Sipaydi ye Yardım lütfen

aaa ecemciim çok geçmiş olsun bitanem yaaa bende sırf sen mutlusun die duygulandı sanmıştım :gitme:

aaa bizde burda nelerden bahsediyoruz yaaa cnm çok geçmiş olsun

sağol canım
o da o anda söleseydi keşke bende bian için bunalım yaptım kaydirigubbakcemile3

Ben sade düz bişey düşünüyorum fazla paraya gerek yok lmaz:

Hiç sorma yaaa:gitme:

bende sade istiyorumm :lepi:

kızlar kuzenimle konuşmuyoduk ya
o geçenlerde face e eklemiş beni bende onayladım
şimdide face e 24 haziran diyew yazdım bakalım sorcak mı ne var diye

aynn cnm hemde çok zorrr hiç belli değil nerede oturacağım.. çok uzakta olabilir yakında olabilir ama çok merak ediyorum gerçekten bakalım neresi olcak yapabilecem mi yabancı yerde oda ayrı bi meraksenağlama

ya öle tabi
aslında benim için ağlamaması iyi de ben bi an amann boşverrr

amaann boşver cnm yaa hem ağlarım hem giderim misali işte gelin kısmı... sevdiğin adamla yani eşinle mutlu olduktan sonra nereye gitmişin ne zaman gidecekmişin fazla önemli değil yeterki allah geçim versin.. normalde ben hiç düşünmüyodum aileden uzak bi yer bide tek çocuğum ben ondan hep yakın hayal ediyodum ama nasip kısmet işte bide çok seviyorum aşkımı ondan herşey kabulümdür:sm_cool:

kızlarr ya bişi sorcam size
kuaföre kim kim gideceksiniz
ben kendi ailemden kimseyi çağırmayı düşünmüyorum şimdilik belki 1 amcamın kzını çağırırm
aşkımında 2 yeğeni var 1 tanesi geçen gün hamile dediğim diğeri de benim yıllardır çok yakın arkadaşım
yalnızca üçümüz mü gitsek yoksa
aşkımın abisinin 2 tane kızı var abisi de geçen sene öldü onları da alsam mı yanıma

Ben-Teyzem-Kızı Bide belki küçük görümcem gelir.

Bide erkek tarafı mı öder nişanda da kuaför masrafını guclubacismileguclubacismile

cnm sen bilirsin tabi yinede ama ben kimseyi almıcam yanıma belki bi halam olabilir aşkımın taraftan kimse olmucak sanırım yalnızca üçünüz de gidebilirsiniz yani ama iyi düşün ben bilerek kimseyi almıyorum çünkü birini alsak diğeri darılıyo ötekini alsak başkası laf yapıyo bizde dedik kimseyi almıyoruz aşkımın taraf çok kalabalık çünkü.. çok kız var anam hangi birini yaptıracan.. kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…