Şirine'nin şirin çeyizcikleri:)

Günaydın kızlar,

Bu çok amaçlı tavaya bayıldımm,
9548809928754.jpg

Granit Sahanlarım Bernardo;
mos015.jpg

Paşabahçe sosluk;
MAG_2689282.jpg

Karaca Baharat Takımım;
153.05.01.9989-bicycle-baharat-seti-8697918336974-825x877.jpg

Karaca Kahvaltılık saklama kabım;
153.01.05.3099-2-825x877.jpg

Karaca cookplus Tirbüşon;
153.13.01.1385-crick-crack-tirbuson-p-019-825x877.jpg

Karaca 2 tane kase aldım bunları tek tek aldığım yemek
tabaklarımla kullanırım diye düşündüm ;
153.01.05.0904-karaca-ribbon-12cm-byz-kalp-kase-8697918310059-825x877.jpg

Cookplus servis tabağı,Bunuda kahvaltıda reçel koymak yada çerez koymak amaçlı aldım;
153.01.05.3753-apricot-hp4688-1000f-macaron-love-22x22-4-bolmeli-tabak-2-825x877.jpg

Günaydın kızlar,

Bu çok amaçlı tavaya bayıldımm,
Eki Görüntüle 1966039
Granit Sahanlarım Bernardo;
Eki Görüntüle 1966040
Paşabahçe sosluk;
Eki Görüntüle 1966041
Karaca Baharat Takımım;
Eki Görüntüle 1966042
Karaca Kahvaltılık saklama kabım;
Eki Görüntüle 1966043

Karaca cookplus Tirbüşon;
Eki Görüntüle 1966044
Karaca 2 tane kase aldım bunları tek tek aldığım yemek
tabaklarımla kullanırım diye düşündüm ;
Eki Görüntüle 1966045
Cookplus servis tabağı,Bunuda kahvaltıda reçel koymak yada çerez koymak amaçlı aldım;
Eki Görüntüle 1966046
O tavayi bende çok merak ediyorum ama hepsini bi arada pisirmeyi becerebilir miyim diye kendime güvenemedim :KK53: Tam iki kişilik kahvaltı hazırlamak için güle güle kullan tatlım :KK54:

Ben yine devam;:rapci:

Bi ara hepsiburadadn aldığım ama temin edilemeyen nevresimim takımımı dün instgramdan aldım;:KK200:
AMWBIYXXXX262016161542_TAC-LIS.RF-NV.TK-DISNEY-MICKEY-MINNIE-LOVEIS.JPG

English Home Tepsim;

M026662_medium.jpg

English Home Kızartma Tencerem;
M027578_2_medium.jpg

İyi akşamlar kızlar,
Nişan olduktan sonra bende de bi tatlı çeyiz telaşı başladı haliyle:KK49:
Düğüne daha 1 seneden fazla var o zaman yakınlayınca alırım diyordum ama bir başlayınca duramıyormuş insan:dondurma:

Ufaktan başladım bende elektrikli aletlerimi en son alıcam ev tekstilinden başladım öncelikle.Ve tabi ki bir pembe hastası olarak mutfağımı pembe beyaz yapma hayali ile alıp alıştırıyorum:KK15:
Kullanıpta memnun olup olmadıklarınız varsa bu acemi çeyizciye yardım ediniz:spor:
Karaca Çift kişilik Nevresim takımı
Eki Görüntüle 1961345
Karaca Pikeli Nevresim Tk
Eki Görüntüle 1961346
Karaca Mavi Düet Yatak Örtüsü Takımı
Eki Görüntüle 1961347
Battaniye Takımı (Markasını unuttum çeyiz mağazasından almıştım)
Eki Görüntüle 1961348
Karaca Çift kişilik Battaniyem(Her gelin evinde mutlaka olan :KK70: )
Eki Görüntüle 1961361

Misafir Yemek Takımım Karaca Lotus Serisi
Eki Görüntüle 1961349
Granit Tencerelerimde Karacadan
Eki Görüntüle 1961350
Ya bayıldım pembe aşığı olarak evet tam da bu benım istediğim seylerde
Güle güle kullan cnm benım maşallah

o evde bi erkekte yaşıcak farkındasın değil mi? :KK70: :KK70: Pembik barbie gelin evine çevirmişssin kusura bakma çok kötü :rolleyes:
O kusura bakar belki de sen sayfaya bakma çok kırıcı bi üslup
Şahsen benım ıcın açıldı senın nickle uyumlu bi kombin olmuş bu arada neden beğenmedin :)

Ya bayıldım pembe aşığı olarak evet tam da bu benım istediğim seylerde
Güle güle kullan cnm benım maşallah
Çok teşekkür ederim canım,çok mutlu oldum:spor:

English Home saklama kaplarım;3er tane aldım
M028338_medium.jpg
M028339_medium.jpg
M029558_medium (1).jpg

Keramika saklama kabım;
keramika-pink-cake-3-parca-kera-saklama-kabi-seti_1500x1500.jpg

English Home Yastık kılıfı;
10014722001_3_medium.jpg

English Home mutfak tezgah üstü çöp kovası;
10014870002_medium.jpg

Ve çok sevimli English home yüz havlum :KK36:
10014506001_medium (1).jpg

Alışverişimiz bol olsun kızlarrr :KK49::KK15:

:KK200:Canm hepsi çok güzel.Mutlu huzurlu günlerde kullan inşallah.Rooc bıçakları makineye atmamanı tavsiye ederim.Boyaları atıyor.Bir de zamanla keskinliği azalıyor.1 sene oldu ben evleneli.Atmak zorunda kaldım.Düz ekmek bıçaklarından da almanı tavsiye ederim. :KK49:

:KK200:Canm hepsi çok güzel.Mutlu huzurlu günlerde kullan inşallah.Rooc bıçakları makineye atmamanı tavsiye ederim.Boyaları atıyor.Bir de zamanla keskinliği azalıyor.1 sene oldu ben evleneli.Atmak zorunda kaldım.Düz ekmek bıçaklarından da almanı tavsiye ederim. :KK49:
Gerçekten mi ya üzüldüm,biz bekar evinde 3 yıl kullandık ve halada bayağı keskin o yüzden tercih etmiştim aslında:olamaz:
Yorumu için çok sağol muhakkak dikkate alıcam :KK51:

Günaydın Hanımlar..
Yine ben dünkü hepsi burada indiriminden yararlanıp çeyizcikler aldımm:KK49:

Bir türlü bornoz beğenemeyen ben minteksin süslü bornozlarını çok beğenmiştim ama fiyatları 300/400 arası uçuyordu:bicak:
İyi bir indirime girince hoop yakaladım:duduk:
EvTekstil_9860425.jpg

Banyo paspas setim;

EvTekstil_17398760.jpg

Kahve Fincan Takımı;

Kosova-Emaye-Gorunumlu-Kahve-Fincani-Takimi-hergunyeniurun-com-2001x7671x28619_orj.jpg

Bulaşıklık;

MAG_12858077.jpg

Limon sıkacağı;
9577425076274.jpg

Tuzluk karabiberlik,
9566131585074.jpg

12 li Meyve Bıçağı;
MAG_1140835.jpg

Yağlık Sirkelik;

MAG_1852160.jpg

Hepsi çok güzel, sağlıkla mutlulukla kullanın inşaallah:nazar:

Size ve kızartma tenceresi alacak herkese bir tavsiye de bulunabilir miyim?
Sizin aldığınız gibi kızartma tencerelerini bende kullandım, emaye ve hafif tencereler oldukları için içindeki kızartma sepetini kaldırırken Ocak üstünde sağa sola kayabiliyorlar, içindeki kızgın yağla yanma riski olabilir Allah korusun ve sepetini tek elle tutamıyorsunuz sapları aşırı ısındığı için elinizi yakma tehlikesi de mevcut.
Görseldeki gibi sepeti tencerenin saplarına takıp fazla yağı süzdürmeniz imkansız, tencerenin ve sepetinin sapları çok ısındığından süzdürme işi yapılamıyor zaten ısrarla takmaya kalkınca da tencere ocakta oynayıp duruyor.

Önerim ki bende artık onlardan kullanıyorum şu model kızartma tenceresi alın, birçok rengi ve desenli modeli mevcut.
Farkı tencere ve sepetinin sapları uzun olduğu için ocak alevinden aşırı ısınmıyor, bir elinizle sepeti diğeriyle tencereyi tutup kızartma işlemini rahatça yapıyorsunuz.
IMG_0553.JPG

Sizin aldığınız gibi kızartma tencerelerini bende kullandım, emaye ve hafif tencereler oldukları için içindeki kızartma sepetini kaldırırken Ocak üstünde sağa sola kayabiliyorlar, içindeki kızgın yağla yanma riski olabilir Allah korusun ve sepetini tek elle tutamıyorsunuz sapları aşırı ısındığı için elinizi yakma tehlikesi de mevcut.
Görseldeki gibi sepeti tencerenin saplarına takıp fazla yağı süzdürmeniz imkansız, tencerenin ve sepetinin sapları çok ısındığından süzdürme işi yapılamıyor zaten ısrarla takmaya kalkınca da tencere ocakta oynayıp duruyor.

Önerim ki bende artık onlardan kullanıyorum şu model kızartma tenceresi alın, birçok rengi ve desenli modeli mevcut.
Farkı tencere ve sepetinin sapları uzun olduğu için ocak alevinden aşırı ısınmıyor, bir elinizle sepeti diğeriyle tencereyi tutup kızartma işlemini rahatça yapıyorsunuz.
Eki Görüntüle 1978977
Tamda kızartma tenceresi arayisindayken bu yorumu görmem süper oldu :super:Sizi çeyiz topiklerinde daha çok görmek isteriz:KK54:

Eki Görüntüle 1978977
Çok teşekkür ederim:KK51:
Peki bu tencereleri nereden bulabiliriz,hiç görmedimo_O

Tamda kızartma tenceresi arayisindayken bu yorumu görmem süper oldu :super:Sizi çeyiz topiklerinde daha çok görmek isteriz:KK54:

:))) ara sıra uğrarım, kendi kullanım zorluğu çektiklerimi veya kullanışlı bulduklarımı yazarım sizlere :KK36:
Çok teşekkür ederim:KK51:
Peki bu tencereleri nereden bulabiliriz,hiç görmedimo_O

Ben marketten aldım, bildiğimiz hepimizin gittiği şubeleri olan marketlerden birinde buldum, marketlerde çeyizlik olabilecek beyaz üstüne pembe çiçekli modelleri de oluyorHoppa

Özene bezene aldığınız çeyizleri güle güle kullanın hepiniz:nazar:

:))) ara sıra uğrarım, kendi kullanım zorluğu çektiklerimi veya kullanışlı bulduklarımı yazarım sizlere :KK36:

Ben marketten aldım, bildiğimiz hepimizin gittiği şubeleri olan marketlerden birinde buldum, marketlerde çeyizlik olabilecek beyaz üstüne pembe çiçekli modelleri de oluyorHoppa

Özene bezene aldığınız çeyizleri güle güle kullanın hepiniz:nazar:
Tekrardan teşekkürler,umarım bizde rastlarız:KK68:

X