Sipaydi ye Yardım lütfen

iyiyim ecemcim uykum var tek sorun o ...
bide akşam hasanın mesaisi olmasında onu görim diye dua ediyorum
çok ösledim

Hımm aynen dün fazla bişey yapmadık aslında üstün şeklini çıkartmış.
Saten olarak drapeleri bi dahaki haftaya yapıcak artık.sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
Büstiyerimi çok beğendim içine tam istediğim gibi dışarıdan çok uyguna aldık sempatiksalakcinni
Renkte tam istediğim gibiydi eccem kuzum hiç üşenme inan bulamazsan diktir herşeyine dikkat ediyorlar.Tüm hepsi ile senin bedenine yapılıyor. Benim Tam oturucak mesela yanlardan kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3​

kıyamam aslım size ya inş görüşürsünüzz

speedyim zaten diktirirsem en çok senden iyi şeyler duyduğum için diktircem kaydirigubbakcemile3

kıyamam aslım size ya inş görüşürsünüzz

speedyim zaten diktirirsem en çok senden iyi şeyler duyduğum için diktircem kaydirigubbakcemile3

Eccem bende biliyorsun Kiralık ve hazır diyordum hep buna benzer 3 aşşağı 5 yukarı bulurum diyordum.
Bu modelden başka çok daha güzellerini denedim kesinlikle bunu kabul ediyorum.
ama Hepsi örnek veriyorum X kişiye göre yapılmış benim bel kıvrımım ile kalça çıkıntım bir olamıyor. Bakıyorum mesela diyorum ki Tam benim üstüme yapılmış bu kadın 2-3 yerini gösterdi gögüs kısmını-bel ile kalça arasını bide kalçadan aşşağısına bi baktım gerçekten üstüme göre değil.aklinialirimsmileaklinialirimsmile

Kendimi kandırıyorum sadece olsun bitsin diye.
Bu kadında mesela aynı modeli vardı sadece üstünden değişklik yapılıp benimkine dönebilirdi.ama kadın kendisi yok yeniden dikicem dedi. Para kazanmak değilmiş derdi anladım.

Kiralıklara baktm satılık yeni dikim çok uygun geldi bana sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

En önemlisi de zaman uzunken yaptır 15-20 gün önce al beğenmediğin yeri değiştirme şansın olsun

yani bende hazır alırsam üzerinde hiçbir oynama yaptırmadan getircem
daha sonra son 10-15 gün kala da oynamaları yapıtırım yada bana belli olmaz karar veririm diktirmeye
son zamanda diktiririm

çünkü kafama takıldı şimdi alırım birde sonra daha güzelini beğenirsem üzülür müyüm akjlım diğerinde kalır mı diye düşünmeye başladım

Bende öyle aklım kalırmı diyorum ama aldığın modele takılıyorsun.
Dün bi sürü modeller vardı bakıyorum hepsi mükemmel ama benmkisi daha güzel diyorum.
Kadında diyor ilk kez bu modeli yapıyormuş. Sende kafanda altını üstünü düşün öyle git.
Hem daha kolay olur hemde sıkılmazsın sempatiksalakcinni

Zaten eğer diktiriyosan ve maddi anlamda imkanın warsa satılık daha mantıklı genelde çünkü en fazla 100 yada 200 tl oynuyor.
Nişanlığın bel ve göğüs olarak vücuda oturması güzel bir şekilde seni tamamlaması çok önemli.
Benimki hazır ama yeni dikilmiş işte 36 beden üst kısmı ayarlanmadı ama henüz.
Provaya gittiğim zaman bakalım....
Tamamen sarsın istiyorum vücudumu.
İlk denediğim gün kadın sadece üzerimde nasıl olduğunu görmem için toplu iğneyle tutturmuştu arkadan..
Sen ne kdara anlaştn şmdi fyat konusunda canım? Ne zman bıtecekmıs nısanlıgınn dıkımı

günaydın bebişler nasılsınız bakim size çok güzel bir gelinlik sitesi buldummm
çok hoş gelinlikler var bakmanızı şiddetle tavsiye ediyor ve linkini veriyorum...

AKAY MAISON DE COUTURE

Bizim 850 YTL Hepsi Birlikte.
Ne zaman biticek bilmiyorum ama erken biter.

ya haklısın da speedyim
sen o maviyi gördün tamam bu olcak dedin başka modeller ilgini bile çekmedi
ben bi sürü model beğendim ama işte bu dediğim model yok mafoldumben mafoldumben

ya haklısın da speedyim
sen o maviyi gördün tamam bu olcak dedin başka modeller ilgini bile çekmedi
ben bi sürü model beğendim ama işte bu dediğim model yok mafoldumben mafoldumben

ama sen genel olarak bakıyorsun.
Ona bakarsan açtığım topiciğe eklediklerimin hepsini bende beğendim.
ama mesela dün diyordun ya üstü askılı olsun. onları belirle üstündeki model yada taşı değil :umursamaz:
Ne biliyim altı katkat olsun yada mendil kesim olsun yada dümdüz olsun gibi gibi.sırnaşık şey

spedyyiimmm o zamn ne diiim sana bol şans ama hemen karar verme gelinliğe derim ben piysada o kadar gelinlik ve nişanlık varki.... mutlaka aralarından beğeneceğin bişey olacaktır mutlaka... size bugün bi ara müsat olduum zaman elimdeki koleksiyon gelinlikleri maille yollucam

Günaydın arkadaşlar. Nasılsınız :)) Eski tayfa burda :)
Speedy nişanın olucak galiba 3 ay sonra. Hayırlısı olsun canım. 270 sayfayı aralıklarla okumam lazım. Benimde 21 Mayısta nişanım olucak Allah kısmet ederse. Ama ortada daha hiç bişi yok bakalım. Sadece yer ve gün belli :))

heh işte speedy hepsini beğenmek ayrı da sen onu gördün işte bu olacak dedin olay bitti
ben kaç zamandır bakıyorum ama işte bu olmalı hayalımdeki nişanlık bu dediğim herhangi bir model yok
dahası evt eteğini kabarık istiyorum ama nasıl kabarık olcak bilmiyorum ne bileyim ya kafam karıştı
canım da sıkılıyo böle kararsız kalınca

ahh canım hoşgeldinn Şeniz Şeniz
evt burda toplandık hepimiz
demek belli nişan tarihin ne güzel ya
nişanlık nasıl olcak kafanda herhangi bişey var mı

yavvv bu ne yavvvv nişanlanan nişanlanana yakında aramızda bekar kalmıyacak valla Şeniz kötükedihüso :teytey:

ahh canım hoşgeldinn Şeniz Şeniz
evt burda toplandık hepimiz
demek belli nişan tarihin ne güzel ya
nişanlık nasıl olcak kafanda herhangi bişey var mı

Canım hoşbulduk. Bende burayı şans eseri gördüm. hemen girim dedim bizimkiler.
Benim aklımda da tam olarak bişi yok. Yani üst kısım belli de etek kısmında kararsızım.
Hazırmı alsam diktirsemmi bilemiyorum. Modellere bakıyorum işte bende.
Eteği hafif kabarık bişi istiyorum. Üst kısmıda belden biraz aşağı inmeli darlığı.Bedenimi uzun göstermesi açısından. Zaten kol altımın görünmemesi lazım. Ya kol uzatılıcak biraz yada değişik tarzda bi bolero. Çok karışık çok zor iş bunlar ya ohaoldumsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…