Sinir bozucu

Spatulalı ağda mı? Hani normal şu bildiğimiz, alıp evde ısıttıklarımızdan mı bahsediyorsun canım :KK53: Bende öyle alıyorum valla :KK53:

Valla mı :KK53: Pişiyorum ben bura da :KK53:

evet canım, ondan bahsediyorum.

aa çok iyi bir fikirmişşşşşş....acı çekmeni engelliyor yani. Ben yurtdışındayım, bakayım nasıl bulabilirim, biraz araştırayım güzel bilgi için teşekkürler!:) .........................

vardır umarım.
ve de işe yarar.

nihilcim anestolu ne kadar bekletiyosun?

evet canım, buldum az önce.
cidden çok takdir edilecek bir iş yaptı/yapıyor.

canım tüylerin olduğu kısma sürüyorum sadece.
iç bölgelere değil tabiki.

anestezi kremi canım.

ben sürüyorum, 1 saat sonra uyuşmuş oluyo.
acımıyo hiç.
alırken hissediyosun ama, acı duymuyosun.

nihilcim anestol aldım ama bende etki etmedi.
sen ne kadar bekletiyosun anestolu.

bi de exolance pump spray vardı o da etki etmedi bende.

sadece emla işe yaradı.

ilaç ismi vermek de yasak ama:18:

aa çok iyi bir fikirmişşşşşş....acı çekmeni engelliyor yani. Ben yurtdışındayım, bakayım nasıl bulabilirim, biraz araştırayım güzel bilgi için teşekkürler!:) .........................

Ben bir kere denedim ( tam bir ağda özürlüsü olduğum için ) iyice berbat ettim bıraktım :KK9: daha da öyle almadım. Eldiven en iyisi galiba :44:

Eldiven de acayip canımı acıtıyo, sanki her yanımı karıncalar basmış gibi hissediyorum :KK1:

bekliyorum diğer bacağımda da bitsin tüyler

yok öyle geziyorum, tek tarafı transparan olan giysiler alıyorum artık

Sana bi elbise çizeyim mi :KK70:

kızlar yoksa nemden ve sıcaktan şikayetçi misiniz?

biz hala sarmaş dolaş yün yorganla yatıyoruz da:)))))buraya geldiğimden beri deodorant ihtiyacım bitti...ne ter ne koku...
Burası neresi ki

ben bacağımda roll on kullanıyorum da, koltuk altı ve bikini bölgesine normal spatulalı ağda kullanıyorum.

gıdım gıdım anca alıyorum ya.
çok stres oluyorum.
tansiyon aletini yanımda bulundurucam mühim bölgede neredeyse,
ne acıdır o yaa
koltuk altı bimin soğuk ağdası
kol ve bacaklar kartuş ağda
mühim bölge şimdilik tut çek soğuk ağdalar
ama titanyum el ağdasına geçiş dönemi kararsızlığındayım

Birkaç sayfa evvel maxi başlığında tüy içeren bi link paylaştı, derin ayrıntısı orada var ama yüzeysel olarak
ayda iki defa dolunay gerçekleşiyor
ve anlamadığım bir şekilde bu dolunay günleri biz hatunların bakımlarını olumlu veya olumsuz etkiliyor
aycangül kullanıcı isimli üye bu kozmik dünya ile bilimsel açıdan ilgileniyor ve dolunay günlerini hangi gün hangi saat aralığında olduğunu bize söylüyor.
Aycangül ün profil sayfasına gir,
solda web sitesi sekmesini tıkla otomatik yönlendiriliyorsun.

Denediğiniz için soruyorum.. Etkisini ne kadar süre de görüyorsunuz ?

Ve ben o konuyu nerden bulabilirim :KK9: bu ayın dolunay tarihleri ne zaman diye bakmam lazım bi..

Ben bir kere denedim ( tam bir ağda özürlüsü olduğum için ) iyice berbat ettim bıraktım :KK9: daha da öyle almadım. Eldiven en iyisi galiba :44:

Canım bir de TANAÇAN AĞDAYI DENE, internete yaz, hatta ağda bölümünde de çok ünlü bir markanın. Yapıştırıyorsun, soğuyor elinle çekiyorsun, normal ağdayla ben de becerememiştim bu soğuyan sir ağda..:)

En güzeli bizim Gönül abla, ayda bir kere gidiyorum, elimi ısıra ısıra bağıra cagıra temiz temiz cıkıyorum :KK70:

zaten bi beyazlıyorum ben ağdadan sonra, maykıl ceksın bileydi her yanına ağda yaptırırdı :KK70:

Son düzenleme:
Burası neresi ki

tansiyon aletini yanımda bulundurucam mühim bölgede neredeyse,
ne acıdır o yaa
koltuk altı bimin soğuk ağdası
kol ve bacaklar kartuş ağda
mühim bölge şimdilik tut çek soğuk ağdalar
ama titanyum el ağdasına geçiş dönemi kararsızlığındayım

çok stres bir olay ya.
ben öğrenciyken aldırıyodum , 5 dakkada bitiyodu.
bikini bölgesi için inan 2 saati buluyo.

lazer kışın mı daha iyiymiş?
bende kışı bekleyim öyleyse.

Eldiven de acayip canımı acıtıyo, sanki her yanımı karıncalar basmış gibi hissediyorum :KK1:

Ben koltuk altımı ilk almaya başladığım ergen dönemimde eldivene başladığım için galiba bünyem alışmış :KK9: hiç acımıyor neredeyse.. Hatta şey genital bölge de bile kullandığım oluyor kimi zaman :KK17:

Canım bir de TANAÇAN AĞDAYI DENE, internete yaz, hatta ağda bölümünde de çok ünlü bir markanın. Yapıştırıyorsun, soğuyor elinle çekiyorsun, normal ağdayla ben de becerememiştim bu soğuyan sir ağda..:)

Yaa sevindim sanki bu yorumu okurken :KK9: Şey nerde bulabilirim peki :44:

Son düzenleme:
En güzeli bizim Gönül abla, ayda bir kere gidiyorum, elimi ısıra ısıra bağıra cagıra temiz temiz cıkıyorum :KK70:

zaten bi beyazlıyorum ben ağdadan sonra, maykıl ceksın bileydi her yanına ağda yaptırırdı :KK70:

aynen, ben de bembeyaz oluyorum.
zaten beyaz tenliyim.
daha da açılıyor :KK70:

20 dakikayı bulmuyor,
biraz nemli sıvılı birşey
cilt hemen emmiyor ama çıplakta bekleyemem sonuçta.

sol tarafını çizme sakın giymiyom çünkü

ben buzdolabı poşetiyle kaplıyorum o bölgeyi, sonra çamaşırımı giyiyorum.1 saat bekliyo tamamdır zaten.

Denediğiniz için soruyorum.. Etkisini ne kadar süre de görüyorsunuz ?

Ve ben o konuyu nerden bulabilirim :KK9: bu ayın dolunay tarihleri ne zaman diye bakmam lazım bi..
3 defa denedim, yani bu üç aya tekabül ediyor,
mühim bölge ile bacak bölgelerimde minik minik adasal boşluklar var.

http://www.kadinlarkulubu.com/isten...sorunumuza-pencereden-bakmayi-oneriyorum.html

işte de yazdım linki.VİRÜS

buradan aycangül ün profiline girip web sitesi sekmesinden bloğuna ulaşabilirsin.

Birkaç sayfa evvel maxi başlığında tüy içeren bi link paylaştı, derin ayrıntısı orada var ama yüzeysel olarak
ayda iki defa dolunay gerçekleşiyor
ve anlamadığım bir şekilde bu dolunay günleri biz hatunların bakımlarını olumlu veya olumsuz etkiliyor
aycangül kullanıcı isimli üye bu kozmik dünya ile bilimsel açıdan ilgileniyor ve dolunay günlerini hangi gün hangi saat aralığında olduğunu bize söylüyor.
Aycangül ün profil sayfasına gir,
solda web sitesi sekmesini tıkla otomatik yönlendiriliyorsun.

Teşekkür ederim:) Hemen bakıyorum!!!! :) Çok enteresan geldi bu fikir bana:)

Ya şu kremi sürdükten sonra malum bölgeyi nasıl buzdolabı poşetiyle kaplıyorsunuz yahuuuu :44: Sadece üstlere mi yapıyorsunuz, yoksa yanlara da sürülüyor mu bu krem? :44:

X