Sipaydi ye Yardım lütfen

1896.jpg

1898.jpg

1901.jpg

1904.jpg

1908.jpg

1913.jpg

1915.jpg

kuzum al sana bisürü ayakkabıcık modelleri :lepi:

yavv ben nasıl bi insanım bak sizi güldürdüm sabah sabah kıymetimi bilin kıymetimi :mymeka: sırnaşık şey delikafadulden delikafadulden

yavv ben nasıl bi insanım bak sizi güldürdüm sabah sabah kıymetimi bilin kıymetimi :mymeka: sırnaşık şey delikafadulden delikafadulden

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
seçil sen resim ekledikçe benim gülmem geliyo yaa kaydirigubbakcemile3
ama çok güzel modeller var kaydettim bende
onları mavi değilde beyaz ya da gri olarak düşündüm süperr olurlar

yine ne kavgası ediyonuz yaa allahımm ya nedir bu hakanın senden çektiği

Sabah sabah çok formunda yine gel diyor sıkıca kafamı tut duvara götür
aşşağı yukarı kafamdan kıvılcım çıkart bu soğuk havada sende ısın bende Çok üzgünüm çoook

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
seçil sen resim ekledikçe benim gülmem geliyo yaa kaydirigubbakcemile3
ama çok güzel modeller var kaydettim bende
onları mavi değilde beyaz ya da gri olarak düşündüm süperr olurlar

1 taşla 2 kuş :roflol:

hayırdır ecemciim yavv komik bişeyde eklemiyorum ama allah allah fisfisfis sırnaşık şeyspedyyyyy yazık çocuğa yafff ömrünü yedin daha evlenmeden :roflol:

hayırdır ecemciim yavv komik bişeyde eklemiyorum ama allah allah fisfisfis sırnaşık şeyspedyyyyy yazık çocuğa yafff ömrünü yedin daha evlenmeden :roflol:

kız sen ekliyon resimleri de speedynin kafası karışıyo ya iyice
ona gülüyom
sen çok güzel modeller ekliyon kaydediyo o da bilgisayara naktıkça beklentisi yükseliyo
ama çoğu yurtdışı modelleri büyük ihtimalle ist öyle modeller yoktur ya da çok pahalıdır

Vallahi kırıcam kafasını gözünüü :eek:lmaz:Çok üzgünüm çoook

kız sen ekliyon resimleri de speedynin kafası karışıyo ya iyice
ona gülüyom
sen çok güzel modeller ekliyon kaydediyo o da bilgisayara naktıkça beklentisi yükseliyo
ama çoğu yurtdışı modelleri büyük ihtimalle ist öyle modeller yoktur ya da çok pahalıdır

Aynen Eccem haaa bu kız benim beynimi yedi..
Modeller mükemmmel artık bulamazsam burada yollarım secl yurtdışına -tatlicadiarzu-

Bende dün bişey düşündüm Diyorumki Nişandan Sonra acaba Taksim gibi yakın mesafe fix menu eğlenceye mi gitsek kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
12de Düğün bitse çokta güzel olur gibi geliyor bana dün geldi aklıma ama organize etmek var işin ucunda bide olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

neden kavga ediyosunuz bakim siz bilmiyorumkismile

Herşeyden ediyoruz Dün akşam benim kuzen ile taksime gitmem de takmış kafasına bende akşam gelince msne gelsene dedim silah temizliyorum dedi guclubacismile
eee Tamam temizliyor ama kısa süre de olsa gelebilir sözlenmeden önce gece 3'e kadar bile olsa biz msnde sohbet ediyorduk şimdi 12 zor ediyoruz eeee yoruluyorum diyor
iyide önceden de aynı işteydi şimdi de aynı işte çalışıyor
Ve bana bugün bunu yansıtıyor dün değilohaoldumsmileohaoldumsmile

Boşver kuzum bizi akşam sinemaya gidicez düzeliriz herhalde resimler nerede naan eklesene

X