ŞİŞLİ MEMORİAL ve Semra Kahraman deneyimi olanlar

Merhaba benim 3 opu oldu acıbadem maslakta bu işte en iyisi dediler gittik ama bana hep yüksek doz iğne verdiler embriyolarım 5. Günü görmedi. Semra kahramana gittim 5 yumurta toplandı az iğne dozu ile 4 blast oldu kaliteli laborantları bence çok iyi. Ben yıllarda çare aradım yok benim yumurtam kötüymüş bir sürü şey söylendi öncesinde psikolojimi topladım 2 sene ara verdim 39 yaşımda çokta güzel embriyolarım oldu şimdi ağustosta transfer olucam bakalım hakkımızda hayırlısı

MaşaAllah! hayırlı sonuçta alırsınız inşaAllah. kesinlikle doz önemli. kalitesizlik yapabiliyor. benim 2. tedavimde yüksek dozdan embriyo gelişmedi earlyblast ta kaldı. halbuki bir öncekinde 1 tane de olsa kaliteli vardı. doz iyi ayarlanmalı. Ve teknolojik lab şartları önemli. tecrübeli embriyolog önemli. sizin adınıza sevindim. inşaAllah darısı bize.

Benimde işte early blast olmuştu onuda genetiğe gönderdim şimdiki aklım olsa göndermem gelişmesi tamamlanmamış embriyo tabikide genetikten geçemezdi. Siz nerde tedavi gördünüz peki

Benimde işte early blast olmuştu onuda genetiğe gönderdim şimdiki aklım olsa göndermem gelişmesi tamamlanmamış embriyo tabikide genetikten geçemezdi. Siz nerde tedavi gördünüz peki
Kayseri acıbadem. 3 tane earlyblast ım oldu. ilkinde 1 tane, 2.opuda 2 tane.

Ben Memorial Şişli de tedavi gördüm ve şuan 39 yaşındayım hamileyim şükür darısı inşallah sizin de ve dileyen tedavi gören herkesin başına bende Ağustos 23 de embriyolarim oluşup Mart'ta transfer olmuştum hangi Dr sizinle ilgileniyor? Switzerland

Bende şişli Memorialde tedavideyim bende yüksek dozda kullandım iğneyi ancak benim yumurtalar düşük doza yanıt vermiyor daha önce düşük doz başlanıp tedavim iptal edilmişti dün yumurta toplamam oldu eşimde tesaya girdi sperm bulundu 12 yumurtanın 11i nin döllendiğini söylediler 5.gune ulaşabilen kaç tane olursa pgtye gidecek

Hayırlı olsun inş doktorum Yücel Şahin embriyo kaliteniz neydi acaba birde Pgt yapıldı mı

Yarısı ulaşır bence

Hayırlı olsun inş doktorum Yücel Şahin embriyo kaliteniz neydi acaba birde Pgt yapıldı mı
Benim de doktorum yücel Şahin di 6aa çıktı değeri ama buna takılı kalmayın 4ab gibi de tutani okudum forumlarda yediğimiz içtiğimiz hayat tarzı stres çok etken var herkesin bünyesi farklı kıyaslama yapmak doğru olmuyor bu sebeple.. 6aa ile hamile kalıpta kalp atışı olmayip kürtaj bile olan biri olarak kalite kıyaslaması yapmayın lütfen.. siz de pgt yaptırdınız galiba ve sonucu çıktı mı ? Çıkacak mı? Switzerland

12 de 11 çok iyi MaşaAllah! kaç kilosunuz kaç doz kullandınız? bu kafamı çok kurcalıyor. bu sefer düşük doz mu istesem kabul eder mi dr bilmiyorum. benim 262, 5 dan 300 e çıkınca 2 earlyblast oldu oda gelişmedi. halbuki çok iyi döllenme ve 3. güne 8 tane ilerleyen embriyom vardı. kiloya göre ayarlanıyor ilaç ondan sordum kıyaslamak için

acıbadem kayseri de oldu 2 side.
şimdi ankara memorial prof dr aygül demirol a gidiyorum. şişliden vazgeçtim uzaklık yüzünden.
Early blast olduysa bir yerlerde bir hata var ben early blaatımı Pgt göndermiştim sırf benden para almak için sonra öğrendim ki Pgt gidicek seviyede değilmiş

Early blast olduysa bir yerlerde bir hata var ben early blaatımı Pgt göndermiştim sırf benden para almak için sonra öğrendim ki Pgt gidicek seviyede değilmiş
Evet lab ve dr hatası diye düşünüyorum oyüzden değiştirdim. Dr da bir daha gelmemi istemedi bence. negatifi sevmiyorlar sonuçta. bana yüksek doz vermesi hataydı. araştırmalarımda gördüm ki yüksek doz kalite düşürüyor. Semra hoca da videolarında söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Bana Acıbadem 300 gonal 300 meriofert verdi 52 kiloma mah düşük early blast da kaldı 6. Gün. Semra hoca dozların yüksek yumurtaların kalitesini bozmuşlar dedi dediği gibidir oldu günlerce aylarca yıllarca ağladım 4 sene mi çaldı bir ev bir araba parası verdim en sonda kaçtım ordan resmen çünkü tüplerini alacaz dediler tüplerimde de sıkıntı çıkmadı para yüzünden insanların emeği bedeni hayalleri zamanı çalınmaz. Semra hocanın instagram adresi bile yok hatta bana Acıbadem’de ki 2bc olan en kalitesiz embriyomu önce transfer edelim önce dedi asla parayla pulla işleri yok amaçları bilim duruşu bile farklı etkisinde kalıyorsunuz hocanın herkes saygı duruşunda

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Semra hocayı içime çok sindirmiştim araştırıken. Sitedeki videolarını izledim. Duruşu konuya hakim oluşu akıcı anlatması mükemmel. Çok takdir ve tebrik ediyorum. Fakat haberlerden kendi özelini öğrenince şaşırdım bayağı. bende mükemmeliyetçi biriyim herşey düpdüzgün olmalı. ince elemeli sık dokumalı... aygül hocanın da başarısı çok iyi. çalışma ve makalelerine hayran olduk. ayrıca embriyolog muş. Herşeye hakim teslim olduk bakalım.

Kendi özeli derken anlamadım. Aygül hocada başarılı instagram üzerinden konuşmuştuk evet ayrıca da embeiyolog işin her noktasına hakim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…