Sipaydi ye Yardım lütfen

ecem söz bohçan, çiçeğin, çikolatan çok güzelmiş iyi günlerde kullan canım.

bende hiçbirisi yok.
:lepi:

CANIMMMM AYNI KADERİ PAYLAŞIYORUZZZ BENİMDE YOK KAYINBABAM ÜSTELİK ONU TANIRKEN VEFAT ETTİ BİLİYO MUSUN:sinifsinif: ÇOK İSTERDİM ONU TAM TANIYIP VAKİT GEÇİRMEK BENDE ÇOK ÖZENİYORUM KAYINPEDERİ OLANLARA ÇOK İİ GEÇİNENLER VAR YAAA :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

iyi geçinenler için çok seviniyorum.
bir ömür böyle sürsün inşallah!
ben kaçar kızlar.
hepinize iyi akşamlar.
yarın görüşürüz.
opuyorumnanaktan

kızlar benim şuanda 2 kaynım 1 görümcem var
kayınpederim yok
2 tanede kaynız vefat etmiş
aşkım ailenin en küçüğü birde kaydirigubbakcemile3
kaynanamda yaşlı hiçbişeyle alakası yok
ama büyük eltim sağoldsun koşturuyo yapıyo

biz bohçayı baştan ikimize yapıcaktık evde bitek annesi var kadın eksik kalmasın diye dedik ki evin içindekilere yapılsın
biz yalnızca kayınvalideme yapıcaz onlarda anneme babama birde kardeşime yapıcaklar
ama ufak tefek şeyler koyucaklar

bende özeniyorum. Benimkide vefat edeli 3 sene oluyo. Ben hiç görmedim. Bende diyorum bir kere olsun görseydim o beni görseydi diye. senağlama

iyi geçinenler için çok seviniyorum.
bir ömür böyle sürsün inşallah!
ben kaçar kızlar.
hepinize iyi akşamlar.
yarın görüşürüz.
opuyorumnanaktan

İyi akşamlar. baş baş...

Bizde kimseye bohça mohça olmucak ama ben belki kaynanama yaparım öle ufak tefek bişiler. Bi kaynanam var zati

benimde kayınvalide ve görümce varcnm ama sadece aşkıma yapacam bohça onlarda bana yapacaklar o kadar bide bütçe kısıtlı ondan çok açılmayacaz

sipaydimmm yarın facebokuma girince mutalka bakıjam resimlerine tatlımmm -tatlicadiarzu-

bende arabamı aliim arabamla resim çekinip koyucam valla beeeeeee neredeyse 1,5 aydır giremiorum facebookuma yarın giricem artık yaaaa zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…