Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

Kilom sizden düşük, bana 250/300 doz uyguladılar her birini 4-4 gün uyguladım. Acaba dozlar yumurtalarımın boş cıkmasına neden olmuş mudur?
Sadece boy ve kiloya bakıldığını sanmıyorum. Yaş, yumurtaların tedaviye cevap verme durumu, infertilite sebebi gibi nedenler de etkilidir muhtemelen

Kızlar size bellavie woman ve redostim verdiler mi transfer öncesindeki süreçte. Benim almaya niyetim yoktu. İlk transferimde 7+4 de düşük yaptım sebep olarak kromozomlarında sorun olma ihtimali var dediler. Erkek infertilitesi sebebiyle tüp bebek yaptırıyoruz. Bu yüzden bu takviye edici gıdaları gereksiz buldum açıkçası. Eşim aklımızda bisey kalmasın alalım dedi. Bende fiyatı daha uygun diye bellavie aldım. Sizde kullanıyor musunuz merak ettim

Merhaba, bende Şişli memorialda tüp bebek yaptırma kararı aldım. Önceki operasyonlardan kaynaklı rahim inceliği sorunum var. Semra hanım ve ipek balın düzgüner ile ilerliyorum. Rahim inceliği sorunu olup Memorial da çözüm bulabilen var mıdır ?

Kızlar size bellavie woman ve redostim verdiler mi transfer öncesindeki süreçte. Benim almaya niyetim yoktu. İlk transferimde 7+4 de düşük yaptım sebep olarak kromozomlarında sorun olma ihtimali var dediler. Erkek infertilitesi sebebiyle tüp bebek yaptırıyoruz. Bu yüzden bu takviye edici gıdaları gereksiz buldum açıkçası. Eşim aklımızda bisey kalmasın alalım dedi. Bende fiyatı daha uygun diye bellavie aldım. Sizde kullanıyor musunuz merak ettim
Şişli memorial mi tavsiye etti bu takviyeler

Şişli memorial mi tavsiye etti bu takviyeler
Evet Şişli memorial tavsiye etti. Benim 2. Transferim olacak ilkinde böyle Bi tavsiyede bulunmamışlardı. İlk transferim tuttu ama kromozomal sebeplerden dolayı düşük yaptım. Redostim çok pahalı diye almadım tutunmayı kolaylaştırıcı etkisi varmış ama benim tutunmada sorunum yok ki. Hem bildiğim kadarıyla bu tip ilacları en az 3 ay kullanmak gerekiyor etkisini görmek için. 2 haftada neye etki edecek ki

Kizlar pcosum ve hem dollenmede hem de 5.gune gelenler cok az sayi oldu 3 embriyom kaldi pgt yapildi ikisine ve ikisi de monozom geldi elimde 1 tane dondurulmus pgtsiz kaldi ama moralim cok kotu yeniden mi opu yoksa kalani transfer mi allahim cildiricam

X