Sinirimden eşimi tokatladım

İkide bir cinayet muhabbeti yapıp duruyorsun. Eşin içinde öyle diyordun. Sonra o anlamda zarar vermez diyorsun. İlkiyle evliyken ikinci eş beni öldürürse diye saçma sapan şeyler yazıyorsun, bahane olarak. Böyle bir hassas konuyu kullanmayı bırak.
Sen bosanıp mücadele edecek biri değilsin. Buna göre davran o zaman.
Eşinle sürekli kavga edip en son onu bosanmayı isteyecek noktaya getireceksin. Sonra bunun için ağlayıp duracaksın. Kavga edip durma orta bir yol bul. Sonra baba evinde çalışırken bu "rahat" günlerini çok ararsın.

Son düzenleme:

Bence en doğrusunu yapıyorsun.
Cinayet falan ne alaka anlamadım ama genel olarak bakınca bu kafayla düzgün birini bulamayacağını bilebilmek de bir başarı sonuçta.
Düzgün adam beni ne yapsın diyorsun. Bunu anlarım ve çok desteklerim ben boşanmama kararını.
Böyle devam.

Böyle saçma sapan hareketlere girene kadar eşinizden boşanıp keyfinize bakın.

B12 baktırın bi

Senin de tepkilerin çok normal değil ki. Tokat atmak ne demek? Yapabileceğin en mantıklı davranış şiddetse ohoo.. Farkında olarak veya olmayarak insan kendi ayarında kişileri çekiyor. Bir şeyleri değiştirmek istersek önce kendimizden başlamamız lazım. Ama asıl istediğin bu kaosta yaşayıp kendi hükmünün, bir acaip, ilanıysa;
1. Sana yaptığı gibi sen de işine gelince inkar et.
2. Kaynanan söylendikçe yüzüne tatlı olup arayı her defasında daha da aç.
Ama bence ömür çürütmece böyle işler. Şimdiden çabana sağlık.

gas lighting yapıyorlar analı oğullu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…