Siz balayınızı nerede yaptınız ?

Kızlaar haziran için bana tavsiyelerde bulunabilir misinz?
Ama ben Antalya ya gitmek istemiyorum. Bildiğiniz ucra sakin bir yer var mı?

illa deniz kenarı istemiyosan bolu abant derim
sessiz çok güzel bi yerdi bizde balayında deniz kenarı kalabalık istemedik doğru bi seçim yapmışık kafamızı dinlemiştik

voyage sorgun'a gitmiştik....müthiş profesyonel bir otel...çalışanlarının hepsi turizm otelcilik mezunuymuş...çoğu da kız dı..çok temizdi...

Biz 2008 Temmuz ayında balayımızı Bodrum Clup Voyage Torba'da yaptık.Çok memnun kaldım. Herşeyiyle 4-4'lüktü bence. Üstelik kalınan odaların otel binası değilde ev ev olması ayrı bi güzellik katıyo. Kesinlikle tavsiye ederim. Hem Bodrum merkeze önünden kalkan minibüslerle 10 dk...

side de yapmıştım antalyada cok güzeldi bebek olmadan her yaz balayıdır bence tatile gidenler için :))

Ağva-Riverside otel
mükemmel,büyülü bir yer
bütün ev hazırlıkları-düğün telaşı ve yorgunluğunu atmak için birebir bir yer Ağva

çeşme-yeni meltem tatil köyü sakin güzel bi yer balayımızda ordaydık
geçen yaz da kemer belvü resort burası da harika bi yer hem temiz hem ekonomik tavsiye ederim ikisini de ama kemer bambaşkaydı yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
Voyage torba ya giden varmı aranızda :uhm: Balayı için orayı düşündük.. Bu sene yeni düzenlemeler yapılmış odalarında falan, gayet şık olmuş.. Fiyatlarıda gayet iyi diğerlerine göre.. Fikri olan arkadaşlar varsa paylaşımlarınızı bekliyorum a.s. Umarım balayında hayal kırıklığı yaşamayız CADIARZU

ets ile amara wing-kemere gidiyoruz temmuz ayında.
2 kişi ulaşım dahil erken rezervasyon ile kredi kartı tek çekim1585 ytl tuttu.worl kart için daha uygun avantajları var.
amara wing hakkında yorumlar gayet iyi.bakalım biz beğenecekmiyiz.

ets ile amara wing-kemere gidiyoruz temmuz ayında.
2 kişi ulaşım dahil erken rezervasyon ile kredi kartı tek çekim1585 ytl tuttu.worl kart için daha uygun avantajları var.
amara wing hakkında yorumlar gayet iyi.bakalım biz beğenecekmiyiz.

Canım biz de haziran ayında balayımızı Amara Wing'de geçirdik.Rüya gibiydi.Çok iyi bir tercih.Umarım siz de memnun kalırsınız.Günde 2 kez odalar temizlendi.Her gece odamıza döndüğümüzde yatağımıza çiçek ve çikolata bırakılmıştı:eek: Restoranları, plajı,havuzu süperdi.Bu yaz tekrar amara grubunu düşünüyoruz.Herkese şiddetle tavsiye ederim.a.s.

arkadaslar alba royal hotel-side hakkında fikri olan varmı?
bide ultra herşey dahil ve herşey dahil varya ultra herşey dahil iyi bişeymi değermi?:sm_confused:

arkadaşlar simena tatil köyü ve simena park otel hakkında fikriniz var mı :uhm:

Merhaba arkadaslar en 1 agustosta evlenıyorum ve balayı otelı olarak side joy pegasos world u sectık. Daha once gıden veye otel hakkında bılgısı olan varmı? Bu arada ets turda erkan rezervasyon ındırımı basladı ve 2 martta bıtıyor bılgılerınıze...

arkadaslar alba royal hotel-side hakkında fikri olan varmı?
bide ultra herşey dahil ve herşey dahil varya ultra herşey dahil iyi bişeymi değermi?:sm_confused:

canım biz balayında oraya gitmiştik ve ben çok beğenmiştim,harika bi oteldi,yemekleri,tesis,deniz,havuz her şey çok iyiydi...otelde çok az türk vardı...çok güzel hatırlıyorum orayı,gerçekten güzel,kaliteli bir yer,tavsiye ederim...daha önceki msj ımda da anlatmıştım zaten...yerimseniben
kemerdeki simena sun club ı da soranlar olmuş,oraya da 2007 yazında gitmiştim,deniz çok güzeldi,animasyonları mükemmeldi,odalar,çevre düzenlemesi falan iyiydi ama gerisi eeh işte...yani ben pek beğenmedim...5 yıldızlı bir otelden beklentilerinize göre değişir ama beni tatmin etmemişti...sengözlerimebaksanab yemekleri hep aynıydı,çeşit azdı,havuzu küçüktü,kalabalıktı,dekorasyonu eskiydi vs.benneyaptımki
bence önceki msj ları da bir okuyun,ben orda bildiğim ve tavsiye ettğim yerleri yazmıştım...
ayrıca romantik bir yer arıyorsanız kaş ı kesinlikle tavsiye ederim...biz orda aqua princess ta kalmıştık,çok hoş bi yerdi,aile işletmesiydi,kaş ın merkezi yerinde,deniz önünüzde,manzarası süperdi...yemekler çeşitli değildi tabii ama çok kaliteli ve lezzetliydi...kaşın tek dezavantajı denizinin çok soğuk olması...soğuk deniz sizin için farketmiyorsa düşünün derim,şahsen ben tekrar gitmeyi çok istiyorum :mymeka:

X