Siz balayınızı nerede yaptınız ?

Ben de temmuz ayında evleniyorum. Balayı için erken rezervasyondan yararlanıp voyage belek' den yerimizi ayırttık. sonradan öğrendik ki gideceğimiz otel 2008 in en romantik balayı oteli seçilmiş. çok merak ediyorum neler yaşayacağım. inşallah bir aksilik olmaz antalyada bir otel düğünden sonraki akşam yola çıkacağız, büyük bir yol yorgunluğu olacak bizim için inşallah sonu güzel olur.

Ben de temmuz ayında evleniyorum. Balayı için erken rezervasyondan yararlanıp voyage belek' den yerimizi ayırttık. sonradan öğrendik ki gideceğimiz otel 2008 in en romantik balayı oteli seçilmiş. çok merak ediyorum neler yaşayacağım. inşallah bir aksilik olmaz antalyada bir otel düğünden sonraki akşam yola çıkacağız, büyük bir yol yorgunluğu olacak bizim için inşallah sonu güzel olur.

Belencim öncelikle günaydın 3 Ağustosta biz orda olucaz sizden sonra yani kesinlikle yorumlarını yaşadıklarını bekliyorum tecrübe olur banada çok güzel bir yer umarım mutlu ayrılırız....:asigim:

yazın evleniyorum evet ama birçok insan tarafından denize girmeyeceğim, bu yüzden antalya vs.. tercih edeceğime sakin huzurlu bir yer seçmem öğütlendi. bana da mantıklı geldi açıkçası. Bolu abant "büyük abant oteli"ni düşünüyorum bir penceresi göle , bir penceresi ormana bakıyor, sessiz.. sakin..

bu otelin çok güzel bi otel olduğunu duydum cnm...

gülçincim ben simena sun club a2007 yazında gitmiştim,önceki sayfalarda anlatmıştım bi bak istersen
eğer tercih yapacaksan voyage ı tercih et bence

bikaç kisiden simena ile ilgili hos olmayan yorumlar duydum ve vazgeçtim
vogoge belek de bütçemizi aşıyo off kararsız kaldım? :KK43:

bikaç kisiden simena ile ilgili hos olmayan yorumlar duydum ve vazgeçtim
vogoge belek de bütçemizi aşıyo off kararsız kaldım? :KK43:

siz daha iyi bilirsiniz canım ama ets turun sitesinden araştırmalarına devam edebilirsin daha uygun fiyatlar için :çok üzgünüm:

Biz geçen sene Voyage Torba'ya gittik balayımız için ve son derece memnun kaldık. Ama gittiğimiz dönem haziran başıydı ve daha okullar tatil olmadığı için genelde yabancı turist vardı.
Bu sene de Voyage Torba'da yerimizi ayırttık :)

bizde bu sene voyage torbaya gidiyoruz mayısın son haftası haziranın ilk haftası ordayız,otel kendini yenilemiş,özellikle odaları çok hoşuma gitti umarım her şey çok güzel olur ve hayal kırıklığı yaşamayız...

kızlar balayını deniz kenarında geçirenler ilk geceden sonra denize girdiniz mi? yada bi kaç gün bekledinizmi? denize girmenin bi sakıncası var mı acaba

kızlar balayını deniz kenarında geçirenler ilk geceden sonra denize girdiniz mi? yada bi kaç gün bekledinizmi? denize girmenin bi sakıncası var mı acaba

ilk gecemizi evde geçirdik,ertesi gün otobüsle balayına gittik ve gittiğimiz yer 13-14 saatlik bir yerdi ertesi gün ancak otele vardık ve o gün denize girdim sorun yaşamadım yani evlendikten 2 gün sonra denize girmiştim...

UMARIM PARPALM GÜZEL BİR TATİL OLUR HEPİMİZ İÇİN:roflol: TATİL DÖNÜŞÜ GÖRDÜKLERİMİ YAŞADIKLARIMI YAZICAM

Biz balayımızı clup voyage sorgunda yaptık süper ötesi bi oteldi.çok lükstü ama insanlar çok candandılar bütün personel çalışanlar animatörler hayal gibi geldi geçti...

bunu bende çok merak ediyorum jinekologa sordum temiz olursan , bisey olmaz dedi

balayı için BELEK tercih ettik, cyrstal family resort ultra herşey dahil 5 yıldız
umarım memnun kalırız :KK66:

biz fethiyede geçirdik..

çokkk sakindi sezon sonuydu ondandır belki .. yagmur bile yagdı :KK70:
denizede girdim bişey olmadı

Sevgili GLCCN biz oteli şubat sonu gibi ayarladık erk.rezv.%40 indirim vardı tek slip ödemeyle 1392'ye geldi. otel deniz tarafı ets turla.Gerçekten nezih ve hoş duruyor....
Ama şuan hem günlük fiyatı değişti hemde indrm.%30'a düştü....

cnm bu kaç gunluk ıcın 5 gee ıcın mı cnm?
bu arada evt cok guzel bı otel tercıh etmıssın ıns mutlu ayrılırsın otelden yorumlarını yazmanı beklıcem ben ekım ayında gıdıcem suan acele etmıorum...

bengusu, biz de tam sizin gittiğiniz dönemde gitmiştik geçen sene Voyage Torba'ya. Sadece hava 2 gün kapalıydı çok güneş yoktu, onun haricinde balayı çifti ile güzel ilgileniyor otel ve keyifli bir balayı geçirdik. Bodruma 10 dk mesafede (minibüs var otelin hemen önünden) olduğu için de otelde sıkıldığımızda Bodruma gittik. Avantajlıydı bizim için, bu sene de 8-16 haziran arası oradayız, sanırım sizinle geçişiyoruz :)
Sevgiler,

Bizim geçen Agustos ' un 24 ' ünde oldu düğünümüz .ıki geceyi düğünümüzün oldugu otelde geçirdik .
ıki gün sonra balayı oteline geçtik , Kemer ' de Queen Elizabeth ' de kaldık . Çok memnun ayrıldık.
Balayı odası seçmememize rağmen , balayı odası verdiler bize . Havuz seviyorsanız , ucu bucagı olmayan bir havuzu var , biz hiç denize girmedik .

Biz 3. gün balayı otelimize geçmiştik ve 3. gün girmiştim ben.Bir sorun olmamıstı , ama bu kişiden kişiye değişebilir.Kanaması olanlar girmemeli . Hijyenik degil sonucta havuzlar.

cnm bu kaç gunluk ıcın 5 gee ıcın mı cnm?
bu arada evt cok guzel bı otel tercıh etmıssın ıns mutlu ayrılırsın otelden yorumlarını yazmanı beklıcem ben ekım ayında gıdıcem suan acele etmıorum...

Öncelikle günaydın canım umarım mutlu ayrılırz.4 gece için canım fiyat ozaman öyleydi ama şimdi daha bir arttı fiyat iyiki erken rezv.yaptırmışım şimdiki fiyatıyla mümkün değil gidebilmek içimde kalırdı sonrakaydirigubbakcemile2

X