Sipaydi ye Yardım lütfen

Ohhh Ohhh bi gün giremedim siteye bensiz bisürü sohbetler etmişssinizzz oku oku başım döndükafamçokkarıştı

Ben bu sene kendime aldım hediye Braun dan katı meyve sıkacağı aldım çeyizimelaelaelaelaelae

4 semedir hediye al al fenalık geldi bana alacak hediye de kalmadı zati bi hırka alıcam bide o gün kalp şeklin de kurabiye pişireyim diyorum

Bu arada eccem hırka çok güzelmiş şeker bayıldımolumunekankayizsmile

bu dört senede neler aldın sölede bizde senden kopya çekelim kaydirigubbakcemile3

Canım öyle ama benim abim zaten
kameraman o çekicek Resimleri ben orayı sevmiyorum.
hava güzel olsa dışarı da çekecektik ama melesef kaydirigubbakcemile5

hmm anladım canım abin güzel pozlar yakalr eminim

Spediyy canımm naptın bizde de temizlik var ya zor oluyor vallahi soğukta

bide kalabalık geliceklermş istemeye moralim bozuldu gider ayak:sinifsinif:

Senin kaç kişi gelmişlerdi??

ayy isteme mi kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
biz o kadar kalabalıktık ki 33 kişi vardı 27 fincan kahve yaptım tahmin edin artık
o kadar insana servis hazırladk falan ayy onlar gidince kendimi nasıl atmıştım yatağa hatırlamıyorum kafamçokkarıştı

Yaa offf niye böyle kalabalık geliyorlar sanki? alt tarafı isteme moralim bozuldu benim baya. kavga bile ettik benimkiylemafoldumben

Eccem şiker ne almadım kikaydirigubbakcemile3 ilk sevgililer gününde cüzdan aldım,ikincisinde kazak artı içine gömlek aldım,üçüncüsünde pantolon kemer aldım en son yılbaşında traş mak. istiyodu onu aldım bide kazak aldımkaydirigubbakcemile

Tamam canım içimi rahatlattın vallahi bizimkiler çok değil zaten ,

istesinler bitsin bir an önce bide bunu takıp yormıyım kendimi çok haklısınkaydirigubbakcemile5

Bizim istemede de kabalıktı Sözdede öyle olacak canım,
Çünkü en güzel günün bırak herkez yanında olsun opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

laydy sakın kendini üzme ve enişteye de tavır yapma
emin ol böyle zamanlarda kalabalık daha iyi oluyor ilerde daha iyi anlarsın
hem o gün sana yardımcı olacak birileri mutlaka olacaktır o yüzden anın tadını çıkarmaa çalış yeter

laydy sakın kendini üzme ve enişteye de tavır yapma
emin ol böyle zamanlarda kalabalık daha iyi oluyor ilerde daha iyi anlarsın
hem o gün sana yardımcı olacak birileri mutlaka olacaktır o yüzden anın tadını çıkarmaa çalış yeter
Tşkler canım eee tecrübe başka tabiopuyorumnanaktan

ıçimi rahatlattınız takıp durdum ben bu konuyu ya saçmalamışım hakkettenohaoldumsmile

sakınn :eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz:

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Güzel oluyor mu bari kahvesi??

Ne oldu kız ne yaptı enişte ben de ne olsa hırsımı benimkinden çıkarıyorum kaçıp gidicek yakındakaydirigubbakcemile3

gayet güze canım ben işyerinden getirdim 2 tane hem hızlı hemde bol köpüklü
aman yapıyor işte bişeyler bende sinirleniyorum falan işte :umursamaz::umursamaz:

Güzel oluyor mu bari kahvesi??

Ne oldu kız ne yaptı enişte ben de ne olsa hırsımı benimkinden çıkarıyorum kaçıp gidicek yakındakaydirigubbakcemile3

gayet güzel oluyo kahvesi hem köpüklü hem de pratik

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

gayet güze canım ben işyerinden getirdim 2 tane hem hızlı hemde bol köpüklü
aman yapıyor işte bişeyler bende sinirleniyorum falan işte :umursamaz::umursamaz:

canım kızma ama sende çocuğa kızmaya yer arıyosun bu aralar

sinirlenme sıpaydi oda şimdi gergindir heycanlıdır sakın enişteden cıkartma

of canım yaw tamam oda stresli diyorum ama işte
ya beni hiç tanımıyor yada bilmiyorum işte işyerinde bi sürü işi tamam kabul ediyorum
ama beni de araya sıkıştırmaya çalıştığında sorun oluyoe işte
inan şu aralar herşey problem benim için :nazar::mymeka:

canım kızma ama sende çocuğa kızmaya yer arıyosun bu aralar

aynen öyle şu sıralar birine patlamam lazım
dün tamam bana bulaşmamak için msnden çıktı eee bu seferde gözümde ilgisiz alakasız oluyor ben olsam bi tarafımı yırtar neşelenmeden asla çıkmam

ikisinin ortasını bulamıyor :mymeka:

X