Sipaydi ye Yardım lütfen

sağol bebeğim bnm... ben maviyi beyenmedim cnm .. mor bak kırmızı bak pembe bak mavi çok basit yaw.. bnm ecemim dha güzellerine layk opuyorumnanaktan

speedy harika bi seçimm :lepi:

aslım içinde nasıl bi südyen vardı bunu denediğinde

evettt evetttttttt aslıcıımmm bence çok güzel sanada baya yakışmış eee kimin arkadaşı tabii yakışacak tabii güzel olacak ben onu yerimmmmmmmmm yerrrrrrrrrr kötükedihüso yaaaa spedyyyyimmmm bende böyle bir yemek takımı istiyorum yaaaaaaaaa acaba yalnız eve çıktığımda alsammı diye düşünmekteyim yaaa insan illa evlenincemi alır böyle takımları yaaaaaaaaaa dün bi takım gördüm bittim yaaaaaaaaa alkisalkisalkis

Canım benim al tabi ama bunların günlük olanları da var
Şimdi bu 87 parça sen daha az daha uyguna ev için seçebilirsin.
Ben bide öyle alıcam çünkü sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

offff aslııııııııım bide buna şöyle buğulu bir morlu grili fümeli bir makyaj saçlar topuz ya da
maşa offfffffffff aşkitomm benim çok güzel olacaksın eminim buna kötükedihüso

Çok Güzel Tamam aklımdaki doğruymuş sempatiksalakcinni
ee Saçına çiçek takıcak mısın ŞenizŞeniz

Canım çiçek verecekler nişanlığımı almaya gittiğim zaman,son haftası yani nişanın.
Ücretsiz vercekleri için alıcam kesin takarmıyım bilmiyorum ama taşlı bi takı tercih edeceğim için minik taşlı tokalarda olabilir..
O çiçekle biraz sulukale çingenesi misali gibi olurum heralde :roflol:Çiçek çok hoş ama ne bilim hiç alışkın değilim ya tuhaf geliyo kaydirigubbakcemile3

evet bazı modaevlerı ole yapıo bıde parlament mavısının tonu blunmuyo kravat cok fazla.. bulunsada tam uymuo gelınnı kyafetıne.bız bı yakınım nısanında cok sevdgm bı abının .. beraber gıttk nısan alısverısıne yengemın elbısesı parlament mavısıydı bulamadk bı turlu kravat.. sızın ıyı olmus ordan kravat ayarlamak ya..
evet cnm hem syah hem grıyı denemekte yarar var
esmer eniştem bnm yakışıklı eniştem... nede yakışırlar bırbırlerıne prenses spedimleee Şeniz :asigim: :1hug:

valla aslıcıım bende öyle bişey alamyı düşünüyorum yaaaa bizim evin orada bi evkur gibi bi yer var orada çok güzel takımlar var hatta orada kayayla mayanında takımı var belki o takımı alır çok şeker olur yaaaaa delikafadulden

ooy canım benımm yaaa... guzel olan sensın bıtanem guzel olan o temız kalplı yuregın Şeniz

speedy harika bi seçimm :lepi:

aslım içinde nasıl bi südyen vardı bunu denediğinde

canım ıcımdekı sutyen guzeldı dık tutan bı sutyendı fakat ustun zeka arkadaşın ben ıcıme cıtcıtlı badı gıydıgım ıcın onuda sıyırmak zorunda kaldıgm ıcn tam gogsumun ustunde kaldı badı bıde ustune bu nısanlıgı gıyınce bıraz sırıttı kaydirigubbakcemile3 ama zaten arkası dıkılmedı henuz kılo alırım yada verırım dıye son hftaya bıraktı ordakı kız.arayıp solıcek ıste provaya cagrcak son hafta

Hımmm Bende Taş istedim ama sonra anlaştık benim istediğim çiçeği yapıcak sempatiksalakcinni
Taşlı güzel bi çiçek yaptırıcam bende takarsam artık bakalım duruma göre yerimseniben
Kravatta da evet onlar Teklif etti aynı kumaştan kravat+mendil yapıcaklar Şeniz
Bide onların bi akr. takım elbise satıyorlarmış bugün bi sorucam bakem. nerede sempatiksalakcinni.

sipidi ve prens ne alakasız oldu haaa komik yani.
Birisi yakuşuklu prens diğeri ise hızlı gonzales :roflol::roflol:

offff aslııııııııım bide buna şöyle buğulu bir morlu grili fümeli bir makyaj saçlar topuz ya da
maşa offfffffffff aşkitomm benim çok güzel olacaksın eminim buna kötükedihüso

nan bak bole soeldın ben yıne heyecanlandım :roflol: :sm_cool: delikafadulden

aşkolsun nan o kadar sevgimi belli ettim bunumu cıkardın cıkara cıkara :roflol:

ayy aslım ben bile heycanladım normaldir yanii

seçil bence 6 kişilik takımlardan al daha iyi olur veya istediğin parçalardan kendin günlük takım yap
ben günlük takımı öle yapmayı düşünüyorum

kızlarr bilgisayarımda kayıtlı
85 tane gelinlik
88 tane nişanlık
139 tane saç
15 tane yastık

modeli varmış kaydirigubbakcemile3

evet baby daha cok zaman var ya
son nısan haftalarımızda yerımızde duramayız he delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…