Sitenin Melekleri

bu arada herhalde ağrılarım arttığı için nazlımı yazmayı unutmuşum onun bana her konuda yaptığı yardımları nasıl unuturum tatlı dilini nezaketini ve yaşının çok üstündeki olgunluğunu yazmazsam içim rahat etmez onu çok seviyorum

Ablacım ne demek..Sizlerin bize kattıklarının yanında ben ne yaptımki..Biliyorsunki yaptığın herşeyle güzel örneklerimden birisin..Allah bin kez razı olsun..Hakkımda bunları yazmanı görmek bana onur verdi çok ama çok teşekkür ederim...Ağrılarından inşallah tez zamanda kurtulursun ablam..Çok ama çok geçmiş olsun....Güzel ellerinle yaptığın herşeyi takip ediyorum hiç kaçırmıyorum kendimde olabildiğince yapmaya çalışıyorum... İyiki varsın,iyiki bizimlesin a.s.

Yeşilim bugüzel duyguları tekrar yaşattığın için sanada çok teşekkür ederim canım a.s.

Canım benim yine güzel yüreğinle güzel yürekli tüm arkadaşları bir araya getirmişsin. Kalemine ,düşüncelerine, yüreğine sağlık..Bende senin aracığılığınla tüm güzel arkadaşlarıma ,yorum yazanlara bir derdimiz olduğunda, yada sevinçli anlarımızda bizi yalnız bırakmayanlara bıkmadan usanmadan düzenli olması için sitemizde emek harcayan mod arkadaşlarımada tşk ediyorum.. Biliyorumki uçan kuşa bile minnettarız ve destek olabileceğimiz, birbirimizi anlayabileceğimiz bir ortamdayız...Gördüğüm kadarıylada herkez birbirini çok seviyor ve kıymet biliyor...Genel değerlendirme yapıyorum..Kurulan dostlukların hiç bitmemesi dileğimle..İyiki varsın KK...İyiki varsınız Kızlar

bu arada herhalde ağrılarım arttığı için nazlımı yazmayı unutmuşum onun bana her konuda yaptığı yardımları nasıl unuturum tatlı dilini nezaketini ve yaşının çok üstündeki olgunluğunu yazmazsam içim rahat etmez onu çok seviyorum

Tanımadığımız ama uzaktanda olsa yardım sever tüm arkadaşlarımızı seviyoruz taktir ediyoruz sizi unutmak mümkünmü hepinize teşekkürler

X