Siz balayınızı nerede yaptınız ?

schatzi merhaba;

bizde sizin otele gidiyoruz bu sene amara wing resort... geçen senenin en iyi balayı oteli seçilmiş. tavsiye etmekte haklıymışsın.... evlilik nasıl gidiyor. bizim düğün 25 temmuzda antikkapıda. gel mutlaka beklerim.

Biz de bu yaz 8-13 haziranda voyage torbadayız.Sobelerim senikaydirigubbakcemile5
biz balayımızı Kemer'de amara Wing'de geçirdik.haziran ayında.Rüya gibiydi.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.Hiç tereddütünüz olmasın.Tesis, hizmet, kalite süper.

ıyi seçim Voyage Torba, sanırım Voyage ların hepsinin belirli bir standartı oldugu için kaliteleri yüksek, en azından herhangi bir Voyage da olumsuz anlamda sürpriz yaşamayacağımı düşünmüyorum. Görüşmek üzere o zaman yerimseniben

Son düzenleme:
schatzi merhaba;

bizde sizin otele gidiyoruz bu sene amara wing resort... geçen senenin en iyi balayı oteli seçilmiş. tavsiye etmekte haklıymışsın.... evlilik nasıl gidiyor. bizim düğün 25 temmuzda antikkapıda. gel mutlaka beklerim.

Süper:lepi: Düğüne gelicem mutlaka.10 ay oldu evlilik valla daha alışamadım.Evli gibi hissetmiyoruz kendimizi. tatilde gibiyiz:asigim: Amara da süper olmuş.Biz de tekrar gitmeyi düşündük ama aynı yere tekrar gitmeyelim dedik.Seneye artık

arkadaşlar biz 3 ağustos için 5 geceliğine voyage belekte rezervasyonumuzu yaptırdık
bu tarihten önce balayına voyage beleğe gidecek arkadaşlar varsa izlenimlerini yazarlarsa çok sevinirmm

arkadaşlar biz 3 ağustos için 5 geceliğine voyage belekte rezervasyonumuzu yaptırdık
bu tarihten önce balayına voyage beleğe gidecek arkadaşlar varsa izlenimlerini yazarlarsa çok sevinirmm

Canım Belek'teki Voyage'ı bilmiyorum ama bizim arkadaşlar 4 yıldır istisnasız her sene Sorgun Voyage'a gidiyorlar. O kadar çok anlattılar ki biz de bu sene 23 Nisan'da gitmeye karar verdik. Otelin çok yeşikkil bi alanda ormanın doğal dokusu bozulmadan yapıldığını söylemişlerdi. Bi de daha önceki yıllarda Belek Voyage'a da gitmişler ama Sorgun'u yeri itibarıyla daha çok sevmişler....:eek:

valla bence turizmci gozuyle soyluyorum o otel supperr.. cok begendim ama bu yaz icin kıyamadık azcık pahalı geldi :)) onun yerine bu yaz icin paloma grida village belek yaptık. 6 gece kalabilelim diye biraz daha uygun tercih ettik.. zati bu yıl balayı da degil biz gecen sene haziran da kemer phaselis te yaptık o da cok keyifliydi.. denizi muhteşemdi orası da aklınızda olsun hill odalar cok guzel.. ama eminim voyage belekten memnun kalıcaksınız, zaten balayı kötü gecer mi ya, hayatınızın en guzel haftası simdiden tebrik ederim. gonlunuzce olsun hersey :dance::teytey::dance: hoppaaa

valla bence turizmci gozuyle soyluyorum o otel supperr.. cok begendim ama bu yaz icin kıyamadık azcık pahalı geldi :)) onun yerine bu yaz icin paloma grida village belek yaptık. 6 gece kalabilelim diye biraz daha uygun tercih ettik.. zati bu yıl balayı da degil biz gecen sene haziran da kemer phaselis te yaptık o da cok keyifliydi.. denizi muhteşemdi orası da aklınızda olsun hill odalar cok guzel.. ama eminim voyage belekten memnun kalıcaksınız, zaten balayı kötü gecer mi ya, hayatınızın en guzel haftası simdiden tebrik ederim. gonlunuzce olsun hersey :dance::teytey::dance: hoppaaa

valla doğru diyorsun canım balayının kötüsümü olur:dance:

melıkeyy ben de 1 agustos gelını olcam ama bız daha ayarlayamadık yaa balayımızı.
burdan herkeslere de soruorum bız gezmek ıstıorz balayımızda sole ılgınc bıseler olsun otelde butun gun kalmayalım falan dıe.
ole cook denız olsun da demıoruz ben zaten erkeklerın yanıdan gırmıorum denıze o yuzden de balayında ayrı ayrı takılınmaz mahıyetınde soyle eglencelı bı yerler arıoruz.
yurtdısı da olabılır
var mı tavsıyelerınız??

melıkeyy ben de 1 agustos gelını olcam ama bız daha ayarlayamadık yaa balayımızı.
burdan herkeslere de soruorum bız gezmek ıstıorz balayımızda sole ılgınc bıseler olsun otelde butun gun kalmayalım falan dıe.
ole cook denız olsun da demıoruz ben zaten erkeklerın yanıdan gırmıorum denıze o yuzden de balayında ayrı ayrı takılınmaz mahıyetınde soyle eglencelı bı yerler arıoruz.
yurtdısı da olabılır
var mı tavsıyelerınız??

cnm ıstersen turları arastır bence en guzelı yurtdısı turu yada fethıye turuda olabılır böle bısey arastırabılırsın tur fırmalarına gıtsen daha ıyı olucak sanırım onlar daha detaylı bılgı verırler mutlaka

saol minilya cım.
bız de bakıoruz turlara bıras bıras da sızın de fıkırlerınızı alayım dedım. yurtdısı tatlılı yapan varsa memnun kalan vs paylasırlarsa cok memnun olurum en azından gıdenlerden dogru bılgılerı almıs olur daha gonul ferahlıgıyla hareket ederıs:)

Merhaba bayanlar, Marmaris Grand Azur da kalan var mı aranızda? Nasıl bi yerdir? Internetten gayet güzel görünüyor ama görünüşe aldanalım mı :KK70:

yurtdısı da olabılır
var mı tavsıyelerınız??

canım eğer denize girmeyi düşünmüyorsan bence hiç akdeniz tarafına gitme,çünkü ağustos ayında havalar zaten çok sıcak olacak yanarsın valla,ben eğer yurtdışına gitseydim mısıra giderdim hem piramitler olsun gezilecek çok yeri var ve geceleri çok eğlenceliymiş ayrıca yurtdışı yerler arasında en uygunuda orası,bece sen bir seyahat acentasına git ve ordan tur bilgisi al,gerçi internette ets tur gibi sitelerdede var,ama daha yaz fiyatları belli olmamıştı en son baktığımda canım.

saol melıkeycım ben de bakıorum ara ara acentalara..
ayy cok guzel gecsın hepımııznkı.. keyıfle donelım aksılık cıkmasın pimpirikligim ustumde bu konuda:S

Biz 2-9 Haziran'da MSC Sinfonia gemisi ile balayımızı yapmıştık.Gerçekten çok hoştu.Rüya gibiydi....

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz Balayımızda Club Voyage Sorgun'a gittik Antalya Side'de muhteşemdi herşeyiyle harika geçti club odalarında kalmıştık çok güzel bir tatil köyü ve balayı çiftlerini çok güzel ağırlıyorlar.Ve tabi normal bir tatil gibi değilde balayı olduğu için çok daha özel ve güzel oluyor.Tavsiye ederim...:)

Biz Balayımızda Club Voyage Sorgun'a gittik Antalya Side'de muhteşemdi herşeyiyle harika geçti club odalarında kalmıştık çok güzel bir tatil köyü ve balayı çiftlerini çok güzel ağırlıyorlar.Ve tabi normal bir tatil gibi değilde balayı olduğu için çok daha özel ve güzel oluyor.Tavsiye ederim...:)

bızde 4 sene once balayımızı sorgunda gecırmıstık.bız otel odasında kalmıstık

Biz geçen Ekimde evlendik. Önce Kuşadası Pine Bay sonra da Kıbrısa Merit Crystal Cove'a gittik. ikisi de süperdi. feci şekilde tavsiye ederim. Kıbrısta bol bol gezdik ve çok da sevdik. ilgilenen olursa daha detaylı anlatabilirim.

Bu arada VOYAGE bodrum TÜRKBÜKÜ'ne giden var mı aranızda? 1 ay sonra oraya gidicez eşimle. Gerçi voyage otelleri hakkında genelde iyi şeyler yazılmış, umarım bu da öledir.

X