Sipaydi ye Yardım lütfen

ekle aslım bekliyorumm

speedy aklını mı kaçırdın sen yaa
nişan için bu kadar sıkıntı stres yapıyosun
sonrasının eğlencesini planlamak çok daha zor olur

hem sonra aa ama ben çağırmadın diyenler
kırılanlarda olacak

günaydın aslım hoşgeldin bebğim naılsın iimisin yok ecemciim aşk olsun yanlış anlarmıyım hiç seni kızooo sipaydinin dahada kafası karışacak bak ben hala arştırıyorum kuzuma ben bakıyorumda çok ünlü modelelrin hep ist.da bi şubesi oluyor ama maalesef ank.da olmuyor valla yaz bi gelsin ist.a gidip oradan yapıcam artık alışverişimi ank.da yapacak hiçbi yer yok yaa keşke bende ist.da otursaydım ahh ahhhhh bilmiyorumkismile

Bişeyleri elde ettikleri için güven geliyor galiba. Bizimde ilk zaman uzun msjlaşmalar, uzun msn görüşmeleri, telefon konuşmaları... ama şimdi herşey eskisi gibi değil ne yazık ki. :umursamaz: Amanınn bende boşverdim akışına bıraktım :hulya:

sipaydi pardonda sen kafayı yedin yaaaa bu insan oğlunu anlamak hakketen çok güç kızım ilişkinin hakanın kıymetini bil valla öyle olur olmaz şeylerden daha bugünlerde kavga etmeye başlarsanız siz daha evlenmeden birbirinizden sıkılrsınız valla kuzum ben senin iyiliğin için söylüyorum valla sen sen ol öyle olur olmaz şeylerden tartışma yüz göz olma tamam eğer canını sıkan bişey olursa mutlaka onunla paylaş ama tartışmaya girme bence yerimseniben

Secl belki yazın alışverişte buluşuruz. Bende yaza kadar kilolarımı verince güzelllllllcene bi alışveriş yapmak istiyorum. Bütün eskilerimi atıcam. Sende zevkte var anacım =)) Ozamana biraz para biriktirmem lazım :)

kızlar haftasonunu baştan sona ekliyorum size

şimcik bi yanyana getirelim biziii nasılızzzzz

geçen hafta sağolsun hayatım yardım ediyo davetiye katlamaya hehe

bu hftasonu ctesi akşamı bizde kaldı aşkım pazarda kardeşime ayakkabı almaya gittk beraber ctesı gnu takım alısverısınden snra benı eve bırakmaya geldı.havada cok ktopuydu babamda gondermedı.nasl olsa yrn aslı yne sızn trafa gecıcek beraber gçersınz dedı snra babam aksam arkdsnn yanına gıttı annem ben hasan kaldık bu pozlarda o sırada çekldı yoksa babamn yanında sıkar biraz

oyy bebimmm kaydirigubbakcemile3

makinayı ayarladık kendi çekti bizi

aşkımın takımından ve pozlarından kareler haha

kardeşime aldığımız ayakkabıları deniyodu çok beyenmiş bnm olsun bnm olsun oguzda bnmkılerı gıysn dıyp durdu didim cıkkk olmasss

pazar gnu sbah kalktık kahvaltı hazırladk yemek yedk 12-1 gıbı cıktık annemler bı akrabanın nısanına gıtcektı bızde hasanla ayrılcaktık bızı zıncırlıkuyuda bıraktılar bız metrobusle devam ettk onlarda alıbeykoye gıttıler

buda arabaya bıncektık o arada cektm annemle babam

babamı beklerken didim çekim annemi

annem bizi çekiyo

[img=http://i1003.hizliresim.com/2010/3/10/2257.jpg]

hahaha bız poz verıoruz bırbırımıze bakarak o sırada arkadan gelen babam BASILDIKKK delikafadulden

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben uğraşmamki abim halleder
Benim aklıma yattı ama hakan ne der bilmiyorum
içkili ortam falan ya belkji istemez opuyorumnanaktan

Kesinlikle fazlasıyla güveniyor bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

İyi de olmuyor işte devamlı pürüz sıkntı falan :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

vereliniortakvereliniortakvereliniortak

aslımm süpersinizz
vee nşanda da uyumunuz %100 olacak

bu arada hasanın takımı çok güzel yaa
nerden aldık demiştin birde ne kadara almıştınız ?

Aslııııııııı resimler süper bayıldım valla. Ya çok tatlı çıkmışsınız. Maşallah Allah nazarlardan saklasın. Ve annen baban çok gençler. Ve nişanlığın çok güzel. Ve hasanın kıyafeti çok güzel. Vee herşey çok güzel ya

bence o sana trip sallamış aklı sıra ondan öyle bi tavır sergilemiş.. ama oda teklif edebilirdi bende geliyimmi diye ama snnde dün dediğin gibi yalnız gıtmek ıstedgnı dusunmus olablr.neyse bu aksam duzelır ıns hangı fılme gıtceksınz cnm bız dun aksam gıdemedk ya seanslar uymadı :S

ıyıyım bıtanem sen naslsn ...

aslımm süpersinizz
vee nşanda da uyumunuz %100 olacak

bu arada hasanın takımı çok güzel yaa
nerden aldık demiştin birde ne kadara almıştınız ?

theorie hayatım theorie tekstil diye bak internetten.. muhteşem valla takımlar... yeni sezon 130 tl ydi tek takım fiyatı , 2 takım alırsan 200'dü.bizde kardeşimede aldık.. onuda çeker gösteririm bi ara oda daha koyu bi füme beyenmene sevındım hayatım benmde cok hosuma gıttı.sozde sıyah gıydgı ıcn dedm bıraz dha acık renk olsn.bnde grı ayakkabı gıycem grı taslı takı takcam.. arabamızda koyu gri... bıde mor cıceklerle susletcem arabamızı hahah supr olcak babamın arabaası olcak nısanda gelın arabamız..

Aslı canım çok güzel bi haftasonu geçirmişsiniz ne güzel.

teşekkür ederim balım sende bugün güzel bi akşam geçirceksin eminim :1hug:

canım adaşım çok teşekkür ederim amin amin amin :) çok sağol cnm beyenmene çok sevindim çok mutlu oldum :)

Tek gitmek istediğimi düşünmüş oda bize gelicekmiş falan işte.
neyse bu önemli değil zaten bu akşam gelir çok istiyorsa ama bugün içi bileti ben aldım.
Eyvah eyvah afm de halk günüymüş çok iyi oldu ve de 19:05te seans kaydirigubbakcemile3[/COLOR]
[/B]

hangi afm hayatım? halk günü ne kdr biletler?
bu akşam güzel olcak güzel

aslımmmmm canım çok güzel pozlar bunlar yavvv maşallah
pırlantacıım olur valla canım ciiden ist.a gelip bi haftasonu ciciler alıcam kendime hep beraber kızlar işiniz olmazsa gezer tozarızda hem bdne arabada olur düt dütt gezeriz işallah yavvvvvv :teytey: :teytey:
amannnn kızlar ilişkinize değer verin birbrinize saygınızı sevginizi hep koruyun bunlar ilişkinin tuzu biberi demyin ve tartışmayın benden size tavsiye bi zamanlar en yakın arkadşım biriyle sözlüydü
ve ben bunları ona dediğimde beni dinlemedi ve elinde sonunda haketten birbirlerinden sıkılıp ayrıldıldılar amanın amanınnnn ilişkinizin kıymetini bilin yoksa benim gibi allah korusun yapayalnız aklırsınız valla :a015:

iyi olmuş gri aldığın bende gri takım istiyorum söz için
sözde lacivert gydi nişanda gri giyer
damatlığını ya füme ya da siyah alırız artık
fiyatı da çok uygunmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…