Sinir olmaya basladım artık yardım edin nolur.

sevgicikler

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2010
169
1
Arkadaslar benim eski sevgilim var ve yeniden konusmaya basladık tekrar cıkıcaz ama o işlerini halledip hayatını düzene oturttugu zaman. İlk cıkmamızda utanıyoduk birbirimizden ikimizde birbirimize acılamıyoduk hep sanal bi ilişkiydi yüzyüze bişey yapamadık hiç paylasamadıkta. Ayrıldıktan sonra ara ara hep konusurduk. Gecen sene olmustu bu olaylar..
Neyse şimdii tekrar konusuyoruz ve bana artık eskisi gibi olmıycagımızı söyledi. Gayet konustugumuzda gülüyoruz whatsaptan egleniyoruz bana alıstıgını söylüyo vs. ama son zamanlarda bi tartısma oldu aramızda ve inadı tuttu. Bi gün onun bana yazmasını bekledim ama hic yazmadı gün boyunca gece 12 den sonra bn yazdım yazmayı düşünmüyomusun flan diye oda aynısnı bana söyledi falan trip attım. Sonra sinir etme beni kızım trip mi atıyosun hayırdır gibi şeyler söyledi sen yaz görünce cevap veriyorum zaten dedi trip atmıyorum sadece rahatsız oldugum bişeyi sana söyledim dedim. Aramız soguk kaldı uyudu. Ertesi gün yine yazmadı ben tekrar yazdım yazmamaya devam et diye inadım inat dedi güldü ben yine trip yaptım konustuk falan yazıcaktım yemin ederim ama sen yazmayınca demek ki aklına gelmedim yazmıyo bende boşver dedim yazmadım dedi. Bende sana yazmamıs olmam seni düşünmedğim anlamına gelmez dedim. gönlümüde almaya calıstı espri yaparak boş boş ama yüz vermedim. Sonradan eyvallah falan dedi yolu gösterdi bende kapa konuyu dedim tartıstık falan biraz biraz aramız düzeldi sonra şirinlik yaptım. Dünde yine ben yazdım ama bu yazma konusu hakkında bişey söylemedim resmimi falan atmıstım sonra yine gayet normal konustuk. Hatta gece bikinili resimlerimi kaldırttı whatsapa faceye koydugum falan. Ama bu sabah artık ondan bekledim. Saat kaç oldu hala yazmadı. Sinir olmaya başladım bu nereye kadar devam edicek ? Sabah uyandıgında bi günaydın mesajını cok mu görüyo niye hep ben yazıyım ki üzüldüğümüde söyledim üzülme bn yanındayım diyo bana. Napıcam bilmiyorum çok sıktı bu durum. Onu kaybetmektende korkuyorum aramız soguk olsunda istemiyorum. Ugrasmakta istemiyorum cünkü başak burcu ve cok rahat bi cocuk sıkmayada gelmiyo çekemiyo böyle şeyleri korkuyorum.

Son düzenleme:

hıııııııııııııııııııığğ :) bak şimdi sana evli ve tecrübeli bir bayandan yorum gelecek. onu kendi silahınla vuracaksın. ama zordur becerebilmen lazım. arayınca kahkaha atarak aç, bi arkım var sonra ararım de. aradığında açma iki saat sonra dön, dışardaydım canım de. yani avlayan olma avlanan ol. dengeyi değiştir. çok kolay.

Telefonda konusmuyoruz whatsaptan mesajlasıyoruz ama ve suandada konusmuyoruz bugun hic yazmadııı bekliyorum ama yok bilerek yapıyo

canım bekleme yazmıyorsa sen hiç yazma ne kadar boşverirsen o kadar değerli olursun unutma

Ben yazmayınca oda yazmıyor bu hep böyle mi kalıcak ? konusmak icin can atıyorum ama o inadına devam ediyo kaybetmektende korkuyorum sıkmakta istemiyorum

Son düzenleme:
Ben yazmayınca oda yazmıyor bu hep böyle mi kalıcak ? konusmak icin can atıyorum ama o inadına devam ediyo

seviyorsa zaten yazar dayanamaz sen yazma zorlansanda ondan bekle baktın hiç yazmıyor demekki sevmiyor önem vermiyor ee öyle biriylede işin olmaz sanırım

valla bu çocuk bana pek öyle sana alışmış yada seni seviyomuş gibi gelmedi..
kusura bakma asla seni üzmek değil niyetim.....
bence daha fazla üsteleme..

seviyorsa zaten yazar dayanamaz sen yazma zorlansanda ondan bekle baktın hiç yazmıyor demekki sevmiyor önem vermiyor ee öyle biriylede işin olmaz sanırım

benim anlamadıgım niye böyle bişey yapıyor o yazsa ölür mü böyle seylere ne gerek var neden bu inat..
Hadi kaç gündür ben yazıyorum bi şekilde insan abartmiyim diyip bi yazmaz mı ya neyse......

benim anlamadıgım niye böyle bişey yapıyor o yazsa ölür mü böyle seylere ne gerek var neden bu inat..
Hadi kaç gündür ben yazıyorum bi şekilde insan abartmiyim diyip bi yazmaz mı ya neyse......

canım vallah ne diyim bilemedim ama ilgisiz alakasız biri herhalde bence kendini ondan kurtarmaya bak yada hiç yazma farkına varsın ne yağtıgının

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…