Kizlar canim çok sıkkın yardim edin

Kizlar buraya daha oncede yazmiştim eşim madde bagimlisiydi boşandim 1 ay oldu ama bu sure içinde 1 2 kez konuştuk ben aradim surekli sonrasinda o da bana gel anamla babamla yaşa tum akrabalarini sil vs falan dedi bugunde tekrardan istemedigini soyledi sogudum senden sevmiyorum artik falan dedi bir yandanda beni suçluyo uyuşturucu yuzunden bitmemiş gibi davraniyo senin triplerin senin guvensizligin var duzelmezsin falan diyo. Neyse işte bugunde 3 4 kez konuştuk hep azarladi beni olmaz artik sogudum biliyorum sen pişman oldun bitirdiğine sabretseydin bak biraktim uyuşturucuyu falan diyo ama ne zaman arasamda açti telefonu Sonrasinda arama artik dedi engelledi. Bi insan hem her aradiğimda açipta hemde niye engeller canim çok sıkkın
Bazı insanlar bazen yaşadığı her şeyi hak ediyor

Kizlar buraya daha oncede yazmiştim eşim madde bagimlisiydi boşandim 1 ay oldu ama bu sure içinde 1 2 kez konuştuk ben aradim surekli sonrasinda o da bana gel anamla babamla yaşa tum akrabalarini sil vs falan dedi bugunde tekrardan istemedigini soyledi sogudum senden sevmiyorum artik falan dedi bir yandanda beni suçluyo uyuşturucu yuzunden bitmemiş gibi davraniyo senin triplerin senin guvensizligin var duzelmezsin falan diyo. Neyse işte bugunde 3 4 kez konuştuk hep azarladi beni olmaz artik sogudum biliyorum sen pişman oldun bitirdiğine sabretseydin bak biraktim uyuşturucuyu falan diyo ama ne zaman arasamda açti telefonu Sonrasinda arama artik dedi engelledi. Bi insan hem her aradiğimda açipta hemde niye engeller canim çok sıkkın
Ne iyileşecek, siz şaka mısınız!!, ayrılmışsınız ne güzel, yolunuza bakın.. Hayatınızı karartacak adımlar atmayın, biraz kendi gözünüzde kıymetiniz olsun..

Haklisiniz ama beni suçmalamasi gucume gidiyor kendimi ifade edemiyorum:KK43:
Suçlasın. Sizin için bir önemi var mı ki? Hiçbir zaman kabul etmeyecek suçunu.

Ortada çocuk mu var ki görüşüyorsunuz? Çocuk yoksa aranızda daha bağ kalmamış. İletişimi koparın. Acabalar denebilecek birine benzemiyor zaten. Ümit bağlamayın.

Bi insan hem her aradiğimda açipta hemde niye engeller
Ben size başka sorular sorayım.
Bir insan kazasız belasızkurtulduğu uyuşturucu bağımlısı eski kocasını neden sürekli arar?
Neden saçma sapan hakaretlerini dinler?
Önünüze bakmak varken neden uyuşturucu bağımlısı birine takılıp kalıyorsunuz?
Kendinize hiç bir değer vermiyorsunuz?

X