Sinirimden eşimi tokatladım

Gördüm gerçek kaygısını. Bir daha ev hanımı olmasına ses etmeyecek birini bulamaz; babasının evinde dahi yan gelip yatamaz, çalışması gerekir diye şimdiden strese girmiş.

Ben öyle bişey demedim diyip beni yalanladığı içindi o tokat . Siz de her önünüze gelene boşan boşan. Zaten burdaki herkes için çok kolay her şey.

Küçümsenmek istemiyorum. Hiçbişey bilmiyo muamelesinden vazgeçsinler.
E zaten onu yapabilmek için çalişan kadın özellikle istememiş zamanında. Seni evde oturtma çabası da maaile rahat ezebilmek için. Sana değer verseydi mesleğini yapmana engel olmazdı, ben bi gün ölür gidersem belki bi 10 sene sonra sen elinde çoluk çocuk ne yiyip içeceksin nereye sığacaksın derdi. Ama seninki benden sonra tufan kimin umrunda diyor.

Ben öyle bişey demedim diyip beni yalanladığı içindi o tokat . Siz de her önünüze gelene boşan boşan. Zaten burdaki herkes için çok kolay her şey.
Yani ben sonucta bosanin demedim.. ama sozlu iletisimde kalan bir catismada ilk fiziksel temasi kuran sucludur bence ve bu bir kadina yapilsa herkes cok buyuk tepki gosterir ben dahil. Siddete erkek ugrayincada bir fark yok diye dusunuyorum. Inkarda etse fiziksel siddet uygulamissiniz sonucta bu hatayi zamaninda bende esime yaptim cok pismanim. Sonra dusjndum ki o bana yapsa ben ne hissederdim evet adam 3 gun benimle konusmadi hakliymis dedim. Yani biraz empati yapmak lazim. Sozlu bir tartismada esine vurmak buna maruz kalan kisi icin cok kirici diye dusunuyorum. Anlatmak istedigim buydu.

Ay bu nasıl kafa , bosandin , evlendin, 2. kocadan şiddet bile gördün , senaryoya bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…