Sinirimden eşimi tokatladım

periperi06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
1.067
115
Çok sinirlendim ya. Yalana tahammülüm yok . Adam söylediği şeyi sonradan öyle bişey demedim diyo. İnkar ediyo. Demiştin ya böyle böyle diyorum öyle bişey demedim diyo daha 1 saat geçmişti lafının arkasından oysaki. Bana da sen kafanda kuruyorsun diyip daha bide beni suçlar. Annesi de aynı böyle dediği şeyleri inkar eder. Yalancılık huy olmuş bunlarda. Nasıl davranmak gerekir bunlara
Nerdeyse her hafta kayınvalideye uğradığımız halde ikide bir niye gelmiyosunuz diye baskı yapıyo bıktım artık daha nasıl gelcez yaa eğer bana da derse dicem anne her hafta geliyoruz daha nasıl gelcez diye kadın kafayı yedi iyice. Yalnız olsa anlarımda kayınbabam var bide eltimle yaşıyo 1 yaşında torun da var. Daha kafayk bize takar her hafta zaten geliyoruz daha ne bu ısrar
Nefret ettim iyice hem eşimden hem ondan

Kadın sinirini buraya patlatmış sakin ol champ,eşin yok biz bizeyiz.Derin bir nefes al ve bize tokat anını anlat.Neyse şaka bir yana kadın-erkek-hayvan-bitki hiç bir canlı şiddeti haketmiyor.Size vurmuşsa karşılık verdiysehaketmiştir ama.Eğer o size vurmadan tokat attıysanız ilişkinizin saygısı gider dahada o ilişkiden bir cacık olmaz kendimden biliyorum

Gunaydin tokatci pericim. Sen simdi kahvalti hazirla aksam esin gene aglar sonra bidaha tokatlarsin offf cok seksi ya. Malum bosansan adamin bu yonunu ozleyecektin ya her gun tokatla. Baktin vahsi bir cazibe yok o zama tekme tokat giris.

Keşke en başından hiç böyle vıcık vıcık olmasaydınız eşinizde size mobing uyguluyor deli etmek için sanırım aklınızla dalga geciyor
Söylediğimi hatırlamıyorum diyo huy mu edinmiş bilerek mi yapıyo anlamadım ki. Öyle bişey söylediğimi hatırlamıyorum diyo. O zaman öyle de dedim hatırlamıyorum de niye öyle bişey söylemedim diyip beni suçlu çıkarmaya çalışıyosun dedim. Özür diliyo. Napıcam ben bu adamı yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…