Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

Arkadaşımın 6 tane 5. Güne gelmişti. 5 tanesine pgt yapıldı. Hepsi sağlıksız geldi. Son embriyoyu pgtsiz transfer ettirdi ve şimdi sağlıklı bir kızı var. İnşallah kalan embriyonuz size evlat olur

Arkadaşımın 6 tane 5. Güne gelmişti. 5 tanesine pgt yapıldı. Hepsi sağlıksız geldi. Son embriyoyu pgtsiz transfer ettirdi ve şimdi sağlıklı bir kızı var. İnşallah kalan embriyonuz size evlat olur
Oyle umut oldu ki yazdigin gercekten allah kalbimi biliyo hep icimde onun icin his vardi rabbim duami kalbimdekini yasatsin bana sizin de ne muradiniz varsa olsun ya

Monozom nedir mozaik mi bazıları transfere uygun bulunuyor. Kaliteleri neydi hepsinin

Yok canim monozomla mozaik ayri monozom demek bir kromozomun esi yok demek. Benim gonderdigim embriyolarin tam olarak bilmiyorum ama doktorum bana iyi kalite dedi 5.gun
Bende 39 yaşındayım 4 embriyo var daha önceki denemelerde hiç 5. Gün olmuyordu 5. Güne gelince yaşamıyordu embriyolarım. İlk defa 4 adet gelince çok kıymetli diye benim için Pgt göndermedim yarın transferim var inş son olur 5. Tedavim

Allah hepimize sans, umut ve sabir versin rabbim cok zor ama direnmek gerek. Pgt yaptirmadiysaniz 5 ini de transferle denersiniz ben de pgtsiz bir embriyom var onu deneyecegim once yeniden toplatmadan bakalim hayirliysa olsun insalah canim benim

Allah hepimize sans, umut ve sabir versin rabbim cok zor ama direnmek gerek. Pgt yaptirmadiysaniz 5 ini de transferle denersiniz ben de pgtsiz bir embriyom var onu deneyecegim once yeniden toplatmadan bakalim hayirliysa olsun insalah canim benim
Sağol canım bu 5 denemede hayatımdan neler gitti çok acı şeyler yaşadım insanlara güvenim bile kalmadı artık kimseyi candan sevemiyorum. Rabbim inş bizimde yüzümüzü güldürür

Sağol canım bu 5 denemede hayatımdan neler gitti çok acı şeyler yaşadım insanlara güvenim bile kalmadı artık kimseyi candan sevemiyorum. Rabbim inş bizimde yüzümüzü güldürür
Seni cok iyi anliyorum eger bu embriyo tutmazsa tekrar opu olmayi nasil kaldiricam bilmiyorum allah daha fazla aratmasin insallah

Peşin konuşmak istemiyorum ama daha 2.de bezdim ve çok asabiyim bu aralar bu süreç beni ters bir insana çevirdi
Sirf bu yuzden isten ciktim biliyo musun kimseye tahammulum kalmadi herkese cikisiyodum artik bir de tam umudunuz oluyo hoop basa yani ben kendimi psikolojisi hazir sanmistim ama hic degilmisim megerse simdi icimden bi ses hadi yaparsin ard arda toplama yaptir iki kere diyor inan igne gorecek gucum oyle biktim

Bende öyleyim tahammülsüzüm eşim sürekli alttan alıyor beni (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…