Sinir bozucu

derdi ne peki neyi sorun yapıyor Allah aşkına ya:26:

Bilmiyorum evliliğimiz çok yıprandı hep susuyoruz. Beni kullanıyormuş gibi hissediyorum artık Gediz. O olmasa ben çok şeyler başarabilirdim. O hep engel oldu bana. Köreltti beni, heveslerimi aldı, geleceğimi de..Ben çok büyük hayallerin içinde yaşıyordum yavaş yavaş gerçekleştiriyordum da. Çok hırslıydım. Artık ne bir hırs var bende ne de heves. Her seferinde ne gerek var dedi. Kendine yetmeyi öğren dedi. Bu hale geldim.

seni o kadar iyi anlıyorum ki...

Yaşayan bilir jikletcim dimi

Gediz,

Ben artık kendimde suç aramak istemiyorum. Bu beni çok yıprattı. Sürekli yetersizlik hisleri ile yaşadım ben. Yakında psikolojim tamamen bozulacak. Oğlumda olmasa...

Tiny..

Sen çok iyi birisin bence..

Yorumların konulara yaklaşımın bile o kadar ince ki..

Kendinde suç arama bence.. Bazen iyi niyette kaybettirir insana..

Bilmiyorum evliliğimiz çok yıprandı hep susuyoruz. Beni kullanıyormuş gibi hissediyorum artık Gediz. O olmasa ben çok şeyler başarabilirdim. O hep engel oldu bana. Köreltti beni, heveslerimi aldı, geleceğimi de..Ben çok büyük hayallerin içinde yaşıyordum yavaş yavaş gerçekleştiriyordum da. Çok hırslıydım. Artık ne bir hırs var bende ne de heves. Her seferinde ne gerek var dedi. Kendine yetmeyi öğren dedi. Bu hale geldim.

evet yaşayan bilir sanki bi an karşımda kendimi gördüm ayna gibi...

ooooooooo hoşgeldin carriecim iyilik sendne nbr haber alamayınca merak ettik seni nerelerdesin?

:KK19: jiletçim

çok işim vardı dün ofiste, işlerle uğraştım
akşam eve gittim yorgun argın hemen yemek yedim tv nin karşısına attım kendimi
saat 10 dada yattım :KK53:

warya dun aksam moralım bozuk dıe 9 da gırdım yataga sabaha kdr uyudum ..
halada fırsat bulsam uyurum :KK14:

evet yaşayan bilir sanki bi an karşımda kendimi gördüm ayna gibi...

İnşallah düzelirsiniz canım...

Kaderciğim, teşekkür ederim canım. Zaten hep iyi niyetimden kaybettim. Hep vicdanım engelledi beni ona karşı. Yapamazlar, edemezler.... Ama bilmiyorum. Sonumuz hayrola...

Carrie, hoşgeldin. Yoğunmuydun?

bütün erkekler öyle tiny..

Tiny..

Sen çok iyi birisin bence..

Yorumların konulara yaklaşımın bile o kadar ince ki..

Kendinde suç arama bence.. Bazen iyi niyette kaybettirir insana..

bencede kendinde suç arama
mesela ben kendimde hiç suç aramam
herşeyin suçlusu kamil

nerdesın kız sen:KK14:

pamuk tarlasında zenci köle gibi çalıştım.. :KK14:

Günaydın..

Nihayet gelebildin :KK9:

geldim en sonunda :KK3:

bütün erkekler öyle tiny..

herşeyin suçlusu kamil

pamuk tarlasında zenci köle gibi çalıştım.. :KK14:

geldim en sonunda :KK3:

pamuk tarlasında kı zencı kole mı:KK14:

İnşallah düzelirsiniz canım...

Kaderciğim, teşekkür ederim canım. Zaten hep iyi niyetimden kaybettim. Hep vicdanım engelledi beni ona karşı. Yapamazlar, edemezler.... Ama bilmiyorum. Sonumuz hayrola...

Carrie, hoşgeldin. Yoğunmuydun?

saol canım inşallah seninkide düzelir.
aslında çok kötü değil ne iyi ne kötü tam iyi oldu derken bi yerlerden patlak veriyorum içime attım çünkü hep
şimdi ne kadar iyi olursa olsun içimdekileri atamıyorum unutamıyorum...
ne tutunabiliyorum nede bırakabiliyorum...

Kuran hakkı için seni o kadar iyi anlıyorumki aslında yazacak çok şey varda çok derine girek istemiyorum lovem . senın yaşadığın herşeyin aynını yaşadım daha beterini yaşadım üniv.okumak istedim engel oldu eski ş.siz.kenmdime araba almak istedim engel oldu.evim vardı satıp yemek istedi.neelr neler...ama yaşanıyor bunlar erkekler kadınları sanırım kendinden bir adım onde olsunalr istemiyor.sen çok kiişilikli kendini taşıyan bir kadınsın gözlemlerimce sakın kim olursa olsun taviz verme ben kişiliğimden verdiğim tavizlerin ebdelini 10 senedir ödüyorum.:KK50:

Rica ederim..

Bazı insanlar iyi niyetten anlamıyor maalesef hatta kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar..

Bu ara bende iyi niyetlerimi meşgule vermeye çalışıyorum bu yüzden..

herşeyin suçlusu kamil

:KK9:

saol canım inşallah seninkide düzelir.
aslında çok kötü değil ne iyi ne kötü tam iyi oldu derken bi yerlerden patlak veriyorum içime attım çünkü hep
şimdi ne kadar iyi olursa olsun içimdekileri atamıyorum unutamıyorum...
ne tutunabiliyorum nede bırakabiliyorum...

Yaşanmışlıklar zaten can acıtan. Onları unutamıyorsan, silemiyorsan hafızandan yada bunu sağlamıyorsa erkek, o kadar zor ki herşey. Sil baştan yaşanamıyor malesef. Bazen de diyorum ki bırak gitsin dönerse senindir dönmezse.....

Siz, neden sürekli kavga ediyorsunuz? Patronun bu duruma neden düşüyor carrie? Şu denkliği aldığın gün yüz üstü bırakıp git onu.

deli etti beni
italyaya gitmek istiyo vizesinin süresi bitmiş
bana dediki bi yolunu bul bana vize al.
ben italyan ticaret odasıyla görüştüm dosyayı harcı yatırın hallederiz dediler
hazırladım verdim adama, şimdi 1 hafta geçti adamı aradım ne oldu vize çıkmadımı dedim 2-3 gün daha sürer, neden dedim, konsolosluk yoğun, hem bayram dolayısıyla hemde fuar sezonu açıldı dedi. çıkar çıkmaz getiricem pasportu dedi.

patron sordu bu sabah ne oldu benim pasport diye, 2-3 gün daha sürer dedim
aman efendim nedenmiş, o şimdi istiyormuş
şimdimi gidiceksiniz dedim yoo ama dursun işte diyo
ben anlamam, ne alaka bayram, ben şimdi istiyorum diyo
X bey ben ne yapabilirim, konsolosluk bu, ister şimdi verir, ister 1 hafta sonra istersede hiç vermez, senin istemene bağlı değil dedim... suratımı astım

dahada bişi sormadı

X