ŞİŞLİ MEMORİAL ve Semra Kahraman deneyimi olanlar

ayrıca 52 kiloya 300 mg şoku! Allah ım bu çok fazla! 75 kiloda bana verdi 300 ama 262,5 da 4Aa kalite oldu. demek olabiliyordu. Her uerden yorum yazın insanları aldatmasınlar!

ayrıca 52 kiloya 300 mg şoku! Allah ım bu çok fazla! 75 kiloda bana verdi 300 ama 262,5 da 4Aa kalite oldu. demek olabiliyordu. Her uerden yorum yazın insanları aldatmasınlar!
Sadede gonalf değildi yanında büyüme hormonu ve 300 dozda meriofer vardı yani 600 mg

Kendi özeli derken anlamadım. Aygül hocada başarılı instagram üzerinden konuşmuştuk evet ayrıca da embeiyolog işin her noktasına hakim
çocuklarına hep babası bakıp büyütmüş. oğlu daha 2 aylıkken bırakıp yurtdışına gitmiş eğitime kariyer için. 1 sene sonra dönmüş. çocuklarını büyütüp doya doya sevememiş, vakit geçirememiş. yıllar sonra 50 li yaşlarda sanırım evlatlık almak için esirgeme kurumuna gitmiş. orda tedavisi olumsuz olan, çocuğu olmayack çiftle karşılaşınca üzülmüş ve ne yapıyorum demiş. "bu onların önceliği ve hakkı" diyerek çok utanmış. vazgeçmiş.

Çok takdir ediyorum başarılarını. ama çocuklarına hayatında 1 kez kahvaltı hazırlamamış. çocukları sitem ediyor. Keşke en güzel zamanlarını doya doya geçirselerdi.

Kilom yüksek 80 üstüyüm 375 doz kullandım. Eski tedavilerde 300 gonal f 75 meriofert-merional kullanırdım şimdi sadece gonalf 375 kullandım son gün 300 e düştü ve en kısa süren tedavim oldu 8.gun çatlatma iğnesi oldum önceki tedavilerde 11.gun çatlatma olmuşum. Döllenme olmayan tedavimde de zayiftim 60 kiloydum yine 375 kullanmıştim. Ancak benim dediğim gibi düşük doz başlanan tedavim yumurtalarim asenkron olup iptal edilmişti. Sizinde 3.gune gelen sayınız çok iyi ama ilerlememis doktorunuz ne açıklama yaptı bişey dedimi

Ö idem karadağ. meşhur erkek olan tahmin edilen değil. "yumurta var sperm var 5. güne kalmama sorunu var" dedi ne diyecek. labda ekstra işlemler yaptırdım bı sefer dedi. labıma güveniyorum, geçende 25,26 yum toplanan birinin 10nun üzerinde blastı oldu dedi.
toplanan, doluluk, döllenen ve 3. güne gelen gayet iyi ama 5. gün yok. bir yerde sıkıntı var çünkü ilkinde nasıl 4 AA oldu. sadece gonal f kullandım.

Çok sasirdim şuan genelde erkek olan hakkında hep olumsuz yorum var o sanmıştım ve şaşkınım
Her vücudun ilaçlara yanıt vermesi farklı oluyor eski tedavilerimiz de kullandığımız dozlarida öğrenip o anki ultrasonda görünen nasılsa ona göre de ayarliyorlar dozu yaş kilo hayat tarzı hepsi etkili buna. Yumurta kalitesini gösteren toplanan sayı ile sonradan söylenen olgun çıkan sayısı da belirliyor gibi bişey söylemişti doktorum.
26 toplananin 10 üzerinde embriyosu kalması gayet güzel sonuç. Sonuçta 5.gune elenerek geliyo
Kaçıncı denemeniz?

3. denemeye başlıyorum Dr dan dönüyoruz. bu doz olayını sordum hoca 262,5 a saçma bir değerde doz dedi. 77 kiloya 300 verecekti ama kafama takılacak diye 225 mg başlattı. çatlatma yerine de tarlusal verdi. Bir değişiklik de adetin 1 günü başlayacaksın demesi. Bu seferde çok yumurta gelişmezse diye korkuyorum.normalde yarıya düşüyor zaten blast olsa. şimdi nasıl olacak tedirginim.

Bencede saçma neden 250 yada 275 değilde 262,5? Ne alaka yani?
İnşallah dozunu düzgün ayarlamistir canım. En önemli yer labaratuvarlar diyoruz ama doktorun uygun gördüğü doz miktarida çok önemli bütün süreci o doz yönetiyor çünkü. Hayırlı olsun tedavin başladın mı peki yada ne zaman basliyorsun? İlk günü neye göre başlattı tedaviye acaba kan aldılar mi hormonlara bakmak için? Ben memorialde sordum tarlusali bi dönem cetrotide yokken kullandirmislar onlarda şimdi yine cetrotide kullanıyorlardı. İçine sindiyse eğer merkez doktoruna güven süreci gecirebilecegin en yüksek moralde geçir

Ankara memorial. pgt testi felan şişli memorial e gidiyormuş. Evet Bismillah dedik. adet birkaç güne gelecek ilk başla dedi. Aygül hoca tarlusal veriyormuş. yaeı. ilaçlarımı alacağım inşaAllah. Yol çok yorucu 4saat git 4 gel. Kanlarımı 1 gün önce burda yaptırıp gittim. hormonlara da kontrolde pakete dahil bakacaklar. Ya bir de şey dedi sürekli aynı dozda kullanılmaz. Duruma göre azaltır veya arttırırsın. Acıbadem lab da güya çok iyiydi Mustafa taşın labı ama işte Dr tecrübesi çok önemli. İlgilendi anlattı iletişimi iyiydi bizzat telde konuştuk felan ama hem ilaç dozu hem ileri tedaviler konusunda yetersiz kaldı. 2. olumsuz deneyimi yaşamadan da bunu öğrenemezdik.

Kaç saat kaldık. Muayene, ayrı Dr konuşması, hemşire ile görüşme, embriyolog ile tanışıp görüşme derken 2.5 saat gibi bir zaman geçti. Tüm tuşlara basılsın istiyoruz. intralipid serum, gebelik aşısı, embriyo glue, embriyo detoksu

ayrıca yapısal endometrium inceliği var 6.5 mm. ilaçla artmayınca burdaki Dr yapacak birşey yol böyle de tutup canlı doğum yapan var diye 4 Aa yı koydu ama tutmadı.
Bunun için rahim prp si, başka yöntemler...
Moral olarak ne hissedeceğimi bilmiyorum. ilkinde sevinçliydim hemen olacak sanıyordum çünkü bize sebepsiz infertilite diyorlardı. şimdi bunlar çıktı.
sizin embriyo kaliteleri nasıl? transfer ne zaman?

Bana da yüksek başlayıp sonra düşürdüler dozu şişlide. Kayseri'de bide sistemin labaratuvari iyi diye biliyorum Gökalp öner çok paylaşıyor çünkü yakın zamanda orda tüp bebeğe başlayan bi doktor daha gelmiş . Maalesef tüp bebek süreci yaşayarak öğreniliyor sürece başlarken hemen ilkde olacak sanıyoruz ama bazende nasip işte olmuyor
Bu saydiklarinizdan hangisini önerdi size serum aşı embriyo yapıştırıcı olarak hepsini deneriz dedi mi? Ben burdaki doktorada söyledim herşeyin aynı anda kullanılmasını doğru bulmuyoruz demişti embriyolarin durumuna göre karar veririz demişti bizde piezo istemiştik ama embriyolog gerek görmemiş yapay zeka kullanıldı sadece.

6.5 olan adetin kaçıncı gününde ölçüldü? Yeni tedavi yeni umut demek olabildiğince moralini yüksek tut gül eğlen tedaviye odaklanma hiç İnan o kadar çok katkı sagliyor ki sürece..

Benim bugün embriyolarimin 3.günüydü 8i günüyle orantılı biri hala 6 hücreli geriden geliyor dedi embriyolog yarın tekrar bilgi verilecek 5.gün sayıya göre pgt yapılacak sayı az kalırsa taze transfer olacağım. Bi yandanda transfer olacakmış gibi hazırlıyorlar olmazsa ilaçları bırakacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…