Sipaydi ye Yardım lütfen

anladım pırlanta olsun iyi kötü aklında bi model olması da güzel yaa

spedyyiimmm o zamn ne diiim sana bol şans ama hemen karar verme gelinliğe derim ben piysada o kadar gelinlik ve nişanlık varki.... mutlaka aralarından beğeneceğin bişey olacaktır mutlaka... size bugün bi ara müsat olduum zaman elimdeki koleksiyon gelinlikleri maille yollucam

Canım Tabikide model net değil ama üstü taşlı ALTI DÜZ falan diye işte.boshayallersmile

hatırladım canım aşk olsun unuturmuyum iim tatlım sen nasılsın bu arada senin adına çok sevindim canım allah tamamına erdirsin maşallah ne güzel yafffff :nazar: :nazar: :nazar: valla seninle varan kaç etti artık bilemiyorum spedyy bu topiğin adının nişanlılar klubu olarak bence adı değişmeli sırnaşık şey sırnaşık şey

Günaydın arkadaşlar. Nasılsınız :)) Eski tayfa burda :)
Speedy nişanın olucak galiba 3 ay sonra. Hayırlısı olsun canım. 270 sayfayı aralıklarla okumam lazım. Benimde 21 Mayısta nişanım olucak Allah kısmet ederse. Ama ortada daha hiç bişi yok bakalım. Sadece yer ve gün belli :))

Canım takıl bize hepsi olur merak etme opuyorumnanaktan
Hayırlı olsun canım benim kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

heh işte speedy hepsini beğenmek ayrı da sen onu gördün işte bu olacak dedin olay bitti
ben kaç zamandır bakıyorum ama işte bu olmalı hayalımdeki nişanlık bu dediğim herhangi bir model yok
dahası evt eteğini kabarık istiyorum ama nasıl kabarık olcak bilmiyorum ne bileyim ya kafam karıştı
canım da sıkılıyo böle kararsız kalınca

Olur merak etme modaevindekiler çok yardım ediyor.aklinialirimsmile

evt iyi fikir ya
yalnız kızlar benim nişana ve düğüne az kala yandınız onu söliyim yani
çünkü şimdiden depresyone giriyom az kala ne yaparım hiç bilmiyom yaa

hatırladım canım aşk olsun unuturmuyum iim tatlım sen nasılsın bu arada senin adına çok sevindim canım allah tamamına erdirsin maşallah ne güzel yafffff :nazar: :nazar: :nazar: valla seninle varan kaç etti artık bilemiyorum spedyy bu topiğin adının nişanlılar klubu olarak bence adı değişmeli sırnaşık şey sırnaşık şey

:lepi: Bende iyiyim koşturmaca başladı işte.

evt iyi fikir ya
yalnız kızlar benim nişana ve düğüne az kala yandınız onu söliyim yani
çünkü şimdiden depresyone giriyom az kala ne yaparım hiç bilmiyom yaa

Senin tarih bellimi nezaman olucak eccem.

Daha ortada bişi yok canım. Modellere internetten falan bakıyorum. Nisanda gider bi gezeriz bakarız ne var ne yok. Eğer hazır istediğim gibi bişi bulamazsam Diktirebilirimde beğendiğim modelleri karıştırıp =)

Anladım canım hayırlısı olsun
Sende bi heycan stres yok galiba.
Benimde haziran da ama aylar öncesinden model beğendim
Gerçi bende beklenir akannehirakannehir

X