Sinir bozucu

TINY,
bir süre sonra insanın ilişkisi boyut değiştiriyor ve bu gerçek insanı çok acıtıyor. size hatta bize olan şey bu bence.

Son düzenleme:
sportmen kedım ne demek ıstedıgını anlayamadım ben nadıde sultan memıs ne ya :KK14:

benim de iki kere oldu.
ilkinde karın boşluğum resmen kelebek doluyordu ama karşımdaki tam bir ş.siz çıktı.:KK53:
ikincisinde daha az kelebek vardı ama karşımdaki tam bir ana kuzusu çıktı. :63:
üçüncüsünde eşimdi,:KK16: onda da karın boşluğumda kelebekler vardı. mesela buluşmadan önce heyecan oluyordu ve mutluydum yanında. iyi ki o olmuş diğerleri olmamış. zamanında ilk ikisi ile evlenmeyi hele ki birincisi ile evlenmeyi çoook istemiştim hatta hayırsız ile hayırlıya çevirsin allah diye dua ediyordum. demek ki hayırlı olacak bişi yokmuş ki olmadı iyi ki olmamış valla. şükürler olsun

benimde birincisi daha ilkti ve imkansız zannediyordum her gece dua ederdim bitmesin diye gerçekten tam bir ş.siz çıktı.
2.side imkansızdı ama ben yine aşıktım o daha az ş.sizdi. bir ayda 6 kilo vermiştim
Eşim görücü usulüydü bizimki ama nişanlılık çok güzel geçmişti mutluydum ve sevmiştim sonradan
hakkımızda hayırlısı olsun

alemsınızzz kızlar ya :KK14:
nadıdeyle bnm nadıa nın alakaları yok

alemsınızzz kızlar ya :KK14:
nadıdeyle bnm nadıa nın alakaları yok

KIZLARRR ÇOK İÇİMDEN GELDİ YA HEPİMİZE GELSİN YAAAAA :26:[video=youtube;IFUZ7jqBSjI]http://www.youtube.com/watch?v=IFUZ7jqBSjI[/video]

Gediz,

Ben artık kendimde suç aramak istemiyorum. Bu beni çok yıprattı. Sürekli yetersizlik hisleri ile yaşadım ben. Yakında psikolojim tamamen bozulacak. Oğlumda olmasa...

sportmen kedım ne demek ıstedıgını anlayamadım ben nadıde sultan memıs ne ya :KK14:
:KK60:
benimde birincisi daha ilkti ve imkansız zannediyordum her gece dua ederdim bitmesin diye gerçekten tam bir ş.siz çıktı.
2.side imkansızdı ama ben yine aşıktım o daha az ş.sizdi. bir ayda 6 kilo vermiştim
Eşim görücü usulüydü bizimki ama nişanlılık çok güzel geçmişti mutluydum ve sevmiştim sonradan
hakkımızda hayırlısı olsun
bir şeyi farkettim benim ve buradaki hikayeleri birleştirince, karşındakine ne kadar aşıksan ş.siz olabilite potansiyelleri artıyor. benimde ilk tam bi ş.siz ikincisi daha az ş.siz .. demek ki biz onlara çok yüz veriyoruz onlarda astar istiyorlar
nadide sultanın 105 numaralı memişleri mi acaba yanlışmı anladım
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ivit :KK60:

teşekkür ederiz gedizcim
bende şunu çok seviyorum accık daha hareketli birazda eski ama olsun
[video=youtube;YPt1oFv0e-8]http://www.youtube.com/watch?v=YPt1oFv0e-8[/video]

Sırtımda çıplak
Islak nefesin
Bi gidip bi geliyor

Biz senlen yatmıyoruz ki
Yaşamıyoruz da
Hep yarışıyoruz
Sen mi ben mi
Önce kim
Ölümü öldürecek diye

:KK60:

bir şeyi farkettim benim ve buradaki hikayeleri birleştirince, karşındakine ne kadar aşıksan ş.siz olabilite potansiyelleri artıyor. benimde ilk tam bi ş.siz ikincisi daha az ş.siz .. demek ki biz onlara çok yüz veriyoruz onlarda astar istiyorlar

ivit :KK60:

evet canım kesinlikle katılıyorum :)

X