davşancığın çeyiz köşesi :D

valentina daha şık bence gerçi zevkine kalmış ama benim çiçek böcekle pek aram yok berjerler yoruyor benim gözümü ama büyük koltuğu şık

biz pek beraber alış veriş yapmadık yaptıklarımızdada pek uymuyoruz ama ev konusunda fikirlerimiz uyuşacaktır ben şimdiden az çok gösteriyorum
bakalım bızı ne maceralar beklıyor
valla bn begendıgımı aldırmazsam ıcım rahat etmez

Vee bunlarda kendi yaptığım gelin damat kadehi ile takı kurdeleleri 20141121_122334-1.jpg 20141121_122259-1.jpg

Canım çeyizlerin çok güzel pembiş pembiş çok beğendimm. Aşkla kullan inşaAllahh :KK68:

Ben gibi bir pembe delisi dahaaa :)
Bayıldım hepsine ben ilk mutfağımı kırmızı olarak düşünmüştüm parçaları kırmızı ağırlıklı seçtim şimdi pişman oldum herşeyi pembeye cevirmeye calısıyorum. Misafirlik kahvaltı takımınıza bayıldım.
Günlük kahvaltı takımını nette gördüm bende 2 kişilik yanlış bilmiyorsam değil mi almayı düşünüyorum.
Parçalar cok zevkli misafir yemek takımı cok hoş aşkla kullanın

Ben gibi bir pembe delisi dahaaa :)
Bayıldım hepsine ben ilk mutfağımı kırmızı olarak düşünmüştüm parçaları kırmızı ağırlıklı seçtim şimdi pişman oldum herşeyi pembeye cevirmeye calısıyorum. Misafirlik kahvaltı takımınıza bayıldım.
Günlük kahvaltı takımını nette gördüm bende 2 kişilik yanlış bilmiyorsam değil mi almayı düşünüyorum.
Parçalar cok zevkli misafir yemek takımı cok hoş aşkla kullanın
çok teşekkür ederim günlük kahvaltı takımı önce 2 kiilik olarak aldım kargoya verdiler samsuna geldiği gün 6 kişilik olanı çıktı keramikanın kendi sayfasında bende evmambo ile görüşüp gelen kargoyu kabul etmedim keramika dan 6 kişilik olanı sipariş verdim

Keramikadan 2 kişiliğini almayı düşünüyorum ben de . 6 kişiliğini ne kadara aldınız ayrıca kek fanusu da baya bi indirime girmiş

X