnm sızın gıdıcegınız tarıh aralıgı fıyatlar cok uçuk yaa 290 kısı bası fıyatı var..
bız sımdıden rezervasyon yaptırmıcaz ekıme kadar fıyatlar hemen hemen aynı olur dıolar..suan nakıt paramızı tatıle harcamak ıstemıoruz..
o zaman gelınce bakıcaz hemde taksıtlendırcez..bızım ılk tercıhımız voyage sorgun olucak..bu arada gıdıp geldıkten sonra yorumlarını beklıorum ona göre..belkı voyage belekte olabılır..
ama sunu sölım burda abelya turızm var ets tur bayılıgımı dıolar artıqın herneyse voyage ı dusunuoruz dedım super dedı..sanırım bu sene cok ıyı ascıları getırtmısler felan fılan söledı kadın..ve voyage ı cok övdü..
inş.. cok memnun ayrılcaksınız..bu arada net foto ıstıorum senden :)))

tamam kuzum hemen eklerim. inşlh dedikleri gibi oluryerimseniben

ayy cnm ınsallah guzel bır anı olarak kalır sımdıden heyecanlısındır sımdı sen Şeniz

heyecan yok ya ona bende anlam verebilmiş değilim nişanlım asker şuan onun özlemi üstün gelio sanırım ama hayal edip düşlediğinde insanın içi bir hoş oluyo:asigim:

Bizde mayıs 26 da kısmet olursa,bi aksilik çıkmazsa kemer de olacağız 4 gece 5 gün yeter dedik bakalım,umarım güzel geçer LAMER HOTEL

bi de ben denize giremeyecek miyim yaa,sistit durumu falan olur diyorlaaar:KK43:(

Bizde mayıs 26 da kısmet olursa,bi aksilik çıkmazsa kemer de olacağız 4 gece 5 gün yeter dedik bakalım,umarım güzel geçer LAMER HOTEL

bi de ben denize giremeyecek miyim yaa,sistit durumu falan olur diyorlaaar:KK43:(

cnm ya acıkcası LAMER hotelede baktım ama nasıldır nedır gıden yok suan mayısta gıdecekmıssınız ya benı bılgılendırırsen sevınırım bıde fıyat olarak sıze kaca mal oldu?solersen sevınırım..
inş..muhtesem bı balayı yasarsınızŞeniz

cnm ya acıkcası LAMER hotelede baktım ama nasıldır nedır gıden yok suan mayısta gıdecekmıssınız ya benı bılgılendırırsen sevınırım bıde fıyat olarak sıze kaca mal oldu?solersen sevınırım..
inş..muhtesem bı balayı yasarsınızŞeniz

fiyat olarak yol hariç 700 TL civarında,Nişanlım ets tur dan bi arkadaşıyla konuşmuş,çok beğeniliyormuş 4 yıldızlıymış,gidip gelirsem hayırlısıyla mutlaka haber ederim canım,fiyat uygun bencea.s.

etsde çalışan biri olarak la mer otel n çok tercih edilen otellerden biri. biraz eski ama şimdiye kadar onu problem eden olmadı yeşilliği ve derli toplu olması güzel fiyatıda diğer yerlere göre uygun bence tercih edebilirsiniz. şimdiden mutluluklar a.s.

fiyat olarak yol hariç 700 TL civarında,Nişanlım ets tur dan bi arkadaşıyla konuşmuş,çok beğeniliyormuş 4 yıldızlıymış,gidip gelirsem hayırlısıyla mutlaka haber ederim canım,fiyat uygun bencea.s.

etsde çalışan biri olarak la mer otel n çok tercih edilen otellerden biri. biraz eski ama şimdiye kadar onu problem eden olmadı yeşilliği ve derli toplu olması güzel fiyatıda diğer yerlere göre uygun bence tercih edebilirsiniz. şimdiden mutluluklar a.s.

canım cok tşk ederım her ıkınızede cunku sanırım yarın bende hotel la merde yerımı ayırtcam bız ekım ayı gıdıcez 4 gece 5 gun kalıcaz..
mutlaka bu otelı secmelıyım hem fıyat uygun hemde guzel hoş bı otel:)))

Oh şimdiden bunu duymak ne güzel çok teşekkür ederim...a.s.

cnm bızde sımdı rezervasyonumuzu yaptırdık 4 gece 5 gun olarak artıq yorumlarını beklıorum ona göre :jeyyar:

oo süper,aynı tarih olsaydı ne güzel olurdu,gerçi birbirimizi tanıyacak vakit bulamazdık sanırım eşlerimizin yüzünden:jeyyar:kaydirigubbakcemile3

oo süper,aynı tarih olsaydı ne güzel olurdu,gerçi birbirimizi tanıyacak vakit bulamazdık sanırım eşlerimizin yüzünden:jeyyar:kaydirigubbakcemile3

aynen öle gecenlerde kız arkımle 5 dk konusana kadar varya ıllallah getırdı neden onunla ılgılenmıormusum die

Biz geçen sene Voyage Torba'ya gittik balayımız için ve son derece memnun kaldık. Ama gittiğimiz dönem haziran başıydı ve daha okullar tatil olmadığı için genelde yabancı turist vardı.
Bu sene de Voyage Torba'da yerimizi ayırttık :)

Biz de bu yaz 8-13 haziranda voyage torbadayız.Sobelerim senikaydirigubbakcemile5
biz balayımızı Kemer'de amara Wing'de geçirdik.haziran ayında.Rüya gibiydi.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.Hiç tereddütünüz olmasın.Tesis, hizmet, kalite süper.

merhaba
bende 1 ağustos'da evleniyorum
balayı için bu gün voyage beleğe rezervasyon yaptırdık
güzel bir otel daha önce arkadaşlaım tatile gitmişti tavsiye ederim.

X