Sipaydi ye Yardım lütfen

secl inşallah en kısa sürede bulursun canım benim :Saruboceq:

melodi bizimki de biliyor hatta bazen açsana bakıım falan diyorum açıyor bakıyoruz.
Bazen bahsediyorum şunu gördüm çok güzeldi falan diye .

Akşam içinde hiç geliyim demedii :jeyyar:

işallah bulurum yaff arabamı valla bu haftasonu ant.ya gidip arabamı baksak die konuştuk dayımla arbamı dayım alacakta işallah işallah alırımda benim araba sizin gelin arabası olur be tatlım bi güzel süsleriz çiçeklerle aynasına mendil felan asarız ohhhh ne güzel olur yaaaaaaa opuyorumnanaktan

işallah bulurum yaff arabamı valla bu haftasonu ant.ya gidip arabamı baksak die konuştuk dayımla arbamı dayım alacakta işallah işallah alırımda benim araba sizin gelin arabası olur be tatlım bi güzel süsleriz çiçeklerle aynasına mendil felan asarız ohhhh ne güzel olur yaaaaaaa opuyorumnanaktan

ayy heveslendım ben yakaydirigubbakcemile3

bende bende çok heveslendim valla yafffff arabam olsun benim ama dütttttttttt dütttttttttttttttttt :Saruboceq: delikafadulden hihoyyyt

4910.jpg

4918.jpg

4924.jpg

4930.jpg

4938.jpg

4959.jpg

kızlar yaaaa kafam karıştı valla bisürü elbise kombinleri buldum yaa bi bakuın bana el atın yahuuu

[B][I][COLOR="Red"]kızlar yaaaa kafam karıştı valla bisürü elbise kombinleri buldum yaa bi bakuın bana el atın yahuuu [/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

Canım benim fikirlerime göre.
siyahlı ve pembeli çok güzel kısa ama mükemmel gözüküyorlar.
bide mavi biraz spor olan hoşuma gitti gerçekten. guclubacismile[/B]

saol kuzum valla inan bana çok yardımcı oldun valla bende o mavi elbiseye bittim vallahi ben en iisi beğendiğim elbislerin resimleriyle terziye gideyim orada beraber kararlaştırlaım tyerziyle beraber en iisi sanırım bu...

saol kuzum valla inan bana çok yardımcı oldun valla bende o mavi elbiseye bittim vallahi ben en iisi beğendiğim elbislerin resimleriyle terziye gideyim orada beraber kararlaştırlaım tyerziyle beraber en iisi sanırım bu...

O mavinin benzerini bulursun canım. bence.
çok güzel aynı öyle gri bi elbise ile de çok şık durur.kaydirigubbakcemile5

canım olmazsa o maviyi diktirtebilirimde hem böyle etek ucuna palet felanda işletebilirim
dahiane fikirlerim var ama umarım pahalıya patlamaz :Saruboceq:

nişanlık bak
davetiye bak
kendine ayakkabı
ona ayakkabı
aileye kıyafet
Bohça

Hakan hepinizin eşinden çok daha garip inanın bunlaırn hepsinde her sn yanımda olucak biliyorum herşeyi birlikte yapalım diyor bunu da biliyorum. Nişanlık provasına bile işi yok gelmese bile olur ama yalnız kalmamam için geliyor.

Bugün diyim akşam şuna bakıcam şu saatte şurada ol asla hayır demez hemen gelir eminim.

ama hiç ona bana bi örnek göstermiyor hep ben beğeniyorum ben bakıyorum
eee ben tek mi nişanlanıcam tek mi evlenicemm :kızgın::kızgın:

alyansta bile en basiti ikimizde takıcaz ama yine ben beğeniyorum.3 model o 1 tanesi güzel diyor bende beğenirsem onu aluyoruz.

Hiç ilgilenmiycem diyorum ahhh bi yapabilsemm belli etmesemm kötükedihüsokötükedihüso
en iyisi böyle şeyleri kafaya takmamak bence. gösterdiğin hiçbir şeyi beğenmeseydi inan daha kötü olurdu.biz geçen hafta sözlümle alyans almaya gittik neredeyse bin tane model baktık adam yani sözlüm utanmasa hepsine güzel diyecekti :bbo: sen beğen ben hepsini takarım dedi ben de kendi zevkime göre beğendim oldu bitti. çok klişe bir laf ama doğru "erkeklerin hepsi aynı" takma kafana

en iyisi böyle şeyleri kafaya takmamak bence. gösterdiğin hiçbir şeyi beğenmeseydi inan daha kötü olurdu.biz geçen hafta sözlümle alyans almaya gittik neredeyse bin tane model baktık adam yani sözlüm utanmasa hepsine güzel diyecekti :bbo: sen beğen ben hepsini takarım dedi ben de kendi zevkime göre beğendim oldu bitti. çok klişe bir laf ama doğru "erkeklerin hepsi aynı" takma kafana

Bizimde öyle canım eee ben beğenirsem ben mutlu olursa Dünyalar onun oluyorMUŞkaydirigubbakcemile3
NEYSE yaw bugün inanılmaz eğlendim kuzenimle öyle çok gezdik kii ohhh dedim
güle güle bi gün geçirsim kahkalar içinde hakan çok memnun olmadı ama napalım naniknanik
yarın içinde sinema bileti aldımm beraber sinemaya gidicez sempatiksalakcinni
eee tabi ben teklif ettim incedir ama bu aralar gözüme batıyor gözüme çok kaba geliyor kafamçokkarıştı

4910.jpg

4918.jpg

4924.jpg

4930.jpg

4938.jpg

4959.jpg

kızlar yaaaa kafam karıştı valla bisürü elbise kombinleri buldum yaa bi bakuın bana el atın yahuuu

Secl canım ben siyah önden kurdaleli elbiseyi beğendim en çok :) Bide tek koldan olan siyahları beğendim. Onların başka renklerinide tercih edebilirsin. Sen bilirsin şeker.

X