Sinir Hastası oldum

Kızlar yemin ederim sinir hastası oldum benim bu dünyadaki imtihanım bu koca herhalde, 2 aylık hamileyim eşim sürekli işe gir çalış borçlarımız var diyip duruyor benim işimde ayakta bir iş hiç oturmuyorum çocuğa bi şey olur diye korkuyorum eşimin umrunda değil çalış işe gir diye ısrar etmekten başka bir şey yapmıyor kayın validemde aynı şekilde gaz veriyor eşime bana başka konuşuyor bence çalışma falan diyor bana, eşim onun istediği şeyi yapmadığım için bana küstü ve konuşmuyordu ama ona istemediği bir şey iste hemen benim özgürlüğüm kısıtlanıyor moduna giriyor ama beni sürekli buna zorluyor kendine yapılmasını istemediği şeyi bana yapıyor ve ben çalışırken işten kendi çıkmamı istemişti emin misin dedim evet dedi şimdi işin içinden çıkamadı maddi olarak şimdi sen tembelsin öylesin böylesin çalışmıyorsun diyip duruyor beni o kadar bunalttı ki ağlaya ağlaya bi hal oldum artık sinirden tavuk gibi her dakika beynimi didikliyor çalış çalış diye bende en son dayanamadım artık tamam dedim, gebeliğim riskli bi gebelik değil ama Allah korusun bi şey olursa ne eşimi ne kayınvalidemi asla affetmicem
Kocanız istediği için işten çıkmanız zaten hata bence .

Kocanız istediği için işten çıkmanız zaten hata bence .
Kocam her istediğini insanın beynini yiyerek yaptıran bir karakter olduğu için bağışıklık kazanmak biraz zaman alıyor, bende istemezdim işten çıkmak keşke çıkmasaydım valla işiniz varsa asla bırakmayın benden herkese tavsiye bak görüyorsunuz halimi

Kocam her istediğini insanın beynini yiyerek yaptıran bir karakter olduğu için bağışıklık kazanmak biraz zaman alıyor, bende istemezdim işten çıkmak keşke çıkmasaydım valla işiniz varsa asla bırakmayın benden herkese tavsiye bak görüyorsunuz halimi
Benim eşim de ısrarcı birisidir ama ben ondan çok daha inatçıyım:)

X