Sinir bozucu

Benimkide öyle canım nasıl bırakacak ben nasıl kıyacağım bilmiyorum.:KK5:.ama mecburen 2 yaşından sonra iyi değil:KK19:

Bende hiç kıyamıyorum. O emdikçe huzur buluyorum hasta olup emmediği zaman eksiklik hissediyorum annesi bend eğilmişim gibi. ama bazen de çıldırtıyor beni boş boş çekiyor sabahlara kadar ağzından aldığım an başlıyor bağırmaya...

Kulakları çınlasın geliniminnn :KK24::KK24:

Allah bağışlasın çok ta tatlı yakışıklı annesi :nazar::nazar:

Çok teşekkür ederim öyle tatlı ki canımın canı o benim.:nazar:

Af edersiniz :KK17: Mümkünse akşam yapıp yerseniz çok sevinirim..

Düşüncesizlik ettim :KK17:

Ben eve gitsem bende yapacaktım iftarda dışarıdayız..

Kıyamam yaa :KK16:

Kader çok nazlı birde emmek istediği zaman geliyor yanıma attım danım, dadlım aç annedim aç hadi noluy diyor hiç kıyamıyorum o zaman...

1.5 senedir ceza filan almadım hiç :KK53: dikkat ediyorum zaten yaa bişi demiyorum artık çok ta yaramazlık yapmadım ama ben sakin sakin yazdımm :KK52::KK52:
:KK9::KK52::KK52::KK52::KK52:

Bende hiç kıyamıyorum. O emdikçe huzur buluyorum hasta olup emmediği zaman eksiklik hissediyorum annesi bend eğilmişim gibi. ama bazen de çıldırtıyor beni boş boş çekiyor sabahlara kadar ağzından aldığım an başlıyor bağırmaya...

bende aynıyım canım kötü olurum diye düşünüyorum..:KK31:ne şebeklikler yapıyor isterken:KK1:kaşı gözü oynuyor:KK1:ama mecburen:KK5:

Çok teşekkür ederim öyle tatlı ki canımın canı o benim.:nazar:

Kader çok nazlı birde emmek istediği zaman geliyor yanıma attım danım, dadlım aç annedim aç hadi noluy diyor hiç kıyamıyorum o zaman...

Kıyamam ona yakışıklıya :nazar::nazar: torunum kız olursa alırım oğlanı ona göre :nazar::nazar:

Evet ama ben biber sürdüm bant yapıştırdım temizleyip tekrardan emdi. Ne yapabilirim ki başka

Canım kkda böyle bir topik var ben orda duydum sirke sürüyorlarmış kokusundan istemiyormuş çocuklar emincede ekşi gelince bırakıyorlarmış..ben bunu deneyeceğim:KK34:
Birde bir arkadaşım kalemle çizmiş pis demiş ,oda öyle bıraktırdı:44:deneyeceğiz artık,birde bizim bir sorunumuz var benim oğlum hiç süt içmiyor bırakınca ne yapacağız,ondan sonra içer diyorlar ama göreceğiz:KK14:

bir arkadaşım sirke sürerek bıraktırdı. tek seferde kolayca başarılı oldu. kendisi almak istemedi sonra.

X