Sinir bozucu

İyi olun, iyi edin :KK70:

sacmaladım dimi :KK70:

ahahahah etek giyemiyorsun haliylen :KK70:

ayy ben o halde gezersem catlar ölürüm :KK70: ya hep ya hiçciyim :KK70:

Ehh birazcık :KK53:

Niye etek giyemesin ya, çıkan bacağını alıyordur heral :KK53:

hee ortalığı karıştırın
sonra carrie yaptı

carrie günah keçisi, mazlum :KK53: :KK53: :KK53: :KK53:

Evet sensin hep :KK53: Vurun abalıya vurun :KK52:

sağ tarafımı alıyorum sol tarafımı almıyorum 3 aydır.

Yaramaz mı kız yarıyo tabi.

Her gün her gün milyon şeyle uğraşılmaz ama, ayda iki kez, bi ilk hafta bi üçüncü hafta gibiye denk geliyor,

dene sen dene

Konuya ortadan dalınca bir şey anlamadım, birinin dolunayla ilgili bir teorisi var ve hatta bu kişi blog açmış, peki bu blog nerede? Ben denerim valla!:) Biri bana özel mesaj atabilir mi o blog adresini? :)

Çok dertliyim cidden bu konuda, lazer den sağlığa ya ilerde zararlı olduğu kanıtlanırsa diye vazgeçtim çünkü...Ağda setimi aldım, kendi kendime halletmeye çalışıyorum tüy sorunlarımı:KK33:

Ben ağda konusunda bile acemiyim :KK9: hani roll on şeklinde makineleri olan ağda var ya ondan başladım , bacaklarıma yapıyorum da diğer malum bölger çok yumuşak yapamıyorum , koltuk altıma bile :KK17:

O dolunaylı konuyu bende gördüm de bilemedim , doğrudur belki de ama denemedim hiç ?

Ben ağda konusunda bile acemiyim :KK9: hani roll on şeklinde makineleri olan ağda var ya ondan başladım , bacaklarıma yapıyorum da diğer malum bölger çok yumuşak yapamıyorum , koltuk altıma bile :KK17:

O dolunaylı konuyu bende gördüm de bilemedim , doğrudur belki de ama denemedim hiç ?

Onunla koltuk altına yapmak tam bir işkence :KK70: ne zaman denesem cekemiyorum :KK70:

ben bacağımda roll on kullanıyorum da, koltuk altı ve bikini bölgesine normal spatulalı ağda kullanıyorum.

gıdım gıdım anca alıyorum ya.
çok stres oluyorum.

kızlar yoksa nemden ve sıcaktan şikayetçi misiniz?

biz hala sarmaş dolaş yün yorganla yatıyoruz da:)))))buraya geldiğimden beri deodorant ihtiyacım bitti...ne ter ne koku...

Konuya ortadan dalınca bir şey anlamadım, birinin dolunayla ilgili bir teorisi var ve hatta bu kişi blog açmış, peki bu blog nerede? Ben denerim valla!:) Biri bana özel mesaj atabilir mi o blog adresini? :)

Çok dertliyim cidden bu konuda, lazer den sağlığa ya ilerde zararlı olduğu kanıtlanırsa diye vazgeçtim çünkü...Ağda setimi aldım, kendi kendime halletmeye çalışıyorum tüy sorunlarımı:KK33:
Birkaç sayfa evvel maxi başlığında tüy içeren bi link paylaştı, derin ayrıntısı orada var ama yüzeysel olarak
ayda iki defa dolunay gerçekleşiyor
ve anlamadığım bir şekilde bu dolunay günleri biz hatunların bakımlarını olumlu veya olumsuz etkiliyor
aycangül kullanıcı isimli üye bu kozmik dünya ile bilimsel açıdan ilgileniyor ve dolunay günlerini hangi gün hangi saat aralığında olduğunu bize söylüyor.
Aycangül ün profil sayfasına gir,
solda web sitesi sekmesini tıkla otomatik yönlendiriliyorsun.

ben bacağımda roll on kullanıyorum da, koltuk altı ve bikini bölgesine normal spatulalı ağda kullanıyorum.

çok stres oluyorum.

Spatulalı ağda mı? Hani normal şu bildiğimiz, alıp evde ısıttıklarımızdan mı bahsediyorsun canım :KK53: Bende öyle alıyorum valla :KK53:

kızlar yoksa nemden ve sıcaktan şikayetçi misiniz?

biz hala sarmaş dolaş yün yorganla yatıyoruz da:)))))buraya geldiğimden beri deodorant ihtiyacım bitti...ne ter ne koku...

Valla mı :KK53: Pişiyorum ben bura da :KK53:

çok stres oluyorum.

Spatulalı ağda :44: bilmiyorum hiç.. Spatulalı tüy dökücü krem kullanırdım bekarken ( canım çok tatlıdır da ) :KK9: Roll on gibi ağdadan denedim olmadı , yumuşak diye ya da ben yapamadım yani.. ..

X