Sipaydi ye Yardım lütfen

spedicim bence atkıyla terlık daha uyumlu olur ama bence o terlıklerı sıze geldıgınde gıymesı bıraz sacma geldı bana ya ona ver onda kalsın yada bohcaya koyarsn ben aldım gs store dan ama bak dedm smdı vermıcem bohcaya koycam :KK70:

spedicim bence atkıyla terlık daha uyumlu olur ama bence o terlıklerı sıze geldıgınde gıymesı bıraz sacma geldı bana ya ona ver onda kalsın yada bohcaya koyarsn ben aldım gs store dan ama bak dedm smdı vermıcem bohcaya koycam :KK70:

Ben bizde kalır beraber giyeriz yada onlarda beraber giyeriz diye düşündğm :roflol:
Neyse öyle yaparım ayrı ayrı giyerim:nazar:

evt örgü çok zevkli oluyo :hulya::hulya::hulya:
yanına da ay bi karton sigara alayım en iyisi hem işine yarar hemde çok memnun olur kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ecemcım bence sen hedıye olrk 1 paket karton sıgara al cok romantık bı hedıyedır o erkekler ıcın bence ıslerıne yarıyo ya :jeyyar: :dance: ayyy allahtan hasan sıgara ıcmıyo hee bıde onlara urascaktım

Dün bi far aldım sözde yengem yapıcak ya makyajımı onu beğenmedi yengem
Başka beğendiği bi model vardı ona baktım onunda numarası yok :nazar::nazar:
Bende Hakana söyledim akşam bize gelicek ya en kötü alır o bize gelir diye
ama offf sanki araya sıkıştırıp msj gönderirsin ya hiç bişey anlamıyorum yazdığından ya anlamsız ya gereksiz msjlar geliyor :kızgın::kızgın:
Bana demiyor ben akşam alırım diye yk akşam kuaföre yetişebilecek misin diyor..
Sanırım çıldırtmaya çalışıyor beni :kızgın::kızgın:
Akşam görüşmeyelim ozaman bende kuzenime giderim dedim şimdi yok görüşelim falan diye msj çekicek kesin :1closedeyes::kızgın:
ama nolluuuurrrr akşam bize gel dememi falan mı bekliyor :nazar:

ayy aslında nette bunu buldum ama
2577.jpg

Sigara içen arkadaşlarınıza muhteşem bir hediye...

Bu sıradışı kül tablası özel sensörleri sayesinde her sigara yaklaştığında öksürmeye ve bağırmaya başlar.

Bunu hediye ederek belki de arkdaşınıza bu kötü alışkanlığı bıraktıran siz olabilirsiniz..

PıL DURUMU: 2 adet AA (kalem) pil ile çalışmaktadır (Piller kutu içeriğine dahil değildir)

NOT: Sensörlerden birinde öksürük sesi, diğer sensörde bağırtı sesi vardır

spedicim hakanda hasan gibi... ofhhh bayılazağımmmmm akan nehir evet senn gel demenı beklıyo... :)

spedicim hakanda hasan gibi... ofhhh bayılazağımmmmm akan nehir evet senn gel demenı beklıyo... :)

ya canım aradı konuştuk şimdi
işi varmış eee benide araya sıkıştırmaya çalışınca sinirlendiriyor.
Bağırdım kapattık telefonu işte :sinifsinif:

ay ınanmıyorum ecem super bıse bu yaa ne kdarmıs fıyatı babama alırım bende :KK70:

Bence de olabilir ama sevgililer günü için olmaz yada
geçerli bi hediye olmaz alkisalkisalkis

ay ınanmıyorum ecem super bıse bu yaa ne kdarmıs fıyatı babama alırım bende :KK70:

aslım her sitede fiyatı değişiyo ama 10-15 tl arasında son linktede orjinal kül tablaları var
bakınca söylede linkleri sileyim

Son düzenleme:
bı sıtede 9,90 dıger sıtede kargoyla beraber 24 falan .. ıkısıde aynı kulluk nasıl olıy :1shok:

siteden siteye değişiyo işte ama ist büyük avm lerde bulabilirsin böyle şeyleri

X