Sipaydi ye Yardım lütfen

bilmem bu topicte en şen şakrak sendin ondan sanırım hihoyyyt
Bişey olmasında aman düzelir havalarda kötü insanın canı hiç bişey yapmak istemiyor yerimseniben

geçecektir biliorum ama sıkılyorum yalnızlığımdan umutsuzluğumdan herşeyuin bomboş olmasından sıkıldım sanırım....

gönderdim canım genelde birincisi açık oluyo ama

Benimde avea ama bilmiyorum
bende sana yollarım bekle kaydirigubbakcemile2
Avea 5000 smsim var millete sapukluk yapıyorum :eek:

geçecektir biliorum ama sıkılyorum yalnızlığımdan umutsuzluğumdan herşeyuin bomboş olmasından sıkıldım sanırım....

Yalnızlığı unut insan bazen etrafında milyonlarca kişi olsa bile yalnız kalır.yerimsenibenŞeniz

canım benim sakın kendini umutsuzluğa sürükleme sonra içinden çıkman çok zor oluyo
bunu yaşamış biri olarak söylüyorum gittikçe herkes herşey batmaya hiçbişeyden zevk almamaya başlıyosun
sonra ya dibe düştüm ne yapıyorum ben diyosun biraz kendine çeki düzen veriyosun çıkıp gezmeye başlıyosun sonrası zaten geliyo bak şimdi sözlüyüm opuyorumnanaktan

Benimde avea ama bilmiyorum
bende sana yollarım bekle kaydirigubbakcemile2
Avea 5000 smsim var millete sapukluk yapıyorum :eek:

Yalnızlığı unut insan bazen etrafında milyonlarca kişi olsa bile yalnız kalır.yerimsenibenŞeniz

benim de 541 li olan şirket hatta yani fatura falan ödemediğime oo herkesi arayıp duruyom kaydirigubbakcemile3

spedimmm bende en az senın kadar heyecanlandım walla.... söz günüm aklıma geldi....
canım allah hep mutlu etsın sızı ınsallah guzel bı omrun temellerını atıcaksınız yarın
guzel bı aksam dlıyorum yarn sana
cok oynama hee :)) gelın dedıgn o kdr oynamaz :p

benim de 541 li olan şirket hatta yani fatura falan ödemediğime oo herkesi arayıp duruyom kaydirigubbakcemile3

hımm anladım canım
benimde öyle hattım var işyerinde yalnız akannehir

spedimmm bende en az senın kadar heyecanlandım walla.... söz günüm aklıma geldi....
canım allah hep mutlu etsın sızı ınsallah guzel bı omrun temellerını atıcaksınız yarın

Çok sağol canım senin sözünü hatırlıyorum Vallahi.
O gün KK dan Arkadaşlarla buluşmuştuk.kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

dimi mesela ben hiçç oynamadım o gün

hımm anladım canım
benimde öyle hattım var işyerinde yalnız akannehir

Çok sağol canım senin sözünü hatırlıyorum Vallahi.
O gün KK dan Arkadaşlarla buluşmuştuk.kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

evet canım gelememiştim doğal olrk bende kaydirigubbakcemile3

hımmm işte bende dün ona sinirlendim yerimiz daraldı ama
herkezi odadan dışarı çıkartıp yine oynarım hihoyyyt

kız allah iyiliğini versn :roflol:
bende soz gunu heyecandan oldgm yerde zıplamaktan stres yaptm erken hastalanmstım :kedi: dolayısıyla fzla oynayamamıstm.... hasanda hadııı askım hadıı dıo bı dokturuyo..sozde oynamayı bılmıyoduuu yalnızzz :roflol:

bende aslının söz tarihini unutamam çünkü o gün annemin doğum günüydü hatta pasta keserken aslılarda şimdi kesiyodur falan diye geçiriyodum aklımdan

bende soz gunu heyecandan oldgm yerde zıplamaktan stres yaptm erken hastalanmstım :kedi: dolayısıyla fzla oynayamamıstm.... hasanda hadııı askım hadıı dıo bı dokturuyo..sozde oynamayı bılmıyoduuu yalnızzz :roflol:

ohh bide bilse ne yapardı çok merak ettim ama ben öle eğlenceli düğünleri falan çok severim ya
hiç sevmem kös kös oturmayı ama kendiminkinde hiç bişey yapamadım

vereliniortak Bakalım bizim Hakan napıcak kaçışı yok oynuycak:roflol:

bende aslının söz tarihini unutamam çünkü o gün annemin doğum günüydü hatta pasta keserken aslılarda şimdi kesiyodur falan diye geçiriyodum aklımdan

woow seninde aklında kalmış ne güzel işte sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile2

ohh bide bilse ne yapardı çok merak ettim ama ben öle eğlenceli düğünleri falan çok severim ya
hiç sevmem kös kös oturmayı ama kendiminkinde hiç bişey yapamadım

Oyyy canım benımmm... opuyorumnanaktan annene saygılar buyrunnnnnnnnn
benımkı cok oynak kız roman falanda guzel oynar deli kaydirigubbakcemile3
bıde kastamonuluyuz malum koceklı dugun falan olunca oooo bende hıc duramam sahsen..
ama o aksam hasta oldugum ıcn fazla hareket edemedım ztn
nişanımda acısını çıkarıcammm uleeee
bide nişandada hastalanıyomusum ayyy allah korusn :roflol:

vereliniortak Bakalım bizim Hakan napıcak kaçışı yok oynuycak:roflol:

woow seninde aklında kalmış ne güzel işte sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile2

resım cekının nan bol bol oynarken her bır ayrıntıyı gormek ıstıyorummm sempatiksalakcinni
ayyy evet ya saat daha 11:08 ... daha yarın akşama cook war uleeeeeee
ayyy sen sımdı gece uyuyamaazsındaaaa ya tüh naniknanik
bende hıc uyuyamamıstm 4 te uykuya dalmıstm artk :roflol:
bende nasl morel verıosam :roflol:

X