Sipaydi ye Yardım lütfen

hmm anladım cnm yani kim geliyosa o gelsin yardıma hani bazıları evlerinde giymek istiyolar ama ben kuaförde giyecem çünkü evim gölcükte kuaför izmittekaydirigubbakcemile3

hahhaa bende kuaförde giycem çünkü sonra fotoğrafçıya gitcezz :lepi:

ewet ececim bizdede böle

evt hele eskiden daha iyimiş şimdi o kdar masraflı değil kızlarr

ben düşünüyorum canım bir dahaki röflemde tamamen platin yapmabilirim ama benim düğün müğün yok nişan felanla alakam yok yaniii tamamen keyfiii canım bayanssulusmile

hahhaa bende kuaförde giycem çünkü sonra fotoğrafçıya gitcezz :lepi:

evt hele eskiden daha iyimiş şimdi o kdar masraflı değil kızlarr

aynn cnm bizde kuaförden sonraa vınnnnn turizm stüdyoya:lepi::lepi: ayyy heyecanlandımmm senin 24 hazirandı yanlış hatırlamıyosam demi cnm

ben düşünüyorum canım bir dahaki röflemde tamamen platin yapmabilirim ama benim düğün müğün yok nişan felanla alakam yok yaniii tamamen keyfiii canım bayanssulusmile

hmmm henüz bişey yok yani sende .... olsun tatlım elbet olacak yani.. normalde ne renk saçın cnm bende platin düşünmüştüm ama yakışmaz dediler vaz geçtim

ben saçlarımı daha hiçç boyatmadım boyatmayı da düşünmüyorumm

evt canım 24 hazirann :dance: :dance:

canım bende tık yok hala ama bakalım kısmet...canım normalde kendi saç rengim kestane ama şu anda saçlarımda zaten sarı röfle var ama bir dahaki röflemde takriben mayıs,haziran gibi dahada açık bir platin yapmayı düşünüyorum zemuszemus

ben saçlarımı daha hiçç boyatmadım boyatmayı da düşünmüyorumm

evt canım 24 hazirann :dance: :dance:

hmm ben doğal halimlede güzelimm diyorsun yaniiii:sm_cool: peki ne renk doğal saçın bu arada benden 5 gün önce nişanın tatlım tecrübelerini ve resimlerini paylaşırsın demiiiiiibilmiyorumkismile

tabiki nasip kısmet tatlım ... yaptır yaaa valla yakışırrr... inşallah seninde söz nişan düğün anılarını paylaşırız burada ne güzel olurrr

=) bohçalarımı eltim hazırladı

daha iyi canım ikisini bi arada çıkarcaksın işte söz stersi yaşamıyosun

=) bohçalarımı eltim hazırladı

daha iyi canım ikisini bi arada çıkarcaksın işte söz stersi yaşamıyosun

aynn tatlım yaa işte bu nisan yada mayıs gibi istemeye gelecekler bide daha ona kıyafet arıyorummm nişan saçıma bile karar veremedim daha

benim kaynım ve görümcem var ama bohça bi tek aşkıma yapacam onlarda bana yapacak öle anlaştık:lepi:

normalde de hiç istemiyordum bohça için değil
ona bakarsan 2 tane görümcem var tek çocuk değil ama böyle çok rahat olur
Tek gelin olmak gerçi aileden aileye buda değişir ya :lepi:

Benimde eltim kaynım görümcem hiç bişeyim yok. Kayınbabamda yok mafoldumben En çok kayınbabamın olmayışına üzülüyorum. Çevremde gördüğüm kadarıyla kayınbabalar gelinlerini çok seviyolar düşkün oluyolar. Bi tek kayınvalideciğim var =))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…