Kizlar canim çok sıkkın yardim edin

Yardim istediğim için size geldim zaten çok bunaldim çunku
Kendine engel ol , olamıyorsan anne baban elinden telefonu alsın. Küçük kız çocukları gibi. Ama bence bi işe gir çalış kafanı dağıt bir kaç ay sonra aydınlacaksın nasıl bi cehennemden çıktığını anlayacaksın

Kizlar buraya daha oncede yazmiştim eşim madde bagimlisiydi boşandim 1 ay oldu ama bu sure içinde 1 2 kez konuştuk ben aradim surekli sonrasinda o da bana gel anamla babamla yaşa tum akrabalarini sil vs falan dedi bugunde tekrardan istemedigini soyledi sogudum senden sevmiyorum artik falan dedi bir yandanda beni suçluyo uyuşturucu yuzunden bitmemiş gibi davraniyo senin triplerin senin guvensizligin var duzelmezsin falan diyo. Neyse işte bugunde 3 4 kez konuştuk hep azarladi beni olmaz artik sogudum biliyorum sen pişman oldun bitirdiğine sabretseydin bak biraktim uyuşturucuyu falan diyo ama ne zaman arasamda açti telefonu Sonrasinda arama artik dedi engelledi. Bi insan hem her aradiğimda açipta hemde niye engeller canim çok sıkkın
Bence eski eşinin değil de senin kafa iyi.

Kizlar buraya daha oncede yazmiştim eşim madde bagimlisiydi boşandim 1 ay oldu ama bu sure içinde 1 2 kez konuştuk ben aradim surekli sonrasinda o da bana gel anamla babamla yaşa tum akrabalarini sil vs falan dedi bugunde tekrardan istemedigini soyledi sogudum senden sevmiyorum artik falan dedi bir yandanda beni suçluyo uyuşturucu yuzunden bitmemiş gibi davraniyo senin triplerin senin guvensizligin var duzelmezsin falan diyo. Neyse işte bugunde 3 4 kez konuştuk hep azarladi beni olmaz artik sogudum biliyorum sen pişman oldun bitirdiğine sabretseydin bak biraktim uyuşturucuyu falan diyo ama ne zaman arasamda açti telefonu Sonrasinda arama artik dedi engelledi. Bi insan hem her aradiğimda açipta hemde niye engeller canim çok sıkkın
salak salak hala neden arıyorsun kurtulmuşsun ama daha da kuyrugunda dolanıyorsun şükür ediceğine

Şunu demek istiyorum. Zarar vermek isteyen insan gel konuşalim yeniden demezmiydi aksine aramami istemiyor onu demek istiyorum
Beyniniz nasıl çalışıyor anlamak güç. Size zarar vermek istemiyor zaten. Sizinle ilgili hiçbir şey istemiyor, ayrılmışsınız bitmiş bu konu.
Bundan çıkarmaya çalıştığınız anlam ne?
Sizin yapmanız gereken adamın hareketlerini analiz etmek değil, kendinize bir hayat kurmaya odaklanmak. 28 yaşındaymışsınız, ekonomik özgürlüğünüz yok, ailenizle yaşıyorsunuz.
Kendinize gelip, hayatınızı kurtarmaya baksanız keşke.

Tüm suçlu sen bile olsan (değilsin misal diyorum) 'gel annemle babamla yaşa akrabalarını sil' diyen birinden boşanıp kurtulmuşsun, arkana bile bakma. Bela mı arıyorsunuz anlamıyorum ki.

Boşandığı madde bağımlısı adamla ne işin var da konuşuyorsun ? Çocuk yoksa üstelik.

X