Sinir bozucu

ÇAKMA SU BÖREĞİni de yazayım mı :KK9:

- 4 yufka
- 2 yumurta
- Yarım litre süt
- Doğranmış maydanoz ve çeçil peynir

Yumurtalar ile süt çırpılır.. 2 adet yufka bu karışıma batırılıp teflon tavaya yerlerştirilir.. Üzerine maydanoz ve çeçil peynirleri serpildikten sonra kalan 2 adet yufka da aynı şekilde karışıma batırılıp peynirlerin üstüne örtülür.. Karışım artacaktır, üzerine gezdirebilirsiniz..

Her iki tarafı kısık ateşte pişiriniz.. Afiyet olsun :KK56:

hem pratik hemde çeçil peynirli bayılırım çeçil peynirine ayy oruçluyken olmadı ama canım çekti:KK30:

Tamam yemek konusunda bir iki üç tıp :KK17:

Maşallah 4 yaşına kadar içmesi iyidir herhalde, anne sütü yararlı çünkü

Ama tabi sen daha halsiz olur ve acıkırsın , son 12 gün Ramazan kaldı neyse ki

Canım iyi ama ramazan olmasa da hiç ayrılmıyor göğsümden Aç diyor emmese bile yatıyor göğsümde ohh ohh diyor bide . Saatlerce orda kalıyor. Gece de sabaha kadar çekiyor beni, akşam eve gittiğimde yemek bile yememe izin evrmiyor ama formumu korumamı sağlıyor yavrum:KK16:

Maşaallah kaç yaşında oğlunuz:nazar:benim oğlumda bu ayın sonunda 2 yaşını bitirecek bende emziriyorum.:KK31:.:nazar:ama son 1 ayı kaldı sonra bitiriyoruz:KK1:

Oğlum 20 aylık . Ben nasıl bıraktırıcam bilmiyorum benim ki çok düşkün

Kulakları çınlasın geliniminnn :KK24::KK24:

Canım iyi ama ramazan olmasa da hiç ayrılmıyor göğsümden Aç diyor emmese bile yatıyor göğsümde ohh ohh diyor bide . Saatlerce orda kalıyor. Gece de sabaha kadar çekiyor beni, akşam eve gittiğimde yemek bile yememe izin evrmiyor ama formumu korumamı sağlıyor yavrum:KK16:

Oğlum 20 aylık . Ben nasıl bıraktırıcam bilmiyorum benim ki çok düşkün

Allah bağışlasın çok ta tatlı yakışıklı annesi :nazar::nazar:

hem pratik hemde çeçil peynirli bayılırım çeçil peynirine ayy oruçluyken olmadı ama canım çekti:KK30:

Af edersiniz :KK17: Mümkünse akşam yapıp yerseniz çok sevinirim..

Düşüncesizlik ettim :KK17:

Ben eve gitsem bende yapacaktım iftarda dışarıdayız..

Kıyamam yaa :KK16:

X