Siz balayınızı nerede yaptınız ?

Kızlar biz sonunda kararımızı verdik club alibey park side
giden bilen var mı acaba?

ayyy bktb canım harika yer seçmişsiniz...benim bu seneki en büyük hayalim club alibey ya da limak limra otellerinden birine gitmek...ikisi de süper,içlerinde aquapark var
hele alibey mükemmel bence içinde dev aquaparkı var,herkes tam puan veriyor...
dediğim gibi bu seneki en büyük hayalimdi ama durumumuz sıkışık,başka yaza kalacak sanırım

Kızlar biz sonunda kararımızı verdik club alibey park side
giden bilen var mı acaba?

ıkı sene önce gıttım harika bir otel ben gıttım :CüvCüv: clup voyage sorgun u da tavsiye ederım çok güzel bir balayı geçirdikk:asigim::asigim:bu sene yıne voyage sorgun na gıtmeyı düşünüyoruz

Biz geçen sene balayımızda Magic Life Marmaris'e gitmiştik. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. :kızgın:
balayı için düşünmeyin bile. şikayetlerimizi sürekli dile getirmemize ve balayı çifti olduğumuza belirtmemize rağmen, otelin çözüm üretmekten uzak personeli sayesinde şimdiye kadar geçirdiğim en kötü ve sorunlu tatili geçirdim.

ets ile amara wing-kemere gidiyoruz temmuz ayında.
2 kişi ulaşım dahil erken rezervasyon ile kredi kartı tek çekim1585 ytl tuttu.worl kart için daha uygun avantajları var.
amara wing hakkında yorumlar gayet iyi.bakalım biz beğenecekmiyiz.

canım ayrıntıları özelden yazarmısın rica etsem?
bende temmuzda düsünüyorum da

yengemler parise gitmişlerdi disneylanda 1 haftada disneylandı gez gez bitirememişlerdidelikafadulden
hangi oteldi kaldıklarını hatırlamıyorum ama çok memnun olduklarını söylemişlerdi
bende kısmet olursa disneylandı istiyorum çocuklar gibi eğlenmek istiyorum benneyaptımki

Kizlar,

balayi icin nisanlim ile Alanya´daki Bera Hotel´i düsünüyoruz ama cevremizden daha önce kimse gitmedigi icin cesaret edemiyoruz...giden gören varmi aranizda? Tavsiye edebilirmisiniz?

kızlar bende aday falan yok amasenağlama
ben balıkesirliyim yine de balayı için tercihim ayvalık-sarımsaklı-cunda adası-burhaniye diye düşünüyorum çok kalabalık değilde daha fazla sakinlikten yanayım bence oralarıda düşünün derim

ben world of wonders kremlin palace a gitmiştim muhteşemdiiiiiiiii:asigim::asigim:
şiddetle tavsiye ederim
ayrıntı sormak isteyen olursa yardımcı olurum

Merhaba; Arkadaşlar benimde düğün tarihim 01/08/09 balayı otelimizi ayarladık erken rezv.yaralandık Voyage Belek'ten yana oldu umarım mutlu ayrılırız. Bence hala karar veremeyen varsa bu oteli incelemesini öneririma.s.a.s.

Merhaba; Arkadaşlar benimde düğün tarihim 01/08/09 balayı otelimizi ayarladık erken rezv.yaralandık Voyage Belek'ten yana oldu umarım mutlu ayrılırız. Bence hala karar veremeyen varsa bu oteli incelemesini öneririma.s.a.s.

Biz balayımızı orda yapmıştık,Voyage Belek te çok memnun kalmıştık,Voyage Sorgun da gittik Belek daha iyiydi,bu yaz da Voyage Torba ya gidiyoruz.hihoyyyt

ayyy bktb canım harika yer seçmişsiniz...benim bu seneki en büyük hayalim club alibey ya da limak limra otellerinden birine gitmek...ikisi de süper,içlerinde aquapark var
hele alibey mükemmel bence içinde dev aquaparkı var,herkes tam puan veriyor...
dediğim gibi bu seneki en büyük hayalimdi ama durumumuz sıkışık,başka yaza kalacak sanırım

AA CNM CıDDENMı SEVıNDıM ŞıMDı.UMARIM ıSTEDıĞıN YERE GıDERSıN AMA ÖNEMLı OLAN SEVDıKLERıNıN YANINDA OLMASI CNM.SEVDıĞıMıZ YANIMIZDA OLUNCA HERYER CLUB ALı BEY:)

ıkı sene önce gıttım harika bir otel ben gıttım :CüvCüv: clup voyage sorgun u da tavsiye ederım çok güzel bir balayı geçirdikk:asigim::asigim:bu sene yıne voyage sorgun na gıtmeyı düşünüyoruz

HEHE BENDE ÖNCE VOYAGE SORGUNU ıSTEDıM AMA O DAHA PAHALIYDI:)

canım seçtiğiniz otel çok güzel:)

CNM ÇOK SAĞOLa.s.

özelde nayrıntı yazabilirsin size ne kadara mal oldu,
benim düğünüm temmuzda bugün yarın rezervasyon yaptırıcam

Simena Sun Club düsünüyoruz ama? Voyoge Belek'i de beğenmistim

gülçincim ben simena sun club a2007 yazında gitmiştim,önceki sayfalarda anlatmıştım bi bak istersen
eğer tercih yapacaksan voyage ı tercih et bence

Sevgili GLCCN biz oteli şubat sonu gibi ayarladık erk.rezv.%40 indirim vardı tek slip ödemeyle 1392'ye geldi. otel deniz tarafı ets turla.Gerçekten nezih ve hoş duruyor....
Ama şuan hem günlük fiyatı değişti hemde indrm.%30'a düştü....

Biz geçen sene Voyage Torba'ya gittik balayımız için ve son derece memnun kaldık. Ama gittiğimiz dönem haziran başıydı ve daha okullar tatil olmadığı için genelde yabancı turist vardı.
Bu sene de Voyage Torba'da yerimizi ayırttık :)

Sevgili GLCCN biz oteli şubat sonu gibi ayarladık erk.rezv.%40 indirim vardı tek slip ödemeyle 1392'ye geldi. otel deniz tarafı ets turla.Gerçekten nezih ve hoş duruyor....
Ama şuan hem günlük fiyatı değişti hemde indrm.%30'a düştü....

EVET BİZDE %40 İNDİRİMDEN YARARLANDIK hihoyyyt

X