Sipaydi ye Yardım lütfen

ayyyyy ecemmmm kurban olurum yaaa ben senin anneciğine yerim onu yerimmmmm Şeniz

aaa niyeki cnm... eyvah duygulandı kadıncağız

sanırım canım yaa
aman bu kadar duygusal değildir o aslında yaa

ececim senin düğün ne zaman belli mi

2011 de olucak inş canım yaz başı gibi düşünüyoruz ama bakalım artık

hakan aramış salonu hediyeleri anı defteri+girişe ikimizin resmini asacaklar oymuşç

anladım canım yani o hediyeler size
ama hoş hediyeler
asılacak resmine karar verdin mi

hmm daha varmış aslında cnm düğüne annen biraz erkenden duygusala bağladı galiba ne yapsın yaa kolay iş değil senelerce bak büyüt sonra alsın elin oğlu götürsün kızını:gitme:

hmm daha varmış aslında cnm düğüne annen biraz erkenden duygusala bağladı galiba ne yapsın yaa kolay iş değil senelerce bak büyüt sonra alsın elin oğlu götürsün kızını:gitme:

kız öle deme bak bende başlarım ağlamaya
ya öğlende o benim yanııma gelmişti hatta burda konuştuk falan gayet iyiydi de
bi an tutmuştur öle :gitme: :gitme:

yok öyle değil. o Lokum olucak zaten çıkışta herkeze kutuda lokum girişte de badem şekeri.

Büük Resmimiiz koyucaklar kapıya daha hangisi olsun karar vermedik.
Bide anı defterini masalara garsonlar gezdiriyor herkez bişeyler yazıyor.

ahh ben orda olucam da o deftere yazıcam
varya neler neler döktürürüm hee

kız öle deme bak bende başlarım ağlamaya
ya öğlende o benim yanııma gelmişti hatta burda konuştuk falan gayet iyiydi de
bi an tutmuştur öle :gitme: :gitme:

ah kıyamam yaa aman sakın ağlama tatlım yaa evlendikten sonra hepten dönmemek üzere gitmeyeceksinya .... benim uzaklara gitme ihtimalim var bak:gitme:

sonradan çok güzel hatıra olarak kalıyo o defter yaa süper oluyo valla bende düğünümde öle bişey istiyorum

ah kıyamam yaa aman sakın ağlama tatlım yaa evlendikten sonra hepten dönmemek üzere gitmeyeceksinya .... benim uzaklara gitme ihtimalim var bak:gitme:

öle tabi canım ya
ama bi taraftan da duygusala bağlıyoruz bazen kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
hele siz ilk istemeye gelecekleri zaman görecektiniz
amcamlara falan söyledik
halam falan başladı ağlamaya ama ne ağlamak
birde baba tarafından ilk evlencek kız benim
nerdeyse ilk düğün bile benimki sayılır çünkü amcamın oğlu evlendi kimse gitmedi falan

o yüzden millet pek bi şeyliydi
ama senin işin daha zormuş yaa uzakta olmak mafoldumben

eeee sende benim gibi yap herkeze söyle yazın diye :hulya:
davetiye işimizde var daha bizim bak unutmuştum akannehirakannehir

aynn o iş bizdede var yaaa ... bi tane site vardı baya uygundu fiyatlar ve çok güzellerdi yaa ama unuttum sitenin adını sen nasıl bişey düşünüyosun cnm davetiye olarak

kızlarr annemle konuştumda
ağlamasının sebebi ben değilmişim yaa

teyzem ameliyat olucakmış ona üzülmüş

gelinlik
ayakkabı
davetiye
düğün salonu
gelecek sayısı
nişan
kına gecesi
alınacak beyaz eşya mobilya

hemm madii hem manevi açıdan insanı çok yoran ve strese sokan şeyler bunlar kızlar allah yardımcınız olsunn valla işiniz oldukça zor...

katılıyorum cnm ya hiç eksikler bitmiyo sürekli masraf çıkıyo valla off çok zor

aynn o iş bizdede var yaaa ... bi tane site vardı baya uygundu fiyatlar ve çok güzellerdi yaa ama unuttum sitenin adını sen nasıl bişey düşünüyosun cnm davetiye olarak

Ben sade düz bişey düşünüyorum fazla paraya gerek yok lmaz:

Hiç sorma yaaa:gitme:

kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…