Sinir bozucu

Yaşanmışlıklar zaten can acıtan. Onları unutamıyorsan, silemiyorsan hafızandan yada bunu sağlamıyorsa erkek, o kadar zor ki herşey. Sil baştan yaşanamıyor malesef. Bazen de diyorum ki bırak gitsin dönerse senindir dönmezse.....

katılıyorum.
önce daha çok takıyordum kafama çok üzülüyordum
aramızda büyük bir iletişimsizlik ve bununla birlikte açılan bir uçurum var ne ileri ne geri gidebiliyoruz.
aylardır oturup bi tvye baktığımızı bile hatırlamıyorum sürekli işi var meşgul okadar alıştımki...
evli bir dulum diye düşünüyorum...
farkettimde onlarsız hayat daha muhteşem... çocuğum ve ben harika bir ikiliyiz :))) 3. kişiye gerek yok:KK9::KK9::KK9:

aslında ilk önce ailesi sonrada maddiyat yüzünden
herşeyi düşünmekten yoruldum artık...

Hep derdim iki aileyede çok uzak oturacaksın. Denge sağlanamıyor diye.

Kuran hakkı için seni o kadar iyi anlıyorumki aslında yazacak çok şey varda çok derine girek istemiyorum lovem . senın yaşadığın herşeyin aynını yaşadım daha beterini yaşadım üniv.okumak istedim engel oldu eski ş.siz.kek istedi.neelr neler...ama yaşanıyor bunlar erkekler kadınları sanırım kendinden bir adım onde olsunalr istemiyenmdime araba almak istedim engel oldu.evim vardı satıp yemor.sen çok kiişilikli kendini taşıyan bir kadınsın gözlemlerimce sakın kim olursa olsun taviz verme ben kişiliğimden verdiğim tavizlerin ebdelini 10 senedir ödüyorum.:KK50:

Gediz, keşkelerle yaşamak çok kötü ve can sıkıcı. Bazen diyorum ki unut geçmişi yeniden başla hayata. Sıkıca sarıl ona. Ama o öyle değil ki artık. Karşımda sevgi bekleyen o adamı göremiyorum ki ben. Kişilik... Bazen kendimden çok ödün veriyorum, farklı boyutlarda yaşıyorum hayatı. Hiç yapmayacağım şeyleri yapıyorum..

Gediz, çok geç değil üniversite okuyabilirsin. Köreltme kendini. Kızın daha 10 yaşında. Engelleme...

Rica ederim..

Bazı insanlar iyi niyetten anlamıyor maalesef hatta kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar..

Bu ara bende iyi niyetlerimi meşgule vermeye çalışıyorum bu yüzden..

Hint kumaşı değilde kaderciğim, artık vazgeçemez, bırakamaz zannediyorlar. Bizi güçsüz buluyorlar. Çünkü kadınlar, sadıktır, bağlıdır ve severler...

:KK9:

deli etti beni
italyaya gitmek istiyo vizesinin süresi bitmiş
bana dediki bi yolunu bul bana vize al.
ben italyan ticaret odasıyla görüştüm dosyayı harcı yatırın hallederiz dediler
hazırladım verdim adama, şimdi 1 hafta geçti adamı aradım ne oldu vize çıkmadımı dedim 2-3 gün daha sürer, neden dedim, konsolosluk yoğun, hem bayram dolayısıyla hemde fuar sezonu açıldı dedi. çıkar çıkmaz getiricem pasportu dedi.

patron sordu bu sabah ne oldu benim pasport diye, 2-3 gün daha sürer dedim
aman efendim nedenmiş, o şimdi istiyormuş
şimdimi gidiceksiniz dedim yoo ama dursun işte diyo
ben anlamam, ne alaka bayram, ben şimdi istiyorum diyo
X bey ben ne yapabilirim, konsolosluk bu, ister şimdi verir, ister 1 hafta sonra istersede hiç vermez, senin istemene bağlı değil dedim... suratımı astım

dahada bişi sormadı
bende dun ıs yuzunden ousla kavga ettım aksam:KK14:

gözlerini eksik yaşanmış bir bahar gibi kullan.....nasılsa taşra hep hazırdır AŞKA.....

[video=youtube;q_CReGRKDxU]http://www.youtube.com/watch?v=q_CReGRKDxU[/video]

deli etti beni
italyaya gitmek istiyo vizesinin süresi bitmiş
bana dediki bi yolunu bul bana vize al.
ben italyan ticaret odasıyla görüştüm dosyayı harcı yatırın hallederiz dediler
hazırladım verdim adama, şimdi 1 hafta geçti adamı aradım ne oldu vize çıkmadımı dedim 2-3 gün daha sürer, neden dedim, konsolosluk yoğun, hem bayram dolayısıyla hemde fuar sezonu açıldı dedi. çıkar çıkmaz getiricem pasportu dedi.

patron sordu bu sabah ne oldu benim pasport diye, 2-3 gün daha sürer dedim
aman efendim nedenmiş, o şimdi istiyormuş
şimdimi gidiceksiniz dedim yoo ama dursun işte diyo
ben anlamam, ne alaka bayram, ben şimdi istiyorum diyo
X bey ben ne yapabilirim, konsolosluk bu, ister şimdi verir, ister 1 hafta sonra istersede hiç vermez, senin istemene bağlı değil dedim... suratımı astım

dahada bişi sormadı

Vize işlemlerini senin yapman gerekmiyor değil mi normalde?

Patronunla konuş carrie. X Bey, yaz aylarında çok yoğunluk oluyor bu sebepten dolayı da vize almak güçleşiyor. Bu benim hatam değildir. Bana daha öncesinden söylemiş olsaydınız bu işlemlerini halletmiş olurduk. Diye mail at bence. Hatasını kendinde arasın.

katılıyorum.
önce daha çok takıyordum kafama çok üzülüyordum
aramızda büyük bir iletişimsizlik ve bununla birlikte açılan bir uçurum var ne ileri ne geri gidebiliyoruz.
aylardır oturup bi tvye baktığımızı bile hatırlamıyorum sürekli işi var meşgul okadar alıştımki...
evli bir dulum diye düşünüyorum...
farkettimde onlarsız hayat daha muhteşem... çocuğum ve ben harika bir ikiliyiz :))) 3. kişiye gerek yok:KK9::KK9::KK9:

Bende bazen öyle diyorum sonra ya yapamazsamalr başlıyor bende. Ya özlersem, ya oğlum özlerse, ya yapamazsa. İnsanlar sorduğunda ne derimler falan filan...

Vize işlemlerini senin yapman gerekmiyor değil mi normalde?

Patronunla konuş carrie. X Bey, yaz aylarında çok yoğunluk oluyor bu sebepten dolayı da vize almak güçleşiyor. Bu benim hatam değildir. Bana daha öncesinden söylemiş olsaydınız bu işlemlerini halletmiş olurduk. Diye mail at bence. Hatasını kendinde arasın.

Bende bazen öyle diyorum sonra ya yapamazsamalr başlıyor bende. Ya özlersem, ya oğlum özlerse, ya yapamazsa. İnsanlar sorduğunda ne derimler falan filan...

ee tabiki benim işim değil

bide mail açmayı bilse... :KK14:
ama ben zaten söyledim, böyle böyle, yoğunluk var, sizde son anda söylediniz, gideceğinizden değil ama neyse..sanki biletmi aldınız, planmı yaptınız dedim.
yapmadım ama ya yapsaydım? diyor ne olurdu? yanardı hepsi diyo
neyseee...

bilmiyorum içimdeki çarklardan birinde diş kırgımı var neeee bir tuhafım ben yaaaa kons.olamıom haya:KK53:ta ..
sende "SALLA"
değmiyormuş hiç bir şey için hiç kimse için üzülmeye hayat çok kısa geç oldu ama öğrendim
sıra uygulamaya geldi :)

vize işlemlerini senin yapman gerekmiyor değil mi normalde?

patronunla konuş carrie. X bey, yaz aylarında çok yoğunluk oluyor bu sebepten dolayı da vize almak güçleşiyor. Bu benim hatam değildir. Bana daha öncesinden söylemiş olsaydınız bu işlemlerini halletmiş olurduk. Diye mail at bence. Hatasını kendinde arasın.

bende bazen öyle diyorum sonra ya yapamazsamalr başlıyor bende. Ya özlersem, ya oğlum özlerse, ya yapamazsa. Insanlar sorduğunda ne derimler falan filan...

yolla bana x beyi y şehrine yollayım süresiz bir daha gelmesin :))))))

ee tabiki benim işim değil

bide mail açmayı bilse... :KK14:
ama ben zaten söyledim, böyle böyle, yoğunluk var, sizde son anda söylediniz, gideceğinizden değil ama neyse..sanki biletmi aldınız, planmı yaptınız dedim.
yapmadım ama ya yapsaydım? diyor ne olurdu? yanardı hepsi diyo
neyseee...

Senin suçun ne peki. Vizesi olmafan bilet almasın o da... Ciddiyetsiz bir adam sanırım...

Kader, bütün erkekleri bir tutma. Bütünleme. Ben çevresine, ailesine, eğitimine, yaşadıklalrına veriyorum. Bazı erkekler var ki adam gibi adam. Yada bazı kadınlar...

Senin suçun ne peki. Vizesi olmafan bilet almasın o da... Ciddiyetsiz bir adam sanırım...

Kader, bütün erkekleri bir tutma. Bütünleme. Ben çevresine, ailesine, eğitimine, yaşadıklalrına veriyorum. Bazı erkekler var ki adam gibi adam. Yada bazı kadınlar...

almadıki zaten bilet falan :KK53:
karar vermedi, belki ayın sonunda gider, belki eylülde belli değil yani :KK53:

yokmu şöyle güzel bi konu
kurtlarımı dökiyim
kurtlar birikti bende baya
ne zamandur uslu duruyorum
yetti gayri

buda benden size gelsin
$318772_10151079903883057_288500512_n.jpg

X