Sipaydi ye Yardım lütfen

spedim sen nası bı ınsansın ya ınsan azcık heyecanlanır bısey olur
sözde hıc heyecanlanmadın hadı neysede bu salonda ya ... barı bu sefer heycan yap bıraz
neyse umudumuz nısana son 1 hafta kala
belkı o zman bıraz heycan yaparsn
temennı edıyorum

ecemciim bende öyle yapmayı düşünüyorum tatlım zaten böyle çok teferuatlı takımlar baya pahalı öyle bişeyede gerek yok ama şöyle kokoş süsülü püslü takım almayı düşünüorummm sempatiksalakcinni

Bu kez heycan yapıcam ama daha 3 ay var ya.
Şöyle son Zamanlara bi gelelim ondan sonrta kaydirigubbakcemile
Bu kz yaparım ama merakj etme şuanda yok
Şimdi akşam ilk provama gidicem mesela onu merak ediyorum sempatiksalakcinni

kızlar bence spediiii bizi kandıyor spediii bizi kandorma kızımmmm bırak bu ayakları sende heycan yoksa bende seçil değilim heyecan varda çaktırmıyor güya yerim senin o heyecanlanmıyorum ayaklarınıııı Şeniz

Şuanda Vallahi yok :dilcikar::dilcikar:
ama o kıyafet provalaırnda ne olucak bilmiyorum
Akşam görücez ortada bişey yooki aklinialirimsmileaklinialirimsmile

görürüm ben seni nişana bir ay kalınca tutuşacak eteklerin buna adım gibi eminimmmm kötükedihüso

speddycım canım benım o kıyafetı gıyınce emınım cok heyecanlanacaksındır.daha farkında degılsın bence durumun ondan dolayı farklı geliyor hele bır nişana 1 hafta kalsında o zaman senı görürüm ben.

kim heycanlanmıyo yaa speedy mi inanmam hatta geçmişte vardır
bi gün çok heycanlandım falan yazmıştı

görürüm ben seni nişana bir ay kalınca tutuşacak eteklerin buna adım gibi eminimmmm kötükedihüso

Ozaman olucak biliyorum canım sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Son 1 hafta kalpten giderim herhalde lülülülülülü

Kuzucuklar Günaydın,
Bugün Tam 3 ay kaldı Nişan günümüze. :)
Aslım seninde 4 gün sonra Tam 2 ay kalıcak ne güzel.

günaydınn bitanem hayırlı sabahlar ....
nasılsın...
canım walla 2 ay kalıyoda yine beklicez yine beklicez son 1 hafta kalana kadar beklemeye devam.. gerçi o son hafta bütün beklediğimiz zamanlara bedel olur heralde heyecan stres telaş..

canım senın bu beyendıgın nısanlık su an dıkılıomu sıparısını vermısmıydın sen en son

Aynen yine bekliycez ama böyle saymakta güzel.yani.
Bakın meraklılar Dün prova da heycanlandım:lepi::lepi::lepi::lepi:
İşte bende büyük değişiklik var sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

günaydın kızlar napıyosunuz
ahh speedyim ne güzel ya darısı başıma artıkın

Evet Canım dün ilk provam oldu işte laelaelaelaelae

günaydın kızlar napıyosunuz
ahh speedyim ne güzel ya darısı başıma artıkın

ınanamıyorum spedimmmm sen ve heyecan :1shok:
ama ınsanın dayanamadıgı bısey ya ıstesende ıstemesende heyecan ve duygu yogunlugu hat safhada oluyo o an..ben gıydım tam perdeyı actı kadın hasan oturuyodu ayaga kalktı bırden parmagını ısırdıı bu nasıl bişi yyaaa cok guzelmıs dedı... cok hosuma gıttı o tepkısı... ben daha bı heyecanlandm... kaydirigubbakcemile3 ben onu denerken oda gelınlık bıle beyenmıs bana... cokta zevkli heee aklinialirimsmile gelınlık nısanlık baka baka onuda kendme benzettm kaydirigubbakcemile3

gunaydnnn ecemım hosgeldn nbr balım

iyim aslım sen napıyosun

ya insan heycanlanıyo ama kimisi çok yoğun yaşıyo kimiside daha sakin yapılı ya
o yüzden speedy gibi hafif atlatıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…