Sipaydi ye Yardım lütfen

saol aslıcıım bende iim hayaıtım aslı beni kandırdı kızlar senin araban gelin arabamız olacak dedi ühühü işte
bende araba alınca sizin düğünü basıcam arabamla görürüsün sen aslııııı kaydirigubbakcemile3 kötükedihüso :mymeka:

aslımmmmm canım çok güzel pozlar bunlar yavvv maşallah :nazar: :nazar:
pırlantacıım olur valla canım ciiden ist.a gelip bi haftasonu ciciler alıcam kendime hep beraber kızlar işiniz olmazsa gezer tozarızda hem bdne arabada olur düt dütt gezeriz işallah yavvvvvv :teytey: :teytey:
amannnn kızlar ilişkinize değer verin birbrinize saygınızı sevginizi hep koruyun bunlar ilişkinin tuzu biberi demyin ve tartışmayın benden size tavsiye bi zamanlar en yakın arkadşım biriyle sözlüydü
ve ben bunları ona dediğimde beni dinlemedi ve elinde sonunda haketten birbirlerinden sıkılıp ayrıldıldılar amanın amanınnnn ilişkinizin kıymetini bilin yoksa benim gibi allah korusun yapayalnız aklırsınız valla :a015:

canım arkadaşım tşk ederim inş gelrisn btanem ya
off sıkma canını bak yıne bagladın arabeske
yapma bole kuzum sonra mıden agrıo bn cok uzuluorm :KK43:

Taksimdeki Canım 9 YTL

hmm anladım hayatım gnctrkcll kampanyası çok iyi ya.. bı alana bı bedavaymıs haftaıcı her aksam 7 ye kdr...

yok aslıcıım arabeske felan bağlanmadım merak etme gayetde iim hatta süper enerjiğim bugünnn
haftasonu dayımla araba bakmnaya gidicez amanın yeter artık benimde arabam olsun yaffffffffffff :eek:

yaa baktım sitesine ama bursada mağazaları yok
neyse artık burdan bakıcaz

iyi olmuş gri aldığın bende gri takım istiyorum söz için
sözde lacivert gydi nişanda gri giyer
damatlığını ya füme ya da siyah alırız artık
fiyatı da çok uygunmuş

evet fiyatı çok iyiydi. :-) gri alın gri süper :-)

Bizimkisi Daha açık bide parlak kumaş nano diyorlar.

hasanla biz mecidiyeköydeki o nano takımada baktık sızn aldıgnz yere.. gcen hfta oraya gıtmıstk..ama acık grıydı ben dha koyu grı ıstedgm ıcn onunda ıcıne sınmedgı ıcın vazgectk ordan almadk.koyu grı kalmamıstı orda cnku..

saol aslıcıım bende iim hayaıtım aslı beni kandırdı kızlar senin araban gelin arabamız olacak dedi ühühü işte
bende araba alınca sizin düğünü basıcam arabamla görürüsün sen aslııııı kaydirigubbakcemile3 kötükedihüso :mymeka:

canım nıye kandıraym seni.. sn bnm ıcn o kdr yol gelceksn bıde snn arabanımı kullanıcam cok ayıp bsey o.. sen gel yter bna.ben sna nazım geçtği içn şaka maksadıyla sölemştm onu :-)

yok aslıcıım arabeske felan bağlanmadım merak etme gayetde iim hatta süper enerjiğim bugünnn
haftasonu dayımla araba bakmnaya gidicez amanın yeter artık benimde arabam olsun yaffffffffffff :eek:

aferin bitanem bna verdğn sözü tutuyosun :lepi: afern sna afern canım benım :1hug:
canım hangı arabayı dusunuyosun :-)
ne kdrlık bsey dusunuyosun
model renk vs ?

ececim patronlarn bu trafa geçtği zman senide götürsnler yada kaçın gelın gunu bırlık enısteyle.. ımkan varsa tabı.. gerçi yol parası falan yine aynı seyı bulur ama :S patronlarına solesen onlar alsa sız renk beden solesenız.. bıkere ole yapmıstın ya o yuzdn soluyorm

yaaa benim arabam gelin arabası olsun bananeeee belki ban uğur getiri yaaaaaaaa banane banane bananeeeeeeeeeeeeeeeee hıhhhhhhhhhhhhhhhhh :umursamaz: sırnaşık şey ben bi arabamı alayım gıcır gıcır yıkatayım şöyle iç dış zaten kırmızı ya da metalik gri almayı dşünüyorum gelin arabası olmasada nişandan sonra gezer tozarız anammmm :sm_cool:

yaaa benim arabam gelin arabası olsun bananeeee belki ban uğur getiri yaaaaaaaa banane banane bananeeeeeeeeeeeeeeeee hıhhhhhhhhhhhhhhhhh :umursamaz: sırnaşık şey ben bi arabamı alayım gıcır gıcır yıkatayım şöyle iç dış zaten kırmızı ya da metalik gri almayı dşünüyorum gelin arabası olmasada nişandan sonra gezer tozarız anammmm :sm_cool:

ooyyy yerim bn senii :-) konvoyda bizim gelin arabasından sonra 2.sıradaki araba sen ol kuşum :KK70:

aslıcıım 2003 yada 2004 model opel corsa düz vites rengide metalik gri yada kırmızı istiyorum fiyatlarıda 15000 den başlıyor canım eğer şöyle temiz bi araba bulursam fiyatdada anlaşırsak arabanın vuruğu kırığı çıkmazsa dayım alacak işallah ohhhhh canıma minnet valla cebimden hem para çıkmayacak hemde dayım istediim arabayı alacak ohhhhh a.s

olurum bebeğim yeterki sen iste canımmm ya kızlar sizde oralardan bana araba bakarsanız sevinirim gerekirse oralarda gelip alırım araba valla dayım öyle dedi ank.dan almak şart değil yeterki araba olsun her yerden gider alırız dedi yupiiiii sırnaşık şey

ececim patronlarn bu trafa geçtği zman senide götürsnler yada kaçın gelın gunu bırlık enısteyle.. ımkan varsa tabı.. gerçi yol parası falan yine aynı seyı bulur ama :S patronlarına solesen onlar alsa sız renk beden solesenız.. bıkere ole yapmıstın ya o yuzdn soluyorm

ayy evt geçenlerde bi bebek mevlüdü oldu ya o elbisemi giydim
canım söylesek alırlar aslında ama
kendin gidip beğendiğin gibi olmaz
ee biz oraya gelmeye kalksak dediğin gibi dünya masraf arabayla bile gelsek
en az 100 lira tutar
birde biz şimdi ne nerde tam olarak bilmediğimize zorlanırız

en iyisi biz annem aşkım ben birde yengesi atlıcaz arabaya
öyle bursaya gitcez
hem onun takımını alırız
hem de benim bohça için alacakları kıyafetleri hallederiz :lepi:

aslıcıım 2003 yada 2004 model opel corsa düz vites rengide metalik gri yada kırmızı istiyorum fiyatlarıda 15000 den başlıyor canım eğer şöyle temiz bi araba bulursam fiyatdada anlaşırsak arabanın vuruğu kırığı çıkmazsa dayım alacak işallah ohhhhh canıma minnet valla cebimden hem para çıkmayacak hemde dayım istediim arabayı alacak ohhhhh a.s

canım nerden alcaktınız arabayı antalyayamı gıdıcektınız?
bu dımı bahsettıgın araba hayatm :-)

evet canım bu bahsettiğim araba hayalimdeki opel corsaaaaaaaa süper araba dimi yafff canım bu haftasonu ank.da bakıcaz ama gerkirse türkiyenin dört bi yanına gşder bakarız valla :eek:

olurum bebeğim yeterki sen iste canımmm ya kızlar sizde oralardan bana araba bakarsanız sevinirim gerekirse oralarda gelip alırım araba valla dayım öyle dedi ank.dan almak şart değil yeterki araba olsun her yerden gider alırız dedi yupiiiii sırnaşık şey

canım bence öncelik ankara olsun tabi ama istanbuldada bakabilirsin.hatta bi haftasonu ayarlarsın önceden araba araştırıp hem sen alışveriş yapmaya gezmeye gelceksin ya o haftasonu bi gün gezersin bi gün araba bkarsın hayatm :-) bn bu arabalarn ozellklernden pek anlamıyorm aslında bende bakaym ınternetten dıcem ama :S sen bna ozellklerı bıda anlatsna cnm en onemlılerını :KK70: :KK70:

ayy evt geçenlerde bi bebek mevlüdü oldu ya o elbisemi giydim
canım söylesek alırlar aslında ama
kendin gidip beğendiğin gibi olmaz
ee biz oraya gelmeye kalksak dediğin gibi dünya masraf arabayla bile gelsek
en az 100 lira tutar
birde biz şimdi ne nerde tam olarak bilmediğimize zorlanırız

en iyisi biz annem aşkım ben birde yengesi atlıcaz arabaya
öyle bursaya gitcez
hem onun takımını alırız
hem de benim bohça için alacakları kıyafetleri hallederiz :lepi:

canım markaya sakın aldanmayın guzel olması onemlı
o elbısenle foton yokmu kız aklinialirimsmile

hmm ben çekmedim ama bebişle çekmişlerdi
bi sorarım gittiğimde çıkartmışlar mı diye

seçil dayının başka yeğene ihtiyacı varsa benim dayım olabilir yani kaydirigubbakcemile3

Kızlar ben nasıl resim ekleyebilirim. Hani direk sayfada görünüyor ya öle.
Beğendiğim bi kaç modeli eklim. Fikirlerinizi alim bayanssulusmile

pırlanta önce ekliceğin resmi hızlıresim.com a yükle sonra en alttaki linkli kopyalayıp
mesaj kısmında grafik ekle yazıyo oraya yapıştırdın mı tamamdırr

X