Sipaydi ye Yardım lütfen

aynen öyle şu sıralar birine patlamam lazım
dün tamam bana bulaşmamak için msnden çıktı eee bu seferde gözümde ilgisiz alakasız oluyor ben olsam bi tarafımı yırtar neşelenmeden asla çıkmam

ikisinin ortasını bulamıyor :mymeka:

canım bak biz aynı yerde çalışıyoruz ama pazartesiden beri nerdeyse birbirimizi görmüyoruz sabah beni arabadan indiğim yerde alıyo iş yerimle yürüdüğümüz mesafe çokk ağır yürürsek 5 dakika sürüyo
ama yapıcak bişi yok yemeğe çağırdım bize işim var gelemem diyo aslında istese ayarlar biliyorum ama bişey diyemiyorum sonuçta işi ve işini en iyi şekilde yapmak istiyo
hakanda aynı o da bazı şeylerin sıkıntısını yaşıyodur o nasıl seni anlamıyorsa sende onu anlamıyorsun durum böle oluncada araya soğukluk giriyo
bak aslılarda sözden sonra bi bozulmuşlardı biliyosun bizde bi ara kötü olduk
bazen alttan almak lazım

canım bak biz aynı yerde çalışıyoruz ama pazartesiden beri nerdeyse birbirimizi görmüyoruz sabah beni arabadan indiğim yerde alıyo iş yerimle yürüdüğümüz mesafe çokk ağır yürürsek 5 dakika sürüyo
ama yapıcak bişi yok yemeğe çağırdım bize işim var gelemem diyo aslında istese ayarlar biliyorum ama bişey diyemiyorum sonuçta işi ve işini en iyi şekilde yapmak istiyo
hakanda aynı o da bazı şeylerin sıkıntısını yaşıyodur o nasıl seni anlamıyorsa sende onu anlamıyorsun durum böle oluncada araya soğukluk giriyo
bak aslılarda sözden sonra bi bozulmuşlardı biliyosun bizde bi ara kötü olduk
bazen alttan almak lazım

Sanırım ama işte malesef şu sıralar bunaldım
Hakandan değil ama herşyden ailemden,çevremdekilerden ayı gibi kış uykusuna yatmak istiyorum CADIARZU

Sanırım ama işte malesef şu sıralar bunaldım
Hakandan değil ama herşyden ailemden,çevremdekilerden ayı gibi kış uykusuna yatmak istiyorum CADIARZU

:roflol::roflol::roflol::roflol:
ay allam ya hiç gülceğim yoktu canım sözü bi atlat sonra havalarda düzelir hakanla güzell bi gün geçirirsiniz sonra arada bişey kalmaz

Ya bizde girdik birbirimize bunlar heyecandan oluyor sanırım özellikle söz nişan öncesi:eek: bilmiyorum benimkide tam bi hanzo gibi davranıyor ilgisiz alakasız çalışıyormuş yoğunmuş beyzadeÇok üzgünüm çoook

eyvahh kızlar bi toplayın kendinizi sakın kırmayın etrafınızdakileri
siz şuan stresten falan böylesiniz yarın unutursunuz ama kırdıklarınız unutmayabilir

ya bende de aynı durum var
bi ailemle girişioruz birbirimize bi aşkımla
bizede cumartesi geliyolar
offff
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
Bize de yarın gelicekler söz için akannehirakannehir

eyvahh kızlar bi toplayın kendinizi sakın kırmayın etrafınızdakileri
siz şuan stresten falan böylesiniz yarın unutursunuz ama kırdıklarınız unutmayabilir

aynen vallahi eccemaklinialirimsmile

Dün akşam Hakanda bizdeydi evin şeklini değiştirdik ama işte benim o bile içime sinmedi ohaoldumsmile
Beğenmedim yani bakalım cumartesi 2 de gidicem kuaföre aklinialirimsmileaklinialirimsmile

eeeee son gün 1 gün :teytey::dance::nazar:a.s.

günaydın spedyciimmmm günaydın kızlarrrrr heycan dorukta desene spedyyyy
ayhhhhhhhhh ben bile heyecanlandım hadi hayırlısı bakalım...

Dün akşam Hakanda bizdeydi evin şeklini değiştirdik ama işte benim o bile içime sinmedi ohaoldumsmile
Beğenmedim yani bakalım cumartesi 2 de gidicem kuaföre aklinialirimsmileaklinialirimsmile

eeeee son gün 1 gün :teytey::dance::nazar:a.s.

evt canım son gün bugün yarını sayma zaten
çünkü günün kuaförde geçicek
ev işni de halletmişsin yapıcak bişey kalmadı gözn aydınn

Şuanda böyle minik minik hissediyorum heycanlandığımı :içelim:
Canım senin bu aralar canın falan mı sıkkın :kızgın::1closedeyes:

yoo canım canım felan sıkkın diil sadece hergün aynı şeyleri yapmaktan bıktım sıkıldım sanırım yaaaaa :gitme: insanın hayatında heycanalandıran bişey olmayınca insanın canı sıkılıyo yaaaaa senağlama nooldu bişeymi sezdin bakiim bu arada dün seni gmailime ekledim canım

yoo canım canım felan sıkkın diil sadece hergün aynı şeyleri yapmaktan bıktım sıkıldım sanırım yaaaaa :gitme: insanın hayatında heycanalandıran bişey olmayınca insanın canı sıkılıyo yaaaaa senağlama nooldu bişeymi sezdin bakiim bu arada dün seni gmailime ekledim canım

bilmem bu topicte en şen şakrak sendin ondan sanırım hihoyyyt
Bişey olmasında aman düzelir havalarda kötü insanın canı hiç bişey yapmak istemiyor yerimseniben

X