Sipaydi ye Yardım lütfen

günaydın güzeller sağol pırlantacıım yorumun için bakalım yaaa gidip terzime sorucam bu hafta hatta diyorum ilk önce şu maaşımı aldıktan sonra alışverişe çıkayım sonradan eğer elbise felan beğenmezsem eğer gideyim diktiryim diye düşünüyorum fisfisfis

evet haklısın ecemciim bende onu hatta hepsini çok çok beğendim artık elimse ne geçse bundan sonra elbise alıcam sanırım dünyanın en rahat şeyi elbise yafff bayanssulusmile ecemciim çok zevklisin ve gizemimizede yakışacağını düşünüorum valla gizemciim canım neden ayakkabını yaptırtmayı düşünmüyorsn ?hem böylelikle kafandaki modeli felanda yaptırabilirsin diye düşünüyorum fisfisfis

biliyom tabe kzım
bence sen beğendiğin bi ayakkabıyı al rengine bakmadan sonrada kumaşı temin et ve
istediğin gibi yaptır

biliyom tabe kzım
bence sen beğendiğin bi ayakkabıyı al rengine bakmadan sonrada kumaşı temin et ve
istediğin gibi yaptır

yaw Fatihte bi sürü ayakkabıcı var orada bulamasam eminönü var
Bulurum ben o renkte beğendiğim bi ayakkabı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ahhhh spaydim yaaaaaaaaaa ne bulsak beğenmiyorsun kaydirigubbakcemile3
kızzz dur araştıralaım el birliğiyle mutlaka bişiler buluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…